Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙ!!!!!


Recommended Posts

Εμένα ακόμα δεν με έχει πιάσει πολύ η ζέστη. Ευτυχώς, δηλαδή :):wink: Όσο για το air condition ούτε εγώ το θέλω στο δωμάτιο. Το έχω στο σαλόνι και αν με πιάσει η ζέστη θα το βάζω με ανοιχτή την εσωτερική πόρτα για να έρχεται η δροσιά μέχρι το δωμάτιο. natexo γιατί δεν το ρυθμίζεις σε μια επιθυμητή θερμοκρασία και να ανοιγοκλείνει μόνο του?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα στη Θεσσαλονίκη είναι λίγο καλύτερη η θερμοκρασία τώρα το πρωί σε σχέση με τη χτεσινή… Ελπίζω να μην ανέβει απότομα το μεσημέρι…..

Εμείς τώρα που θα μετακομίσουμε στο δικό μας σπίτι σκεφτόμαστε να πάρουμε ανεμιστήρα οροφής και να το βάλουμε στη κρεβατοκάμαρα. Απ ʽόσο ξέρω από αυτούς που έχουνε πάρει είναι πολύ καλύτερος από απλό ανεμιστηράκι και από air-condition. Δε κάνει θόρυβο, μπορείς να το ρυθμίσεις πόσο δυνατά θέλεις να γυρνάει, δεν έχει μυρωδιές (αυτό καλό για τα μωρά μας, μιας που σκοπεύω να το έχω στη κρεβατοκάμαρα το πρώτο διάστημα), δροσίζει όλο το δωμάτιο και όχι μόνο σε ένα σημείο, δε θέλει συντήρηση, είναι πολύ ποιο φτηνός από air-condition και καίει και λιγότερο ρεύμα… Πέρσι που είχε πάρα πολύ ζέστη εμείς δε τη παλεύαμε ούτε με το air-condition ούτε με τα ενοχλητικά ανεμιστηράκια και κατασκηνώσαμε στο σαλόνι της κουνιάδας μου κάτω από τον έλικα… Μια χαρά κοιμόμασταν με τον καύσωνα…

0sShp3.png

 

PGnvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως τώρα το πρωί είναι πολύ ωραία στην Θεσσαλονίκη...φυσάει αεράκι, άντε να δούμε όμως το μεσημέρι τι θα κάνει! Πάντως από βδομάδα πέφτει η θερμοκρασία, ευτυχώς! :wink:

 

anti28 κι εγώ ξέρω πως οι ανεμιστήρες οροφής είναι πολύ καλύτερη από κάποιον απλό ανεμιστήρα, αλλά δεν θα είναι κατάλληλο για το μωρό. Διότι ούτε ο αέρας του κληματιστικού, αλλά ούτε και ο αέρας κάποιου ανεμιστήρα κάνει να πέφτει άμεσα πάνω στο νινί :wink::wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

bougioukaki, συνειδητοποίησα ότι έχω άντρα χουχουλιάρη... Ο κακομοίρης δε ζεσταίνεται τόσο. χθές που το έβαλα στους 25 βαθμούς, κρύωσε και σκεπάστηκε. Ε, και έγω το έσβησα. Αμοιβαίες υποχωρήσεις....... Ευτυχώς τώρα καλά είναι, έχει δροσούλα.

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ax!!!!! Καίγομαι και εγώ κορίτσια και φανταστείτε ότι δεν έχω και ιδιαίτερο ζόρι όσον αφορά την κοιλιά. Ειδικά το βράδυ, να φανταστείτε ότι κοιμόμαστε με ανοιχτές τις μπαλκονόπορτες και πάλι ζεστένομαι. Το αντίθετο τον άντρα μου τον έχω ξεπαγιάσει ειδικά όταν ξημερώνει.

Τι θα κάνω????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...