Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετά τη σπερματέγχυση


Recommended Posts

kalispera pedia mu irthe periodos meta tin proti spermatenchisi stis 3-8 ksekinisame aftomata me 150 monades altermon gia 2 fora spermatenchisi pu egine tin paraskebi stis 17-8 apo tote ponai aristera chamila i kilia mu ke edo ke 2 -3 meres chasmurieme sinechia den kano dulies ke ime pio iremi apo ti proti fora.ute emataki ida ute tpt mono pono chamila plagia arist era tis kilias ke to chasmurito pu ine eknebristiko. lete re pedia na echo efcharista? kamia idea? pote na pao na kano choriaki?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


san na min ftanan ola ta ala ke chiazome akoma 5 meres mechri na pao na kano choriaki pire tilefono chthes o babas mu ke mu anakinose oti den tha pame gia eksosomatiki giati money yiok!!!! ime na peso na pethano apo chthes kleo ke den boro na iremiso o adras mu o profitis fagothike oti ime egios ke kleo tzaba ke ego echo pediastiki siberifora legodas oti tha paro ke alo skilaki. tulachiston tha ime skilomama!!! den tin palebo re pedia!!!! me echi riksi poli to thema 5 meres prin tin choriaki an ine dinaton!!!! ipa ke ton adra mu na stamatisi na doparete me tin c ke e bitamini.

Link to comment
Share on other sites

αχ κοπελα μου καλη πολυ λυπαμαι γ αυτα που περνας,ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος και να μην χρειαστεις τιποτε αλλο,προσπαθησε να εισαι ψυχραιμη.ειναι πολυ δυσκολοι καιροι οικονομικα τι να κανει κ ο πατερας σου.κανε μια θερμη προσευχη στην Παναγια.καλη δυναμη.

(αν μπορεις γραφε στα ελληνικα).περιμενω νεα σου.

Link to comment
Share on other sites

κουκλιτσα μου μη μου στεναχωριεσαι.. χαλαρωσε και κανε θετικες σκεψεις. δεν ξερω πιο ειναι ακριβως το προβλημα εχω να σου πω πως εμας λογω προβληματος του αντρα μου μας ειχαν αποκλεισει εντελως το να κανομε φυσιολογικα μωρακι, μετα απο δυο εξωσωματικες λοιπον κι αφου μειναμε απο λεφτακια το αφησαμε.. μονο που εγω επεμεινα να παρει αργηνινη ο αντρας μου κι ας μην εδιναν ελπιδες οι γιατροι. Να σου πω λοιπον πως αυτη τη στιγμη ειμαι στην 31η εβδομαδα, αγορακι και με φυσιολογικη συληψη. Και που ξερεις ?? μπορει ηδη να εχεις ενα μικρο ζουζουνακι.. πραγματικα στο ευχομαι. απλα χαλαρωσε κι ολα θα ερθουν στην ωρα τους :D

bunbunard20121020_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...