Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καρότσι carello


Recommended Posts

Καλησπέρα, ονομάζομαι Εύα και βρίσκομαι στην 27η εβδομάδα κύησης. Πράγμα που σημαίνει οτι έχω αρχίσει να ψάχνω για τα είδη πρώτης ανάγκης. Αυτό που με προβληματίζει είναι το καροτσάκι. Ήμουν έτοιμη να πάρω ένα μοντέλο της perego, ομως έπεσα απάνω στα carello που είναι κατα τη γνώμη μου μια πολύ καλή αντιγραφή της perego. Έχει καμία απο σας τη συγκεκριμένη μάρκα?Είστε ευχαριστημένες? Φοβάμαι μήπως υπάρχει μεγάλη ποιοτική διαφορά, αφού η τιμή είναι κυριολεκτικά η μισή!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα sindnyeva1.

 

Τελικά τί έκανες αν επιτρέπεται; Πήρες καρότσι carello; Ενδιαφέρομαι να πάρω και εγώ το carello M25, αλλά δε μπορώ να βρω πουθενά κριτικές από μαμάδες ή μπαμπάδες.

Θα με ενδιέφερε να μου πεις τη γνώμη σου αν τελικά κατέληξες σε carello.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...