Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Έγκυος?


lisaa

Recommended Posts

Με το αγόρι μου πριν 2 εβδομάδες είχαμε ερωτική επαφή την μια φορά με προφυλακτικό και την άλλη χωρίς μόνο για 10 δευτερόλεπτα περίπου άντε 20 και δεν τελείωσε καν.Δεν υπήρχαν και αρκετά υγρά.Ξέω ήταν βλακεία αυτό που έγινε και δεν πρόκειτε να ξαναγίνει χωρίς προφυλακτικό έστω και αυτό το λίγο.Δεν έχω πάντα σταθερή περίοδο.Την μια μου έρχετε κάτι μέρες αργότερα και την άλλη ακριβώς.Περιμένω περίοδο αυτές τις 2 εβδομάδες και δεν μου έχει έρθει ακόμα.Είμαι έγκυος?:-(:sad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είσαι η ίδια κοπέλα που έγραψε πιο πάνω για τη μητέρα της?Αν ναι τότε λες οτι είσαι 14 χρονών.Εφόσον ξεκίνησες τόσο νωρίς τη σεξουαλική σου ζωή θα 'πρεπε να ενημερωθείς για την αντισύληψη,τα σεξουαλ.μεταδιδ.νοσήμ. κ.α.Επίσης θα πρέπει να επισκεφτείς γυναικολόγο αν δεν το έχεις κάνει ήδη.

Και για να σου απαντήσω, με ένα τεστ εγκυμοσύνης ή μια χοριακή θα σου λυθεί η απορία.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που δε τελείωσε και κράτησε τοσο λίγο η επαφή δεν νομίζω να εισαι έγκυος!κανε υπομονή αυτές τις εβδομάδες και μη το σκέφτεσαι,θα σου ερθει περίοδος!το ότι δε σου ήρθε ακόμη περίοδος δεν ειναι απόλυτη ένδειξει εγκυμοσύνης,ετσι και αλλιός δεν είχες ποτέ σταθερό κύκλο!

Δεν υπάρχει ασχήμια στην εγκυμοσύνη διότι, δεν υπάρχει ασχήμια στη μητρότητα.!

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που δε τελείωσε και κράτησε τοσο λίγο η επαφή δεν νομίζω να εισαι έγκυος!κανε υπομονή αυτές τις εβδομάδες και μη το σκέφτεσαι,θα σου ερθει περίοδος!το ότι δε σου ήρθε ακόμη περίοδος δεν ειναι απόλυτη ένδειξει εγκυμοσύνης,ετσι και αλλιός δεν είχες ποτέ σταθερό κύκλο!

 

μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες.;/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aν οντως δεν τελείωσε μέσα σου, τότε 100% δεν είσαι έγκυος, ξεαγχώσου και θα αδιαθετήσεις.

Συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια παραπάνω, ενημερώσου για τρόπους αντισύλληψης. Δεν είναι μόνο μια ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη, υπάρχουν και τόσα άλλα που θα πρέπει να έχεις υπόψην σου.

Link to comment
Share on other sites

Aν οντως δεν τελείωσε μέσα σου, τότε 100% δεν είσαι έγκυος, ξεαγχώσου και θα αδιαθετήσεις.

Συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια παραπάνω, ενημερώσου για τρόπους αντισύλληψης. Δεν είναι μόνο μια ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη, υπάρχουν και τόσα άλλα που θα πρέπει να έχεις υπόψην σου.

 

Δεν τελειωσε καν...ουτε δευτερολετα δεν κρατησε αλλαξα γνωμη αι του κανω οχι και τραβηχτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...