Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SLAVA SNOW SHOW


Recommended Posts

ειδα διαφημιση στην tv για το σοου του slava του μεγαλυτερου μιμου σε ηλικια ..που θα γινει στο θεατρο pallas.. οι αποριες μου ειναι :

1. σε ποιες ηλικιες απευθυνεται; (ειδα ενα βιντεακι στο you tube και μου φανηκε λιγο τρομακτικο)

2.οι τιμες ειναι εντελως α π α γ ο ρ ε υ τ ι κ ε ς...ειδικα σε τετοια περιοδο πο περναμε ολοι

 

και ερωτω:

 

αν ειναι τοσο καλη παρασταση γιατι δεν κατεβαζουν τις τιμες να μπορουμε να παμε να την δουμε χωρις να σκεφτομαστε τα οικονομικα , ειδικα τα παιδικα ειναι πολυ ακριβα και αν τελικα παμε και δεν αξιζει; θα κλαιμε για τα ευρουλακια που δωσαμε;;

και αν μπει κανεις στο site που κλεινεις θεσεις ειναι σχεδον πουλημενα ..τι να πω ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Πήγε μία φίλη και μου είπε ότι για τοοοοοσα λεφτά δεν άξιζε και ότι ευτυχώς που δεν έβγαλαν εισητήριο στην 4χρόνη κόρη της ( δεν της επετράπει λόγο ηλικίας) γιατί θα έκλεγε τα λεφτά. Οσο αναφορά το γεγονός ότι ήταν γεμάτο μου είπε ότι πολύ ραδιοφωνικοι σταθμοί έδιναν προσκλήσεις μέσω διαγωνισμών!

Link to comment
Share on other sites

το παιδικο εισητηριο ειναι στα 23Ε και τα εισητηρια για τους ενηλικες ξεκινανε απο 30Ε,εχει οριο ηλικιας απο 6και πανω επιτρεπετε στα παιδια γιατι εχει τρομακτικες σκηνες,αυτα μου ειπανε στο τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...