Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ο συντροφος σας,σας πλησιαζει ερωτικα?


Recommended Posts

Σεξ...Σεξ:confused::confused:...Δεν μου θυμίζει κάτι η λέξη...

Έχω να την ακούσω απ'την σύλληψη.Μιλάμε για μεγάλον χ*στη.

Φοβάται το παραμικρό.Τον έχω υποχρεώσει να μου βάζει την κρέμα για τις ραγάδες γιατί αλλιώς ούτε που θα μ'ακουμπούσε.Να σου πω όμως και την αλήθεια,ούτε εγώ έχω μεγάλη όρεξη.Που θα πάει..θα κοιμήζουμε το μωρό και θα κάνουμε όργια μετά :cry::cry::cry:

NVVvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια!!εγω χθες τον προειδοποιησα μολις επανελθω στα φυσιολογικα μου καλυτερα να παρεις προφυλαξεις!!χαχαχα...

 

Που θα πάει..θα κοιμήζουμε το μωρό και θα κάνουμε όργια μετά :cry::cry::cry:

 

Χα χα! Όλες τα ίδια λέμε.

Αλλά πολύ φοβάμαι πως από τη μια τα λόχεια από την άλλη οι αφυπνήσεις που θα τρώμε λόγω μωρού, δεν θα έχουμε καθόλου όρεξη.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Αν το θέλετε,θα βρειτε ευκαιρία!!Εμείς μόλις περάσανε τα λόχεια,μη σου πω ότι κάνουμε πιο συχνά από ότι πριν το μπεμπέ!!!:oops:

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Εμεις κοριτσια λογω του οτι η προηγουμενη εγκυμοσυνη πηγε χαλια και τελικα απεβαλα στην δευτερη δεν καναμε τιποτα μεχρι που γεννησα.αν και μας ειχε πει ο γιατρος οτι δεν υπαρχει προβλημα φοβομασταν και οι δυο παρα πολυ.το κακο ειναι οτι και εγω περιμενα να γεννησω για να μπουμε στους φυσιολογικους ρυθμους αλλα μετα περασαμε παλι μια περιοδο αδρανειας!!!!!!!ευτυχως τωρα επανηλθαμε!!!!:-P:lol:.τελικα οι αντρες καπως το βλεπουν κατι παθαινουν.υπομονη σε ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σεξ...Σεξ:confused::confused:...Δεν μου θυμίζει κάτι η λέξη...

Έχω να την ακούσω απ'την σύλληψη.Μιλάμε για μεγάλον χ*στη.

Φοβάται το παραμικρό.Τον έχω υποχρεώσει να μου βάζει την κρέμα για τις ραγάδες γιατί αλλιώς ούτε που θα μ'ακουμπούσε.Να σου πω όμως και την αλήθεια,ούτε εγώ έχω μεγάλη όρεξη.Που θα πάει..θα κοιμήζουμε το μωρό και θα κάνουμε όργια μετά :cry::cry::cry:

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχ ασε, μια απο τα ιδια!Απο τοτε που εμεινα εγκυος ουτε φιλι στο στομα δεν μου δινει γιατι φοβαται μην με κολλησει τιποτα. Ευτυχως γενναω μεσα στο μηνα και θα ξαναθυμηθω οτι ειμαι και γυναικα εκτος απο μαμα:P

 

Το αστειο ειναι οτι-συμφωνα με οσα λεει ο αντρας μου-με βλεπει σαν κατι "ιερο" αυτην την περιοδο, ενω αντιθετα εγω καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ειχα-και εχω-μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΟΡΕΞΗ!!!!!!!!:oops:

