Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδότοπος για πάρτυ στην περιοχή του Γέρακα


Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Καλημέρα!!Ενας οικονομικος παιδότοπος είναι το Μαγουλίνι στην Παλλήνη , πολύ κοντά στη Μαραθώνος στο ύψος της εθνικής τράπεζας και ενός γνωστού φαστφουντάδικου!

Μου ζήτησε 160 ευρώ για 10-15 παιδάκια και προσφέρει όλα τα αναλώσιμα,χυμούς για τα παιδιά, κοπέλες για φύλαξη και βουτήματα για τους μεγάλους!Το κόστος των καφέδων, αναψυκτικών δε ξεπερνά τα 3 ευρω και αν θες μπορείς να ετοιμάσεις δικό σου φαγητό ή να πάρεις πιτσες!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Λοιπόν, είπα να γραψω για κάθε ενδιαφερόμενη στο Γερακα μια και έχουμε ενα μικρό θεμα στην περιοχή...

Εκανα προχθές στο Μαγουλίνι το πάρτι του γιού μου και έχω να πω μόνο τα καλύτερα!

Τα παιδιά το κατά ευχαριστήθηκαν και εμείς οι μεγάλοι το ίδιο!

Στα σοβαρά του πλεονεκτήματα είναι η αισθητική του χώρου, η καθαριότητα και η ευγένεια της ιδιοκτήτριας.

Επίσης προσφέρει πολύ έξυπνα οικονομικά πακέτα.

Δε θα μπώ σε άλλες λεπτομέρειες για να μην φανώ υποκειμενική, αλλά ως επίλογο εχω να πώ ότι σας τον προτείνω ανεπιφυλακτα.

anna2303

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...