Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!


Recommended Posts

νικάκι μου να σου ζησει το κοριτσακι σου.... η μελλοντική νυφούλα μας για εμας που εχουμε αγορακια....... χιχιχιχιχιχιιχι!!!!

είναι ενα κουκλί και μισό,

δεν μου λές, την εχεις ζουλίξει, δαγκώσει καθούλου γιατί εγώτετοια μωρακια θέλω να τα κάνω πλαστοζυμαρακια πο τη χαρα μου....

 

και το σαρδελακι μας εκανε τον πρίγκηπακο της...

 

αντε να παίρνουμε σειρα και οι υπόλοιπεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!

 

φιλιά πολλά και καλως όρισε η μπουμπου σου.... :D:D:D:D

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

νικάκι μου να σου ζησει το κοριτσακι σου.... η μελλοντική νυφούλα μας για εμας που εχουμε αγορακια....... χιχιχιχιχιχιιχι!!!!

είναι ενα κουκλί και μισό,

δεν μου λές, την εχεις ζουλίξει, δαγκώσει καθούλου γιατί εγώτετοια μωρακια θέλω να τα κάνω πλαστοζυμαρακια πο τη χαρα μου....

 

και το σαρδελακι μας εκανε τον πρίγκηπακο της...

 

αντε να παίρνουμε σειρα και οι υπόλοιπεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!

 

φιλιά πολλά και καλως όρισε η μπουμπου σου.... :D:D:D:D

 

τιιιιι? έκανε το σαρδελάκι το θαύμα της???

αχου ... αντε κορίτσια όλες με το καλό, να γεμίσουμε μωράκια!!!

 

με το ζόρι που λες κρατιόμαστε και δεν την δαγκώνουμε, κάτσε να μεγαλώσει λιγααααακι, και θα δει! προς το παρόν την φιλάω παντού, όπου βρω, με μια αδυναμία στις πατουσίτσες και τα μικροσκοπικά χεράκια !!!

εκεί δεν γίνεται να κρατηθώ με τίποτα! :D

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

ναι τον εκανε το μπέμπαρο της εχει σχετικό τοπικ στο

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=6582

 

και μου είπε ότι είονι σε διπλανο δωματιο με τη mammy blue... απίστευτο ε?????? αντε αντε..... & εγω θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και πάλι σας ευχαριστώ ... :D

 

φτου φτου φτου! να την χαίρεσαι την κούκλα σου νικούλα μου!!! Όντως το μαλλί δεν παίζεται! Αλήθεια πως τα πάτε?

 

ευχαριστώ arma μου. εμείς καλά τα πάμε. αν και μου αλλάζει ωράρια τις 2 τελευταίες μέρες. εκεί που κοιμόταν ΣΥΝΕΧΕΙΑ και ξυπνούσε μόνο για να φάει ή γιατί τα έκανε, τώρα μου θέλει και αγκαλίτσες, και ξυπνάει χωρίς συγκεκριμένο λόγο.

από τη μια το ευχαριστιέμαι, γιατί περνάω όλο το πρωί να την έχω αγκαλιά και να της μιλάω και να την χαζεύω, αλλά από την άλλη ...

δεν θα κάνω καμιά δουλειά, που έχει γίνει το σπίτι μου αχούρι?

(εννοείται ότι προηγείται η μικρούλα μου :D )

 

εσείς πως τα πάτε? βάλε καμιά φωτογραφία να δούμε το μωρουλίνι σου ... :D

 

Νίκη μου και εμάς τις 2 πρώτες μέρες κοιμόταν συνέχεια! Τώρα έχουν αρχίσει τα πάρτυ,κάθε απόγευμα κλαίει απαρηγόρητα ενώ έχει φάει,μάλλον έχει κολικούς...στην αρχή με έπιασε πανικός αλλά συνηθίζω σιγα σιγά...

Το καλό βέβαι είναι ότι το βράδυ μπορεί να κοιμηθεί και 5 ώρες συνέχεια :D

Θύμισε μου το site για τις φωτο να σας στείλω κι εγώ γιατί δεν το θυμάμαι...