img
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εχουν σπασει τα νευρα μου!νω μεχρι τον 4ο μηνα ου μια χαρα ειμασταν με το θεμα σεξ εδω κ 1,5 μηνα πλεον ο αντραs μου ουτε που με πλησιαζει σχεδον!κανενα ερωτικο ενδιαφερον,εχουμε καταντησει κατι σαν..." αδελφακια"!Δεν αναφερεται καν στο συγκεκριμενο θεμα κ συμπεριφερεται σαν το εχουμε βγαλει εντελωs απ τη ζωη μαs!Δεν ξερω τι να κανω κ πωs να αντιδρασω πια!Με στεναχωρει απιστευτα αυτη η σταση του οχι μονο επειδη εγω θελω κ εκεινοs οχι αλλα επειδη το παιρνω καθαρα σαν απορριψη,οτι δν με βλεπει σαν γυναικα κ εχω παψει να του βγαζω καθετι σεξουαλικο!Φοβαμαι οτι εχουν αλλαξει μεταξυ μαs ολα κ νιωθω μεγαλη ανασφαλεια κ αγχοs!Νευριαζω,με πιανουν τα κλαματα αλλα εξακολλουθω να μην του λεω τπτ κ να μην αναφερομαι καθολου στο σεξ οπωσ κ ο ιδιοs!Δεν ξερω πβσ να το χειριστω,θα ηθελα τιs συμβουλεs σαs!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δε με πλησίαζε απο την αρχή της εγκυμοσύνης!

Πίκρα η κατάσταση...

Δε νομίζω οτι δε μας βλέπουν ερωτικά επειδή αλλάζει το σώμα μας αλλά γιατί μέσω εμάς βλέπουν ένα πλασματάκι που μεγαλώνει και φοβούνται μήπως κάνουν κάτι που θα το πειράξουν!

Έτσι τουλάχιστον είπε ο δικός μου σύζυγος που το είχα συζητήσει. Φοβόταν παρόλλες τις συμβουλές του γυναικολόγου...

 

Link to comment
Share on other sites

Εχουν σπασει τα νευρα μου!νω μεχρι τον 4ο μηνα ου μια χαρα ειμασταν με το θεμα σεξ εδω κ 1,5 μηνα πλεον ο αντραs μου ουτε που με πλησιαζει σχεδον!κανενα ερωτικο ενδιαφερον,εχουμε καταντησει κατι σαν..." αδελφακια"!Δεν αναφερεται καν στο συγκεκριμενο θεμα κ συμπεριφερεται σαν το εχουμε βγαλει εντελωs απ τη ζωη μαs!Δεν ξερω τι να κανω κ πωs να αντιδρασω πια!Με στεναχωρει απιστευτα αυτη η σταση του οχι μονο επειδη εγω θελω κ εκεινοs οχι αλλα επειδη το παιρνω καθαρα σαν απορριψη,οτι δν με βλεπει σαν γυναικα κ εχω παψει να του βγαζω καθετι σεξουαλικο!Φοβαμαι οτι εχουν αλλαξει μεταξυ μαs ολα κ νιωθω μεγαλη ανασφαλεια κ αγχοs!Νευριαζω,με πιανουν τα κλαματα αλλα εξακολλουθω να μην του λεω τπτ κ να μην αναφερομαι καθολου στο σεξ οπωσ κ ο ιδιοs!Δεν ξερω πβσ να το χειριστω,θα ηθελα τιs συμβουλεs σαs!

 

Είμαι σίγουρη πως ο άνδρας σου δε σε απορρίπτει. Απλά σε βλέπει σαν κάτι πιο ιερό, κουβαλάς το παιδί του μέσα σου. Εμείς κάναμε σεξ λίγες φορές κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, και στα δύο παιδιά, αλλά βασικά περιοριζόμασταν σε τρυφερότητες με αγκαλίτσες και φιλάκια. Προσωπικά δεν το θεωρώ και τόσο κακό ο σύζυγος να μην έχει την επιθυμία να συνευρεθεί με την έγκυο γυναίκα του. Είναι ίσως ο τρόπος του να συμμετέχει στην εγκυμοσύνη. Βέβαια να ξέρεις ότι σε λίγο καιρό θα έχει συνηθίσει την κοιλίτσα σου και δε θα του φαίνεται πλέον τόσο ταμπού. Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και μην αφήνεις τίποτα αρνητικό να μπει στο μυαλό και την ψυχή σου! Με το καλό το μωράκι σου!

