Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Trilateral Commission (Παπαδήμος και Σία)


Rasta

Recommended Posts

Για να μην μας παραμυθιάζουν τα πληρωμένα παπαγαλάκια των ΜΜΕ με τους Μεσσίες...

 

The Trilateral Commission

 

Ο κατάλογος των μελών

"Δεν ξέρω κάτι άλλο, για το οποίο κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να νοιάζεται τόσο πολύ, όσο για το πώς θα γίνουν τα παιδιά του καλύτερα απ' αυτόν και τους όμοιούς του"

Πλάτωνας

chmod 777 world

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Από την αρχή δε τον ήθελα εγώ αυτόν, όχι μόνο για αυτούς τους λόγους, αλλά και γιατί μεγάλο μερίδιο ευθύνης της παρούσας μας κατάστηασης την επωμίζεται αυτός! Και τώρα μας κυβερνάει αυτός που μας κατέστρεψε, διορθώνουν το λάθος, με λάθος.....

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθε κι'αυτος να μας αποτελειωση καθαρος τραπεζιτης που νοιαζεται μονο για το κεφαλαιο και φυσικα αγνοει το λαο.

ο θεος και η Παναγια να μας λυπηθουν.

Τα τρία θεμέλια της ζωής είναι:

να έχεις κάτι να κάνεις, κάτι να αγαπάς, και κάτι να ελπίζεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και η λεγόμενη Trilateral Commission είναι δυσοίωνη, επειδή...;

 

Για ποιο λόγο ακριβώς;

 

Γιατί έχω σιχαθεί όλες αυτές τις "λέσχες" των elites να προσπαθούν να αρπάξουν τα πάντα απο τις ζωές των ολίγων και αδυνάτων.

 

Άσε δε που ο ΠαπαDIM και ο Monti ήτανε για κάποια φεγγάρια στη υπηρεσία της Goldman Sachs.

 

Να γιατί είναι οι "καταλληλότεροι".

"Δεν ξέρω κάτι άλλο, για το οποίο κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να νοιάζεται τόσο πολύ, όσο για το πώς θα γίνουν τα παιδιά του καλύτερα απ' αυτόν και τους όμοιούς του"

Πλάτωνας

chmod 777 world

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω σιχαθεί όλες αυτές τις "λέσχες" των elites να προσπαθούν να αρπάξουν τα πάντα απο τις ζωές των ολίγων και αδυνάτων.

 

Άσε δε που ο ΠαπαDIM και ο Monti ήτανε για κάποια φεγγάρια στη υπηρεσία της Goldman Sachs.

 

Να γιατί είναι οι "καταλληλότεροι".

 

το ότι ήταν στη Goldman δείχνει ότι είναι από τους κορυφαίους στο είδος τους ;) τώρα αν ο Αλογοσκούφης φώναξε οικειοθελώς τη Goldman κι έστησε κομπίνα μαζί τους, δεν φταίνε αυτοί, n'est-ce pas; Αυτός φταίει που και καλά δεν κατάλαβε τι έκανε και τον κορόιδεψε η αδηφάγα Goldman...

Time flies like the wind; fruit flies like bananas
 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...