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχου ένα μωρουλίνιιιιιιιι...

 

εχει το ίδιο μυτάκι με το δικό μου !

arma μου δεν ξέρω για τους κολικούς, γιατί η παιδίατρος μου είπε ότι ξεκινάνε μετά τις 40 μέρες!!!

 

τώρα μπορεί και να τύχει λες? εκτός αν απλά πονάει και η κοιλίτσα τους...

 

όπως και να'χει χαλάλι τους,ε???

εμένα πάλι σήμερα γύρισε στα προηγούμενα ωράρια. τι καλά... :D

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

arma... τι να σου πω;;;; χάρμα είναι το νινί!!!

πωπωπω... και φτου φτου φτου!! να σου ζήσει! πάντα γερό και καλότυχο!

 

κορίτσια κοιτάχτε να τα απολαμβάνετε όσο πιό πολύ μπορείτε... γιατί ξεπετάγοντε τόσο γρήγορα που δεν το παίρνεις χαμπάρι... :lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΊΝΑΙ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΊ .... ΓΙΑΤΙ ΤΗς ΚΟΥΜΠΑΡΑς ΜΟΥ ΓΕΝΗΘΗΚΕ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΕΛΗ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΉΘΕΙΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ... ΤΗΝ ΕΠΕΡΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΌ ΣΤΡΙΓΚΛΙΖΕ... ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ ΕΝΤΕΛΏς... ΚΑΙ ΤΟ ΘΗΛΑΖΕ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΛΈΝΕ ΚΆΠΟΙΟΙ ΌΤΙ ΠΡΟΚΑΛΈΙ ΚΟΛΙΚΟΎς... ΤΙ ΝΑ ΠΏ...... ( ΩΧ κεφαλαια γραφω τοση ώρα.....)

 

Νικακι μου , μου λειπετε στα παλιά ( για εσας) τοπικ................ τωρα μόνο απο εδώ μεχρι να κάνω και εγω το κλωναρακι μου θα μιλάμε....... ε???

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Αρμα μου, σκετο κουκλακι είναι ... κατι ματακια........

κάθομαι πολλές φορες στον καναπέ και σκεφτομαι... πως θα είναι αυτό το φατσουλακι ??????? όχι σε ποιόν θα μοιάζει ( ή εμενα ή του αντρα μου, ) αλλά το πώς.. θα έχει μαλλάκια, θα εχει μεγαλα ματακια... πολύ γλυκιά προσμονή δεν νομιζετε?????

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε αφροδιτάκι, κι εγώ το σκεφτόμουν αυτό για τα τόπικ της εγκυμοσύνης! πολύ πλάκα είχαμε!

:D:D αντε, γέννα, να συνεχίσουμε στα τοπικ για τον θηλασμό, και τα νεογνα!!! :D:D

 

θα έχουμε τόσα πολλά να πούμε!

-όταν βρίσκουμε τον χρόνο- :lol:

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

νικη μου αυτό που συμβαίνει είναι απίστευτο! Εκεί που εχτές προσπαθούσα να στείλω τη φωτο στα γρηγορα γιατί ήταν η ώρα του κλάματος, δεν μου ξύπνησε! Γύρισε και η δικιά μου στον παλιό της ρυθμό! :D

Δεν ξέρω αν είναι κολικοί γιατί και η δική μου η παιδίατρος μου είπε ότι εμφανίζονται αργότερα. Ίσως να την πείραξε το ξένο γάλα,που τις δίνω.Πίνει 1-2 φορές την ημέρα από 20-30ml.Σήμερα θα πάμε στη γιατρό για ζύγισμα και θα την ξαναρωτήσω.

Πάντως όπως και να χει όταν ηρεμεί και σκάει τα χαμόγελα περνάνε όλα..

κορίτσια σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! το μπουμπουκάκι μας, μας έχει πάρει τα μυαλά!!!

αφροδιτάκι άντε με το καλό να έρθει και η δική σου η σειρα και σίγουρα εδώ θα τα λέμε πιο συχνά :D

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...