eOSyp3.png BwuCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κορίτσια ειναι γενικό το κακό..Όλοι την ίδια αντίδραση έχουν... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ...εγω μπήκα στον 7 μήνα και αυτό το άθλημα το έχουμε ξεχάσει..Αν έγινε 2-3 φορές όλον αυτό τον καιρό ζήτημα ειναι..και αυτές με το ζόρι... χαχαχα..όταν δε του κάνω νήξη περί του θέματος κάνει τον ψόφιο κοριό..Να σας πω την αλήθεια γελάω με την συμπεριφορά του παρα θυμώνω , γιατι νιώθει ότι θα ενοχλει το μπεμπάκι....Και τον καταλαβαίνω ειναι το πρωτο μας παιδάκι , άσχετα αν οι ορμονες μου μερικες φορές λένε το αντίθετο :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μελλουσες μανουλες. Θα ήθελα να σας ρωτησω σχετικα με τις αντιδρασεις των συντροφων σας στο θεμα του σεξ. Δεν εννοω αν πρεπει να ερχομαστε σε επαφη ή οχι (αυτο το ξερουμε απο τους γιατρους μας). Οι συντροφοι σας, ανταποκρίνονονται? φοβουνται λογω της κοιλίτσας?

Εμενα προσωπικά οι ορμονες μου εχουν τρελαθει, αλλα ο αντρουλης μου φοβαται. οσες φορες προσπαθησα να τον πεισω ηταν ανενδοτος. Δε θελει να μου κανει κακο, φοβαται μη βλαψει το μπεμπε, και κατι τετοια:cry:

συμβαινει και σε αλλους μπαμπαδες, ?

μεχρι πριν λιγο καιρο,ειχαμε επαφεσ οποτε ηθελα εγω,μπορει κ καθε μερα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: τωρα τισ τελευταιεσ εβδομαδεσ μου βαλε #παγο# και το μειωσε στο 1 φορα την εβδομαδα,,,,:rolleyes::rolleyes::rolleyes: απο το καθολου,κατι ειναι κ αυτο:-D:grin::-D:grin:

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από μένα!!! Το 1ο τρίμηνο δεν μας αφησε ο γιατρος.. Μετά μας ειπε καλύτερα να αποφύγουμε τις επαφες γιατι ειχα ενα θεματακι με τον τράχιλο.. Και εκεί ρωτάω εγώ: Γιατρέ μπορεί να υπάρχει επαφή χωρις δυείσδηση?? Και μου ειπε ναι!!! Ετσι αποφασίσαμε να κανουμε άλλα πραγματάκια με τον καλό μου τα οποία συνεχίστικαν σχεδόν μέχρι τώρα.. Δεν θέλουμε ουτε εγω ουτε εκεινος κανονική επαφή γιατι φοβόμαστε.. Ίσως σας φαίνεται λιγάκι περίεργο αλλά πιστέψε με είχε τη χάρη του και χώρις τύψεις!!!

q2aezf3j9gb2ojly.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από μένα!!! Το 1ο τρίμηνο δεν μας αφησε ο γιατρος.. Μετά μας ειπε καλύτερα να αποφύγουμε τις επαφες γιατι ειχα ενα θεματακι με τον τράχιλο.. Και εκεί ρωτάω εγώ: Γιατρέ μπορεί να υπάρχει επαφή χωρις δυείσδηση?? Και μου ειπε ναι!!! Ετσι αποφασίσαμε να κανουμε άλλα πραγματάκια με τον καλό μου τα οποία συνεχίστικαν σχεδόν μέχρι τώρα.. Δεν θέλουμε ουτε εγω ουτε εκεινος κανονική επαφή γιατι φοβόμαστε.. Ίσως σας φαίνεται λιγάκι περίεργο αλλά πιστέψε με είχε τη χάρη του και χώρις τύψεις!!!

 

Καλημερα!Και εμεις το ιδιο κανουμε!!Οχι επειδη εχω καποιο προβλημα απλα φοβαμαι τωρα μηπως ενοχληται το μωρο κτλ ειδικα τωρα που ειναι με το κεφαλι προς τα κατω,ειναι καθαρα ψυχολογικο θεμα ασχετα τι λεει ο γιατρος δεν το βγαζεις απο το μυαλο σου οτι υπαρχει ενα πλασματακι και μπορει να του κανεις κακο!Στην αρχη και εμεις καναμε μερικες φορες και μετα συμβηβαστηκαμε με "αλλα" πραγματα...:lol:

Δεν ειναι οτι δεν σε βλεπει πλεον σαν γυναικα απλα μπορει να φοβαται.Και θα σου συνηστουσα να το συζητησεις μαζι του δεν ειναι κακο!Δεν θα παρεξηγηθει κανενας και εσυ θα ηρεμησεις οταν ακουσεις τον λογο που σε αποφευγει.

