Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Ποιά κοπέλα γνωρίζει τα καρότσια Baby Star;;; Θα με ενδιέφερε και οι δική σας γνώμη :wink:

Έχω πάρει και γνώμες από φίλους και γνωστούς, αλλά θέλω να ακούσω και την δική σας...

ευχαριστώ :wink:

 

αυτή είναι και η επίσημη ιστιοσελίδα:

 

http://www.babystar.gr/default.asp?sid=4259&LangId=156

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου σαρδελακι

εμεις εχουμε παρει το πορτοκαλι με μπεζ και ειμαστε παρα πολυ ευχαριστημενοι. Ειναι παρα πολυ ελαφρυ και ευχρηστο .

Αν εισαι απο Αθηνα πες μου να σου πω απο που να το παρεις ξερω το πρατηριο τους. Εχει διαφορα με ΛΗΤΩ στην τιμη ....Εμεις δεν το κσεραμε τοτε που το πηραμε ....

eNortjK1UrIwNrMwVrIGXDAS2gKo16.png[/

Link to comment
Share on other sites

To έχω πάρει είδη...δεν μένω Αθήνα αλλά Θεσσαλονίκη :wink:

και το πήρα από την μωρούπολη!

Πορτοκαλί-γκρί το πήρα εγώ!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Πηρα και εγω το εν λόγω καροτσακι (http://www.bebestars.gr/productsdetails.asp?LangId=156&sid=4265&productid=29631&cid=8) για δυδιμα φυσικα οπως και δυο καθισματακια αυτοκινητου ενα παλκοκρεβατο στρωματακι ομπρελιτσες τσαντουλες κτλτκλ ξερετε τωρα!!!

 

Το Αποτελεσμα μεχρι τωρα!!

Στην δευτερη χρηση του καροτσιου ξηλωθηκε ΟΛΗ η ραφη απο την μια πλευρα που ενωνει το πλαινο τριγωνο με την πλατη του καροτσιου!!

Επειδη μενω σχετικα κοντα με τα Μουδανια(Τριλοφος δλδ καμια 30 χλμ) όταν τους το πηγα στο μαγαζι και τους το εδειξα και τους εξηγησα οτι χρησιμοποιηθηκε ΔΥΟ φορες μου ειπε την απλη ελληνικη απαντηση!!!!

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΕ ΣΕ ΡΑΦΤΗ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΕ ΡΑΦΤΗ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ!!!

Φυσικα δεν το κρατησε!!!!!

Καροτσι αγορασμενο 18 Νοεμβριου 2010 και χρησιμοποιημενο 2 φορες!!!!

Εγω τι να περιμενω τωρα για το πιο σημαντικο ,τα παιδικα καθισματακια αυτοκινητου???

Θα εχουν την ιδια συμπεριφορα υλικών????

Γιατι για την συμπεριφορα του πρατηριου την καταλαβα απο την καλη !!!!!

 

ΦΑΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ BABY STAR!!!!!!

Αλλα στις φωτογραφιες του φυλλαδιου ξερουμε να στηνομαστε σα μοντελακια !!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...