Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑΣΣΗΣ


oresmy

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Τον ιατρό Κωνσταντίνο Τάσση από το Ιασώ τον ξέρετε? Θα ήθελα τις γνώμες σας

 

Σε αυτόν έκανα (και κάνω) τις εξετασεις (αυχενική-επιπεδου-doppler) της εγκυμοσύνης μου (της 1ης και τώρα της 2ης). Μου τον είχε συστήσειο γυναικολόγος μου και ως τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένη. έχεις σκοπό να σε παρακολουθήσει στην εγκυμοσύνη σου ή για τις εξετάσεις αυτές μόνο? Ως γιατρός δεν ξέρω πώς είναι, γενικά στις εξετάσεις δεν είναι ιδιαίτερα ομιλητικός αλλά εμένα μου εμπνέει πολύ εμπιστοσύνη ως επιστήμονας (και για να πω την αλήθεια , δε θα ήθελα να είναι και παρλαπίπας, προτιμώ να βλέπω ότι είναι αφοσιωμένος στις μετρήσεις του). Πάντως σε ό,τι τον έχω ρωτήσει μου απαντάει ευχαρίστως.

tMJnp2.png

W2cQp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μου ειχε κανει doppler , και πριν γεννησω, μαζι καναμε και βιοφυσικο προφιλ στην εμβρυομητρικη του Ιασω. Πόλυ σεμνός, λιγομίλητος και πολυ αφοσιωμένος στην δουλειά του. Εκλεισα μαζι του ραντεβου γιατι ο δικος μου γυναικολογος μου ειχε δωσει μια λιστα με καποια ονοματα ιατρών που συνεργάζεται, και ενας εξ αυτών ειναι ο κος Τασσης.

s-age.png[/img]Z7Txp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...