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός μας είπε όχι σεξ στο 3ο τρίμηνο και στα άλλα 2 ναι αλλά με προσοχή. Εμείς βέβαια το έχουμε κάνει μετρημενες φορές μετα το πρώτο τρίμηνο. Οι ορμόνες μου πάντως τους πρώτους 4 μήνες ήταν απαλευτες. Ουτε εφηβεια να περνούσα αλλά ο σύζυγος βράχος.... ελάχιστες φορές ενέδωσε. Τωρα τον αποκαλώ "αδερφούλη" αφού οι σχεσεις μας εδώ και κανα μήνα και παραπάνω είναι εντελώς φιλικές. Πάντως δεν το μπορώ καθόλου αυτό. Λιγα χαδάκια, αγκαλίτσες,φιλάκια κάτι βρε παιδι μου να μην αισθάνομαι τελειως απωθητική.... Ναι αυτό είναι το παράπονο μου από τον κατα τ'αλλα σουπερ συζυγο!!!!! Που να ειχα πάρει και 25 κιλα ούτε που θα γυρνούσε να με κοιτάξει.... Μήπως φοβάται να με ακουμπήσει ή να με κρατήσεις στην αγκαλιά του λόγω του μωρού; Ουτε την κοιλιά δεν πιάνει να ακούσει το μωρό αν δεν του πω εγώ..... Τι να πω πια????????? Αβυσσος η ψυχή του υδροχόου......

GlXHp3.png

YCLEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ολες λιγο πολυ στα ίδια ειμαστε...

Εγω πριν την εγκυμοσύνη του έλεγα οτι θα θέλω πολυ να το κανουμε και αν αυτος δεν θελει θα τον βιάζω.. χαχαχα και τελικα εμένα μου εφυγε η όρεξη ουτε καν το σκεφτομαι, εχω ξεχασει το αισθημα της επιθυμίας και μονο στον υπνο μου το εχω.. κι αυτος ο καημένος απο τη μια θέλει και απο την αλλη φοβαται μην κανουμε κακό σοτ μωρό..

Η εγκυμοσυνη παει καλα κ η γαιτρος μας επετρεψε μετα τον 3ο επαφες αλαλ εμεις 2-3 φορές κι αυτο παλι "συζυγικά" εγινε με προσοχη και ως εκει.. Τωρα πια στην 28η εβδ. που ειμαι δεν νομιζω να γινει κατι ως το τελος που θα γεννησω..

Παντως αυτος με βλεπει πιο ομορφη απο ποτε λεει και με χαιδευει την κοιλιτσα και με φιλάει αλλα οχι με πάθος όπως παλιά... Τα ξεχασαμε αυτα.. υπαρχει μονο στοργη τωρα.. Ευχομαι οταν με το καλο γεννησω κ συνελθω να επσιτρεψουμε στους παλιους καλους καιρους.. γιατι ακουσα απο πολλες φιλες οτι μετα για κανα 6μηνο κ βαλε νιωθανε μονο μανες κ δεν θελανε ουτε να δουνε τους αντρες τους..

aW6Pp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θυμάμαι την πρώτη εγκυμοσύνη μου. Είχα απίστευτες ορμές και απλά ο άντρας μου δεν μου καθόταν. 2-3 φορές όλο κι όλο. Τώρα σε αυτήν τελείως διαφορετικά. Δεν θέλω κι εγώ καθόλου. Οπότε πάλι 2-3 φορές και αυτό με το ζόρι. Και μετά σίγουρα θα χρειαστούμε κανα τετράμηνο για να συνέλθουμε, οπότε σύνολο κανα χρόνο.

