Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Είναι πάρα πολύ ωραίο! Μπράβο. Μάλλον πρέπει να επισκεφτώ και εγώ τα ΜΑΤ, μήπως βρω κάτι ανάλογο, γιατί δεν είναι και εύκολο στην κατηγορία μου (αισίως φτάσαμε τα 84 κιλά :oops: ). Το φόρεμα είναι πααααρα πολύ καλό! :wink:

an1cCqX00001110MDAwODM1ZHwwMDAwMTExZGF8RWxlbmkgaXMgaGVyZSBmb3I.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωριωνομαμα τελειο! Μπραβο... Πολυ καλη επιλογη κ χαρουμενο οπως αρμοζει στην περισταση.

Αχ καταραμενη ξενιτια τι μου κανεις! Ουτε ενα ΜΑΤ δεν μπορω να επισκεφτω!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ :D

σήμερα ήταν αρκετά δημιουργική μέρα

δώσαμε κι άλλα προσκλητήρια, έχω ήδη δύο κιλά σταφύλι στην διαδικασία να γίνουν γλυκό (θέλουμε σύνολο 8 κιλά :lol: )

πήρα το φόρεμα!

 

είμαι χαρούμενη, νι! :D

Link to comment
Share on other sites

κι απο μενα congrats οριωνομαμα τελειο εχει και σε αλλα χρωματακια αραγε??? εγω πηρα 7 απο τον γιο μου κ αλλα τοσα απο τη φραουλα... ειναι κ καλοκαιρακι πως να τα χασεις ????πήγα κ στα new day να δω καμια white day αλλα τζιφος... καλοκαιρι γαρ.. .ελπιζω απο χειμώνα να γινει κατι... με το καλο κ καλοφορετο..εγω λεω να παω τελευταια στιγμη μήπως κι εχω χασει τιποτα!!! η επλιδα πεθαινει στο τελος!!!!

The Boss 29/12/04

Frankie 20/05/08

Peekaboo 1/12/11

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γιατι τοσο αγχος για τη βαφτιση???

εγω την ετοιμασα σε μια βδομαδα!!!!

μας ανακοινωνει ο νονος οτι ερχεται απο Αμερικη και να κανουμε την βαφτιση 20 μερες πριν και εκει που λεγαμε θα την κανουμε του χρονου ουπς με πιανει π α ν ι κ ο ς.

το θεμα ηταν οτι φευγαμε τοτε για διακοπες στο χωριο μας .αγορασα το πρωτο φορεμα που δοκιμασα(το οποιο δεν το φορεσα τελικα γιατι δεν αρεσε στο συζυγο και με επηρρεασαν με την αδερφη μου να βαλω καποιο αλλο που μου πηγαινε καλυτερα) και ολα τα υπολοιπα απο το χωριο(μπομπονιερες ,γλυκα,δωρα νονου ,κεντρο.) προσκλητηρια μονο δεν εκανα αλλα δεν υπηρχε προβλημα τους καλεσαμε προφορικα.

καπως ετσι βιαστικα καναμε και τον γαμο λογω κουμπαρου παλι(τοτε εφευγε για την Αμερικη :lol::lol::lol: )οποτε εχω εκπαιδευτει στις γρηγορες εκδηλωσεις

τελικα ολα εγιναν πολυ ομορφα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάρα πολύ ωραία Κατερίνα!!! Από που πήρες το φόρεμα; Ρωτάω γιατί κ εγώ είμαι από το Ηράκλειο κ ετοιμαζόμαστε κ εμείς για βάφτιση! Αργεί λίγο αλλά ξεκινάω νωρίς για να μην αγχωθώ.

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαμά του Ωρίωνα και Κατερίνα πολύ ωραία τα φορεματα σας.

Με γεια σας.

Κατερινάκη ωραίο το πεδιλάκι σου,πολύ μου αρέσει.

 

Με το καλό να βαφτίσετε τα αγγελλούδια σας!

Να είναι καλοφώτιστα και καλοί Χριστιανοί.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία Κατερίνα!!! Από που πήρες το φόρεμα; Ρωτάω γιατί κ εγώ είμαι από το Ηράκλειο κ ετοιμαζόμαστε κ εμείς για βάφτιση! Αργεί λίγο αλλά ξεκινάω νωρίς για να μην αγχωθώ.

απο το Piccadily στη 1821 :D

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι πάρα πολύ ωραίο! Μπράβο. Μάλλον πρέπει να επισκεφτώ και εγώ τα ΜΑΤ, μήπως βρω κάτι ανάλογο, γιατί δεν είναι και εύκολο στην κατηγορία μου (αισίως φτάσαμε τα 84 κιλά :oops: ). Το φόρεμα είναι πααααρα πολύ καλό! :wink:

 

Βρε κοριτσια χαλαρωστε:!

Εγω οταν ημμουν στα 100+ κιλα ψωνιζα απο τα ΜΑΤ

Μολις επεσα κατω απο τα 90 δεν ξαναπατησα το ποδι μου και γυρω στα 80 "χωρεσα" στα BSB(gia na katalabete noymero)

Παρα πολλα μαγαζια θα βριτε με ρουχαλακια στο νουμερο σας και η μοδα αυτο το καλοκαιρι εξυπηρετει τις στρουμπουλουλες :wink:

4

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια...

