Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διανυκτέρευση στο Ελ. Βενιζέλος; Βοήθεια


Recommended Posts

Τέλη Ιουλίου φτάνω στο Ελ. Βενιζέλος με τα παιδιά στις 21.00 το βράδυ. Η πρωινή πτήση φεύγει στις 5.00 το πρωί. Έχετε καμία πρόταση για το πού μπορούμε να περάσουμε το βράδυ (εκτός Sofitel) κάπου κοντά στο αεροδρόμιο και οικονομικά, κατά προτίμηση. Όποια πληροφορία ευπρόσδεκτη.

6WqHp3.pngUVK9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω θα σου προτεινα την Αρτεμιδα σαν περιοχη, ειναι ακριβως 10λεπτα απο το αεροδρομιο και υπαρχουν οικονομικα ξενοδοχεια για να μεινετε.....τα Σπατα, που και αυτα ειναι 10λεπτα δεν εχουν καποιο ξενοδοχειο....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προσωπικη αποψη για να ειμαι ειλικρινης..ΑΛΛΑ...επε3ιδη σε ενδιαφερει για λιγες ωρες υπνου πιστευω οτι μπορεις να βολευτεις με κατι απλο και οικονομικο..απο μια μικρη ερευνα που εκανα βρηκα αυτο..και εχει και καλες κριτικες..για ψαξτο..δεν εχεις να χασει κατι

 

http://www.tripadvisor.com.gr/Hotel_Review-g2184506-d1760587-Reviews-Hotel_Medusa-Artemida_East_Attica_Region_Attica.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

 

Εγώ αυτό που θα σου πρότεινα είναι να δεις τα κοντινά στο αεροδρόμιο ξενοδοχεία όπως Sofitel και Ηoliday Inn.

Aφενός είναι λίγες οι ώρες και έχεις και μικρά παιδιά, αφετέρου θα πρέπει στο κόστος του άλλου ξενοδοχείου να συνυπολογίσεις το ταξί προς και από το ξενοχοδείο το οποίο θα περιλαμβάνει και διπλή ταρίφα και τα extra του αεροδρομίου...

Link to comment
Share on other sites

Το perishotel ζητά διανυκτέρευση με μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο 90 ευρώ.

Το σοφιτελ θέλει 150 ευρώ.

Το Holiday inn δεν έχει διαθεσιμότητα.

Κατερίνα Σελ κατάλαβες τι ακριβώς ψάχνω, για να δούμε τι θα μου πουν εκεί που μου σύστησες. Δεν ξέρω την περιοχή γύρω από το αεροδρόμιο καθόλου, ποιες περιοχές δηλαδή βολεύουν.

 

Ευχαριστώ και πάλι όλες όσες μου απάντησαν.

6WqHp3.pngUVK9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Το perishotel ζητά διανυκτέρευση με μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο 90 ευρώ.

Το σοφιτελ θέλει 150 ευρώ.

Το Holiday inn δεν έχει διαθεσιμότητα.

Κατερίνα Σελ κατάλαβες τι ακριβώς ψάχνω, για να δούμε τι θα μου πουν εκεί που μου σύστησες. Δεν ξέρω την περιοχή γύρω από το αεροδρόμιο καθόλου, ποιες περιοχές δηλαδή βολεύουν.

 

Ευχαριστώ και πάλι όλες όσες μου απάντησαν.

 

Πιθανον να μην σου βγει πιο φτηνο απο 80-100 ευρω αν βαλεις μεσα ταξι (διπλη ταριφα και 10 λεπτα αποσταση...+ ραντεβου το πρωι +το δωματιο... )

Για ψαχτο λιγο πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...