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εμάς ο γιατρός είχε πει ότι μπορούμε να έχουμε επαφές κανονικά, εφόσον όλα πηγαίνανε καλά στην κύηση. Από τον 2ο μήνα και μετά οι ορέξεις μου πιάσανε πάτο, μιλάμε για το απόλυτο μηδέν, δεν ήθελα ούτε να με αγγίζει ο καημένος! Οι φίλες μου λέγανε ότι θα επανέλθει μετά τον 5ο η όρεξη για κοκό, τίποτα όμως! Είμαι περίπου 26 βδομάδων και από όρεξη μηδέν! Βέβαια και ο άντρας τώρα που βλέπει την κοιλιά να φουσκώνει δεν μου ζητάει τίποτα. Μάλιστα ένιωθα ότι με θεωρεί χοντρή (τι χαζομάρα θεούλη μου...) και του το είπα και αυτός μου είπε ότι φοβάται μην μου κάνει κακό με την ερωτική επαφή! Τελικά το συμπέρασμα είναι ότι οι άντρες φοβούνται περισσότερο από εμάς την εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

Πονεμένο θέμα ....ιδιως αν εχεις να βρεθεις ερωτικά μήνες! Εγω να σας πω την αληθεια δεν τρελαίνομαι κι ολας (πως ειναι δυνατον να νιωθω ερωτικα αφου νιωθω μοσχάρι) αλλά κανω τις προσπάθειες μου μπας και νιώσουμε καλυτερα και ερθουμε πιο κοντα, αλλα εκεινος δεν θελει με τιποτα! Με το που πιασει την κοιλια μου, τερματιζεται κάθε ερωτική διάθεση! Το καταλαβαίνω αλλά φοβάμαι...θα μπορέσουμε ποτέ να επανέλθουμε? Αν απομακρυνθουμε ο ενας απο τον αλλον τοσους μήνες μετα καποια στιγμή εισαι όπως πριν?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..

Οντως,πονεμενο θεμα..

Εγω δεν εχω καμια ορεξη,αλλα εκεινος δεν δειχνει να εχει προβλημα με την κοιλια.Βεβαια στην τελευταια μας επαφη πριν 2-3 μερες ενιωσα οτι ζοριστηκα καπως και του ειπα οτι μαλλον ηταν και η τελευταια μας φορα.:mad:

Ελπιζω να μην χασουμε τους ρυθμους και την ορεξη μας..!:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημέρα μελλουσες μανουλες. Θα ήθελα να σας ρωτησω σχετικα με τις αντιδρασεις των συντροφων σας στο θεμα του σεξ. Δεν εννοω αν πρεπει να ερχομαστε σε επαφη ή οχι (αυτο το ξερουμε απο τους γιατρους μας). Οι συντροφοι σας, ανταποκρίνονονται? φοβουνται λογω της κοιλίτσας?

Εμενα προσωπικά οι ορμονες μου εχουν τρελαθει, αλλα ο αντρουλης μου φοβαται. οσες φορες προσπαθησα να τον πεισω ηταν ανενδοτος. Δε θελει να μου κανει κακο, φοβαται μη βλαψει το μπεμπε, και κατι τετοια:cry:

συμβαινει και σε αλλους μπαμπαδες, ?

αχ κ μενα φοβαται παρα πολη ειμαι στην 29 εβδομαδα περιπου,κ οταν παμε για:oops::oops::oops::oops::oops::oops: δεν το ευχαριστιομαστε κ αυτος φοβαται κ εγω παρο ολο που εχει πει η γιατρος οτι μπορουμε ,οποτε σμαρα μου ολοι το ιδιο πρεπει να φοβουνται!!!αλλα νομιζω στον 8 μηνα λενε οτι κανει καλο στο μωρο το σεξ λογω οτι βοηθαει για να γεννηθει σε κατι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ πονεμένη ιστορία, όταν μάθαμε ότι είμαι έγκυος, σαν τα κουνέλια ήμασταν, προσεκτικά βέβαια. Όταν έκλεισα τον 5ο και η μπέμπα μου άρχισε να κλοτσάει , κορίτσια ούτε να με φτύσει, οι ορμόνες μου στο ζενίθ και αυτός τίποτα, λες και είχε βάλει ζώνη αγνότητας…. Βρε να τον κυνηγάω σε όλο το σπίτι, αυτός τίποτα…. «ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ» έλεγα… αυτός « ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ»…. « Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ» έλεγα…. Και η θεϊκή απάντησή του.. « ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ?????» …. Έπεσα κάτω από τα γέλια…. Κορίτσια τίποτα, βρε να τον πειράζω, να τον χαϊδεύω, ..αυτός « ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΣΩΒΡΑΚΟ»…. Και όλα αυτά μέχρι τον 7ο, από τότε, ούτε να το σκέφτομαι, δεν θέλω, έχουν πέσει οι ορμόνες μου…. Ανυπομονώ να γεννήσω και να ξανα βρούμε τον καλό μας εαυτό.