 

ΜΕ 'ΓΕΙΑ!!! Και πάλι καλοφόρετα, και τυχερά. Να είναι εκείνη η μέρα αστραφτερή και χαρούμενη και πολύ-πολύ όμορφη για τα παιδάκια σας και όλους!

Πολύ - πολύ ωραίες και ξεχωριστές οι αγορές σας, μπράβο!

 

Ωριωνομαμά, πολύ γέλασα με τον παραλληλισμό των doughnuts...

 

...Με προβληματίσατε όμως πολύ... Είχα στο μυαλό μου κάτι πιο απλό, άλλωστε εμείς βαφτιζόμαστε πρωί, 11 η ώρα, οπότε κάτι πολύ εντυπωσιακό δε νομίζω ότι ταιριάζει... Είναι και το γενικότερο ύφος μου τέτοιο, είναι και τα παραπανίσια κιλά μου που μου χαλάνε τη διάθεση να ξεχωρίζω... Εννοείται ότι το αστέρι της ημέρας θα είναι η κόρη μου, και οφείλω να είμαι στοιχειωδώς πιο ...κάπως, αλλά έτσι όπως έχω γίνει... Δε ξέρω τί να κάνω!

 

Χρειάζομαι μάλλον ψυχοθεραπεία επειγόντως!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!!

Ωριωνομαμα με γεια σου!!!προτεινω ασημι παππουτσια να παρεις!!! :D

πατουσακι μου κι εμας μεσημερι ειναι.

φαντασου οτι πηγαινα στα μαγαζια και μου εδιναν να δοκιμασω κατι φορεματα υπερπαραγωγες!!!

αστα να πανε,4 φορες κατεβηκα κεντρο....

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατερίνα μεγειά και το πατούμενο! Ωραιότατο!!!

(εγώ μάλλον στο φούξια με βλέπω για να είμαι tredy :lol: )

 

 

 

patousaki, αντιλαμβάνομαι τον πόνο σου και τον καημό σου να περάσεις απαρατήρητη αλλά δεν γίνεται! είσαι η μαμά!

θα είσαι δίπλα στο μωρό συνέχεια

οπότε κοίτα να ντυθείς με κάτι που θα γουστάρεις εσύ κι ας είσαι και στρογγυλούτσικο!

φαντάσου ότι αν βάλεις κάτι "αδιάφορο" μετά σε όλες τις φωτογραφίες και στο βίντεο δεν θα προσέχει κανένας το όμορφο ρούχο αλλά ότι είχες παραπάνω κιλά :lol:

Link to comment
Share on other sites

με γεια σας κοριτσια,πολυ ωραια τα φορεματα.Δεν ηξερα οτι η ματ βγαζει και πιο ''καλα'' γιατι στο site δεν τα εχουν και στο καταστημα που τα φερνει σ'εμας εχουν λιγα κομματια.Μαμα του Ωριων,μηπως το ασημι παπουτσι σε βολεψει πιο πολυ;Συνδυαζεται πιο ευκολα και με αλλα ρουχα,σε αλλη περισταση π.χ. το συνδυαζεις με μαυρο ή και κοκκινο συνολο

Link to comment
Share on other sites

patousaki δεν θέλω νταουνιάσματα, σύνελθε και φορεματάκι θα βρείς

(κοίτα και το σχετικό τόπικ έχει κανα δυο διευθύνσεις) και κούκλα θα είσαι και εσύ και το πατουσάκι σου- παρεπιπτόντως και εγώ δεν ήθελα τύπου αμπιγιέ αλλά εφ όσον είμαι η μαμά του πρωταγωνιστή δεν θα πάω και λιγότερο καλοντυμένη απο τις καλεσμένες μας.. με το καλό και να είναι γερά όλα τα μωράκια μας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι ΑΠΙΘΑΝΑ τα πραγματάκια σας.

 

Θα έχει μηνει τιποτα στα ΜΑΤ να παω γιατι και εμεις για 12 Οκτωβριου είμαστε και τα παρταπάνω μας έχουμε και λέω κάτι για καμια εντυπωσιακή πουκαμίσα και παντελόνι άσπρο.

 

Η να πάω για κανα φουστάνι;;;Αλλά θέλω κάτι χαλαρό. Πιο χαλαρώ ακόμα και απο την Ωριονομαμά[ το οποιο είναι τέλειο αλλά φοβάμε γιατι η βάπτηση είναι 11.30 το πρωί.]

 

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

και η δική μας βάπτιση στις 12 το πρωί είναι

αλλά μην ξεχνάτε βρε κορίτσια ότι οι μαμάδες και οι νονάδες πρέπει να ξεχωρίζουν...

εντάξει, δεν είπαμε μάξι τουαλέτα αλλά κάτι καλύτερο το χρειάζεται η περίσταση

 

 

 

 

ερώτηση...

στον μπαμπά μας να πάρω φούξια πουκάμισο ώστε να είμαστε ασορτί ή φούξια γραβάτα? :lol:

Link to comment
Share on other sites

aggeloudia, ξέχασα να αναφέρω ότι τα ΜΑΤ πλέον έχουν φέρει τη νέα κολεξιόν :wink:

ψώνισα το Σάββατο που μας πέρασε και ήταν τα νέα... φέρνουν συνεχώς μου είπε αυτές τις μέρες :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...