Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πισινα στα lidl


Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλή?να στειλω τον αντρα μου να την παρει?

 

 

ΜΕΓΙΑ ΣΑΣ

 

Πολύ καλή, την είχαν ξαναβγάλει πέρυσι και την είχαν πάρει φίλοι μας, οπότε την είχαμε σταμπάρει από τότε :wink: !

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pisina δωρο εχει και το περιοδικο Παιδι και νεοι γονεις (νομιζω)....6 μισι ευρω.....την πηρα και ειναι μια χαρα.....βαζω τον μικρο να καθεται να παιζει μεσα στο μπαλκονι.....ειναι 85 εκ διαμετρος....

 

ειναι καπως ετσι

 

BB04_628mi.jpg

 

Επισης στο κομφουζιο στο Mall εχει αυτο το σχεδιο με 10 ευρω που ειναι ωραιοτατα για μωρα......ηθελα να το παρω αλλα τελικα πηρα το περιοδικο που ειναι μιρκοτερη και βολικοτερη....

 

BB04_618mi.jpg

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Pisina δωρο εχει και το περιοδικο Παιδι και νεοι γονεις (νομιζω)....6 μισι ευρω.....την πηρα και ειναι μια χαρα.....βαζω τον μικρο να καθεται να παιζει μεσα στο μπαλκονι.....ειναι 85 εκ διαμετρος....

 

ειναι καπως ετσι

 

BB04_628mi.jpg

 

Επισης στο κομφουζιο στο Mall εχει αυτο το σχεδιο με 10 ευρω που ειναι ωραιοτατα για μωρα......ηθελα να το παρω αλλα τελικα πηρα το περιοδικο που ειναι μιρκοτερη και βολικοτερη....

 

BB04_618mi.jpg

 

Αυτή του περιοδικού είναι καλή?? Αξίζει??

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι Ντινακι......την φουσκωσα με τρομπα που εχουμε......

 

Μα βολεψε παρα πολυ....δεν εχουμε ακομα παρκο και βαζουμε τον μικρο μεσα να παιξει στην βεραντα.........ωραιοτατη ειναι και βολευει που ειναι μικρη σε τοσο μικρα μωρα.........στο κομφουζιο ειχα δει κατι αλλες που με τρομαξαν με το μεγεθος.......

 

 

Ελενα μαλλον εχεις προβλημα με το photobucket.......δοκιμασε να κανεις το εξης (το κανω εγω με φωτο που βαζουν απο το imageshack ) κανε παραθεση το ποστ μου και θα δεις τοτε το λινκ που βρισκεται η φωτο ......κανε κοπυ σε αλλη σελιδα και λογικα θα εμφανιστει η φωτο......δε μενα παντως δουλευει.......εκτος κι αν μπαινεις απο εργασιακο χωρο και σας εχουν απροσιτο το photobucket....... :?

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Αναλογως το παιδι....το δικο μου ειναι 11 μηνων και 79 εκ υψος........αλλα δεν μπουσουλαει η στεκεται.......οποτε μια χαρα μας βολευει.......ειναι 85 εκ διαμετρο........αν θες περισσοτερο χωρο παρε μεγαλυτερη.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

vera μου ευχαριστω.. δοκιμασα αλλα τζιφος.. απο τη δουλεια μπαινω, μου ανοιγει ναι μεν η σελιδα αλλα με βγαζει στην αρχικη του λιντλ και οποια σελιδα και να ψαξω πουθενα η πισινουλα.. μηπως μπορεις να μου πεις σε ποια καρτελα την εχουν? πχ "οι προσφορες μας", " εξυπηρετηση πελατων", κτλ κτλ? ευχαριστωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vera μου ευχαριστω.. δοκιμασα αλλα τζιφος.. απο τη δουλεια μπαινω, μου ανοιγει ναι μεν η σελιδα αλλα με βγαζει στην αρχικη του λιντλ και οποια σελιδα και να ψαξω πουθενα η πισινουλα.. μηπως μπορεις να μου πεις σε ποια καρτελα την εχουν? πχ "οι προσφορες μας", " εξυπηρετηση πελατων", κτλ κτλ? ευχαριστωω

 

Ελενα η Ντινα ξερει.......εγω εβαλα φωτο απο γερμανικο σαιτ!!!! :roll:

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πηρα την πισινουλα που εχει το περιοδικο,αλλα βλεπω και στον πατο του υπαρχει 1 μικρο ανοιγμα!!

ειναι ελαττωματικη ή ειναι ετσι?αν εχει προβλημα να παρω τηλεφωνο!!

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λογικα εχει και ταπα το ανοιγμα. Ειναι για να την αδειαζεις χωρις να πρεπει να την σηκωσεις τουμπα (το οποιο ειναι πακετο).

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια.........βουρ στο τζαμπο!!!!! Εχει ενα καρο πισινες σε ολα τα μεγεθη και σχεδια φθηνοτερα απο κομφουζιο, λιντλ και αλλα!!!!!! τσεκαρα καποια σχεδια που ειχα λιμπιστει........

 

Μαλιστα αγορασα ενα φουσκωτο πραγμα κε θεση για να μπαινει το παιδι και να το βαζεις στη θαλασσα.....3 ευρω!!!! Πολυ μεγαλη ποικιλια και καλες τιμες....αφηστε τα περιοδικα!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...