Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βρεφικά είδη από την Βουλγαρία - για όσους μένουν Βόρεια Ελλάδα


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες σας!Ελπίζω να μην θίξω κάποιον γιατί είμαι και σχετικά νέα εδώ και δεν είμαι σίγουρη αν επιτρέπεται να γράψω κάποια πράγματα μη θεωρηθεί διαφήμιση.Δεν έχω μετοχές στο μαγαζί αυτό βέβαια:P.Απλά μένω στη Β.Ελλάδα και συγκεκριμένα σε πόλη κοντά στα σύνορα της Βουλγαρίας και ήθελα να ενημερώσω και τις υπόλοιπες κοπέλες που μένουν εδώ,αν βέβαια δεν τα ξέρουν ήδη,τις διαφορές στις τιμές.Υπάρχει ένα μαγαζί κοντά στα σύνορα στη μεριά της Βουλγαρίας(όποια θέλει υπάρχει και ιστοσελίδα,μπορώ να σας στείλω) που τα προϊόντα έχουν μισές τιμές.Με την κρίση και τις τιμές που υπάρχουν εδώ,πολλοί θα σωθούν.Θα σας δώσω 2 παραδείγματα μόνο.Είδα καρότσι εδώ 390Ε και το ίδιο ακριβώς στο μαγαζί αυτό 200Ε.Τα pampers για το μωράκι μου θα τα παίρνω από εκεί τα 94 τεμ.16Ε.Μπορεί κάποιοι να τα σνομπάρουν αλλά με το να μην έχουμε δουλειές και να παλεύουμε να τα βγάλουμε πέρα,αποτελεί μια λύση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σήμερα πήγαμε στη Βουλγαρία στο συγκεκριμένο μαγαζί και θα σας πω τιμές να πέσετε κάτω!Πήραμε καρότσι με τρία κομμάτια 250Ε.Πήραμε pampers τις συσκευασίες των 47τεμ.8Ε,τη συσκευασία των 94 15Ε,πήραμε γυάλινα μπουκάλια της NUK 2 μεγάλα 2 μικρά συνολικά 19Ε(στα φαρμακεία στην πόλη μου εύρισκα 20Ε το μεγάλο και το μικρό.Πήραμε μάρσιππο 15Ε.Πιπίλες της Chicco 2 4,5Ε.Α,τα γάλατα είχαν μισές τιμές ακριβώς και κοπέλες που βρήκα και ρώτησα εκεί από την πόλη μου,τα έχουν δείξει στους παιδιάτρους τους και τους είπαν είναι τα ίδια ακριβώς με εδώ.Επαθα σοκ από τις διαφορές!Σχεδόν μισές τιμές!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Επειδή πάω λόγω δουλειάς συχνά στη Βουλγαρία, εκεί έχουν Pampers Active Baby, σε όλα τα μεγέθη με τιμή 25 ευρώ στις jumbo συσκευασίες που δεν έχουμε εδω. Τα τεμάχια ποικίλουν ανάλογα με το μέγεθος. Το 5 που παίρνω εγώ τώρα έχει 111 τεμάχια. Απ' ότι μου είπαν σύντομα θα ανοίξουν και ηλεκτρονικό κατάστημα που θα στέλνει Ελλάδα. Θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...
  • 9 months later...

Λοιπόν κορίτσια! Πήγα στο συγκεκριμένο με τον αντρούλη μου πριν 3 εβδομάδες περίπου! Οι τιμές όντως απλά δεν υπάρχουν!!! Καροτσάκια που εδώ κοστίζουν 800 και 900?, εκεί τα βρίσκεις με 500 περίπου! Κούνιες και κουνιστές με 150 και 200?! Στρωματάκια με 30?!!! Και ένα σωρό άλλα!!! Το ιδανικό θα ήταν να το επισκεφτείτε από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Γειά σας, εάν κάνετε αναζήτηση σε έναν περιηγητή με τα παραπάνω χαρακτηριστικά θα το βρείτε εύκολα.  

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

 Γειά σας, με μια αναζήτηση της διεύθυνσης που αναγράφεται στην σελίδα 

гр.Сандански

ул. Гоце Делчев №37  

φαίνεται να είναι (με βάση το google maps) περίπου 40 λεπτά από τον Προμαχώνα. 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...