Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καρότσι Juniors ή Bebe Stars;


Recommended Posts

Γεια σας μανούλες. Μήπως ξέρει καμιά σας γι' αυτό το καρότσί;

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=4938

Ειναι βολικό, χωράει στο αυτοκίνητο; Μου αρέσει και είναι αρκετά οικονομικό.

Επίσης μου αρέσει πολύ και αυτό της Bebe star.

http://www.bebestars.gr/productsdetails.asp?LangId=156&sid=4263&productid=29589&cid=2

Δεν ξέρω ποιο να επιλέξω. Τη γνώμη σας, παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 1 χρόνο μετά...

Αν και ειναι παλιο το θεμα και σιγουρα δεν βοηθαω τη θεματοθετρια...κι επειδη ομως ο καθενας απανταει οτι του κατεβει στο κεφαλι χωρις να ξερει απανταω απλα οτι η bebe stars ειναι ελληνικη εταιρεια και οχι κινεζικη...

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχω το συγκεκριμένο καρότσι ακριβώς στο πράσινο χρώμα εδώ και 14 μήνες και το έχουμε λιώσει. Για τα 65 ευρώ που το αγόρασα φυσάει.Δλδ έχει ποδόσακο, γυρνάει το καρότσι ώστε όσο είναι βρέφος το βλέπεις εσύ, μόλις μεγαλώσει κοιτάει μπροστά, είναι όμορφο,οι ρόδες αντέξανε μετά από καθημερινη χρήση σε ανωμαλο δρόμο και το καλάθι απο κάτω χωράει πολύ πράμα.

Τα κατά: είναι λίγο βαρύ και κυρίως μεγάλο.Εχω toyota yaris και πρέπει να βγάλεις καμία ρόδα για να χωρέσει πίσω,χωράει όρθιο ομως στο πάτωμα της θέσης του συνοδηγού. (το ήξερα αυτό, αλλά στο αμάξι μπήκε 3 φορές όλο κι όλο)το δε κλείσιμο είναι μετρίως εύκολο.επίσης, η κουκούλα από μόνη της δεν καλύπτει από τον ήλιο, άρα θα αγοράσετε εξτρά ομπρέλλα, αδιάβροχο και τσάντα συνολικά περίπου 35-40 ευρώ από την ίδια εταιρεία.

Ισως το μεγαλύτερο μειονέκτημα πέρα από τον όγκο (το οποίο κάποιους δεν τους απασχολεί) είναι ότι καμία από τις ρόδες του δεν είναι περιστρεφόμενες, άρα δεν στρίβει με την ίδια ευκολία όπως άλλα καρότσια πχ kiddo, peg perego κ.α.

Εν τέλλει, για σύνολο 110 ευρώ μαζί με όλα τα αξεσουάρ, αξιζει τον κόπο.Ούτως ή άλλως, σε 12 μήνες ή μπορεί και πολύ λιγότερο θα αγοράσετε καλοκαιρινό καρότσι οπότε..ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!Αυτο σκεφτομουνα να παρω κι εγω.Απο που το πηρες 65 ευρω;Τι ειχα δει καπου στα 99.Στο δικο τους σαιτ δεν δινει τιμη και πιστευα οτι θα ειναι η ιδια.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...