Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΙΣΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ!!!!!!!


nen

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι τυχερουλες βρε YSLακι....

 

εμενα η τελευταια φορα που.... γιου νοου γουατ, ηταν τοτε που εμεινα εγκυος!!! μετα μας το απαγορευσε η γιατρος επειδη ειχα αιμα, και οταν μας ειπε οτι ειναι ολα οκ, και μπορουσαμε να ....., επειδη δεν ηθελε ο αντρας μου!!! φοβαται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είπαμε πως, όταν με το καλό γεννήσεις, θα γίνεις Άρτεμις (δεινή κυνηγός) και ο άντρας σου...κουνέλι! :lol:

 

Αλί σε μας τις ανύπαντρες που ψάχνουμε για κουνέλια και δεν βρίσκουμε!

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Αυτά τα κουνέλια που λέω εγώ, δεν χρησιμοποιώ τσελεμεντέ για να τα μαγειρέψω αλλά το κάμα σούτρα. :oops: Και σταματώ την συζήτηση εδώ γιατί μας βλέπω στο αρχείο πρόσω ολοταχώς! :)

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτά τα κουνέλια που λέω εγώ, δεν χρησιμοποιώ τσελεμεντέ για να τα μαγειρέψω αλλά το κάμα σούτρα. :oops: Και σταματώ την συζήτηση εδώ γιατί μας βλέπω στο αρχείο πρόσω ολοταχώς! :)

 

τσ,τσ,τσ... ντροπή!!!!!!!!!! ΚΛΕΙΔΩΜΑ..ΑΡΧΕΙΟ... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεε τι!!!! μπρικια κολλαμε.........

 

αληθεια ομως.... Ελενη εσυ, γιατι εχεις φωτογραφια του αντρα μου??? :evil::evil::evil: τρεχει κατι που δε ξερω με το κουν.... με τον αντρα μου ηθελα να πω....?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...