Ερωτεύτηκα την κόρη μου στις 10/02/2012 12:30 μμ

Link to comment
Share on other sites

αυτη την ερωτηση την ειχα κανει στην εγκυμοσυνη αλλα βλεπω το θεμα ενδιαφερει αρκετα. Λοιπον φιλες μου τωρα που εχω γεννησει πια εδω και 4 μηνες θα ηθελα να ξανααπαντησω στην ερωτηση μου: δε σωνει που εννια μηνες κοιμαμασταν σαν τα αδελφάκια, μετα τον τοκετα ειχα 50 ημερες λοχεια, οταν αυτα σταματησαν ειχα 20 ημερες περιοδο και τωρα που <εστρωσαν> τα γυναικολογικά μου, εχω το ξενυχτι με την μπεμπα. οχι σεξ.......τσακωνομαστε για 10 λεπτα υπνου.αρα:9+4=13 μηνες σεξ γιοκ!!!!

s-age.png[/img]Z7Txp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια τον κηνυγαω και οποτε μου κατσει.......:oops:

 

εχουμε τρελο κηνυγητο μεσα στο σπιτι.......ααααα μου λεει εγκυος γυναικα και θελεις σεξ.....αλλες ουτε να το μυρισουν δεν θελουν......

κι ομως μερικες φορες οι αντιστασεις του υποχωρουν και βρισκω κι εγω λιγο την χαρα μου.....:mrgreen:

 

τι να κανω οι ορμονες ειναι στο ζενιθ....

 

να δω αργοτερα που θα φουσκωσει κι αλλο η κοιλια τι θα κανουμε..........

1zDup3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ πονεμένη ιστορία, όταν μάθαμε ότι είμαι έγκυος, σαν τα κουνέλια ήμασταν, προσεκτικά βέβαια. Όταν έκλεισα τον 5ο και η μπέμπα μου άρχισε να κλοτσάει , κορίτσια ούτε να με φτύσει, οι ορμόνες μου στο ζενίθ και αυτός τίποτα, λες και είχε βάλει ζώνη αγνότητας…. Βρε να τον κυνηγάω σε όλο το σπίτι, αυτός τίποτα…. «ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ» έλεγα… αυτός « ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ»…. « Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ» έλεγα…. Και η θεϊκή απάντησή του.. « ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ?????» …. Έπεσα κάτω από τα γέλια…. Κορίτσια τίποτα, βρε να τον πειράζω, να τον χαϊδεύω, ..αυτός « ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΣΩΒΡΑΚΟ»…. Και όλα αυτά μέχρι τον 7ο, από τότε, ούτε να το σκέφτομαι, δεν θέλω, έχουν πέσει οι ορμόνες μου…. Ανυπομονώ να γεννήσω και να ξανα βρούμε τον καλό μας εαυτό.

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! θεικη απαντηση!!!!! αχαχαχα!!!! εμενα ελεγε οτι δεν ηθελε να κανουμε,γιατι οταν θα εχουμε το μωρο μαζι μας,και τον κραταει αγκαλια,οτι το μωρο θα τον χτυπαει το κεφαλι με τη γροθια και θα του λεει «σαρεσει τωρα πατερα;» αχαχαχαχα :)

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! θεικη απαντηση!!!!! αχαχαχα!!!! εμενα ελεγε οτι δεν ηθελε να κανουμε,γιατι οταν θα εχουμε το μωρο μαζι μας,και τον κραταει αγκαλια,οτι το μωρο θα τον χτυπαει το κεφαλι με τη γροθια και θα του λεει «σαρεσει τωρα πατερα;» αχαχαχαχα :)

 

xaxaxaxa καλό και αυτό.... μα που τα βρήσουν???:shock:

Ερωτεύτηκα την κόρη μου στις 10/02/2012 12:30 μμ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...