Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ


Recommended Posts

Λοιπόν αφού το έψαξα και και το ξαναέψαξα βρήκα ότι συμφέρει πολύ να αγοράζεις μέσω ιντερνετ και από Γερμανία καθώς τα μεταφορικά είναι ελάχιστα. Πως σας φαίνεται αυτό?

http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=0e4d2233db3462e11f4da0ff75512daa&dbsid=21&ss_shop=bb

(Επειδή βλέπω ότι σε στέλνει στην αρχική σελιδα, πάτε αριστερά, επιλέξτε mobel και δείτε το τρίτο λίκνο στην πρώτη σειρά)

Περιλαμβάνει και το στρώμα και την πρόικα. Όπως ακριβώς το βλέπετε στην εικόνα. Και το κόστος με τα μεταφορικά 115 ευρώ! Δεν ξέρω, αλλά το θεωρώ ευκαιρία καθώς για να αγοράσω λίκνο από εδώ μου βγαίνει κομπλέ το λιγότερο 230 ευρώ! Επίσης διαπίστωσα ότι είναι πολύ οικονομικά τα βρεφικά είδη γερμανικών εταιρειών όπως η maxi cosi. Και μου κάνει εντύπωση που τα μεταφορικά δεν ξεπερνάνε τα 15 ευρώ. Άλλο ένα πολύ καλό σαιτ που έχει αναφερθεί εδώ είναι και το mytoys. de

Βέβαια διατηρώ και μια επιφύλαξη μέχρι να παραλάβω αλλά έχω εμπιστοσύνη στους Γερμανούς!

 

Υ.Γ. Να ευχαριστήσω τον αντρούλη μου που μου μεταφράζει τα γερμανικά σαιτς :lol:

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή φάση αλλά πρέπει να ξέρεις Γερμανικά οπότε....:(

 

Πρόσεξε όμως και πάλι χώρα κατασκευής του προιόντος που θες γιατί κι εγω είδα κατι φοβερά σε ένα αμερικάνικο αλλά όταν τους ρώτησα μου είπαν ότι κατασκρυάζονται στην Κίνα. Όχι να το φέρω απο Αμερικα και να ειναι Κινεζικο! Αμα ειναι τετοια έχει και στο Τζαμπο

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο yogini όταν λες για χώρα προέλευσης γιατί πάνω απ'όλα η ποιότητα. Εγώ αναφέρθηκα συγκρίνοντας με τα mothercare που μου είχαν πει ότι είναι κινέζικα τα λίκνα... και στοιχίζουν 230 κομπλε...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...