Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η πεθερα μου λεει..........


LA LATINA

Recommended Posts

δεν ξερω και που να το βαλω το θεμα

 

λεει η πεθερα μου οτι αν το αγορακι εχει πισω στο σβερκουλη ουριτσα στο μαλλι

το επομενο ειναι σιγουρα κοριτσι!!!!!!!!!!!!

 

για πειτε να ξερω!!!!!!!!!!

εχετε αδερφους???? πριν απο σας??????????

γιους με ουριτσα και μετα κορες????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααα εγω αλιώς τα ξερω.αν εχει ουρίτσα το επόμενο ειναι τσουτσουνακι :) εμενα δεν εχει οποτε με βολεύει αυτη η εκδοχή. θα θελα ενα κοριτσάκι. Μια μικρή Ευα οπως η μανούλα μου

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω και που να το βαλω το θεμα

 

λεει η πεθερα μου οτι αν το αγορακι εχει πισω στο σβερκουλη ουριτσα στο μαλλι

το επομενο ειναι σιγουρα κοριτσι!!!!!!!!!!!!

 

για πειτε να ξερω!!!!!!!!!!

εχετε αδερφους???? πριν απο σας??????????

γιους με ουριτσα και μετα κορες????????

 

Αληθεια???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Σορυ που γελαω αλλα μου φαινεται πολυ αστειο.... Σοβαρα τωρα, πρωτη φορα ακουω τετοιο πραγμα!!!!

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

χιχιχι!καλα ε!αυτες οι παλιες ειναι ολα τα λεφταααα....εμενα ο γιος μου ειχε ουριτσα θα κανω και τριτο δηλαδη????ενταξει μωρε ειναι ομορφες εθυμοτυπιες που δεν εχουν βαση παρα μονο στατιστικη..οπως με την κοιλια, αν ειναι στρογυλη, αν ειναι μυτερη,αν ομορφυνες στην εγκυμοσυνη θα κανεις κοριτσι και πολλαααααα πολλλλαααααα αλλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

aaααα!καλα!εμας η συλου ειχε 2 ουριτσες πισω στο μαλλι κ λεγαν το ιδιο. βεβαια εκανα διδυμα μετα.... ενα + ενα! κ μιας κ σταυρωνουν ακομα τα ποδαρακια τους τα διδυμα (μα μολις εκλεισαν τους 5 μηνες!), θα κανω κι αλλο λενε!δεν τρελαθηκα! ειπαμε ουτε χειραψια στο κρεββατι! ουτε καν ποδοραψια!

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω και που να το βαλω το θεμα

 

λεει η πεθερα μου οτι αν το αγορακι εχει πισω στο σβερκουλη ουριτσα στο μαλλι

το επομενο ειναι σιγουρα κοριτσι!!!!!!!!!!!!

 

για πειτε να ξερω!!!!!!!!!!

εχετε αδερφους???? πριν απο σας??????????

γιους με ουριτσα και μετα κορες????????

 

 

εγώ ξέρω το αντίθετο!!! ο γιος του ξαδέλφου μου είχε ουρίτσα στο μαλλί και το επόμενο ήταν αγόρι!!! όπως και ο ξάδελφος μου έχει ουρίτσα και έχει άλλους δύο αδελφούς οι οποίοι και αυτοί είχαν ουρίτσα!!! :-P τι να σου πω?

Όταν η προσευχή φτάνει στον ουρανό...

Όταν θέλεις κάτι τόσο πολύ που συνωμοτεί όλο το σύμπαν για να γίνει...

Τότε πραγματοποιείται το όνειρο!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω και που να το βαλω το θεμα

 

λεει η πεθερα μου οτι αν το αγορακι εχει πισω στο σβερκουλη ουριτσα στο μαλλι

το επομενο ειναι σιγουρα κοριτσι!!!!!!!!!!!!

 

για πειτε να ξερω!!!!!!!!!!

εχετε αδερφους???? πριν απο σας??????????

γιους με ουριτσα και μετα κορες????????

 

Ελπίζω να μην το πιστεύεις :lol:

byhrp3.png

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω και που να το βαλω το θεμα

 

λεει η πεθερα μου οτι αν το αγορακι εχει πισω στο σβερκουλη ουριτσα στο μαλλι

το επομενο ειναι σιγουρα κοριτσι!!!!!!!!!!!!

 

για πειτε να ξερω!!!!!!!!!!

εχετε αδερφους???? πριν απο σας??????????

γιους με ουριτσα και μετα κορες????????

 

 

Πες μου τώρα οτι υπάρχουν ακόμα ανθρωποι που πιστεύουν αυτά τα πράγματα!!!!! Θα τρελαθώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας! λοιπον κ εγω αυτο που ξερω ειναι πως αν εχει ουριτσα τοτε το επομενο ειναι αγορι.

επισης η μαμα μου λεει πως αν το μωρο οταν ξαπλωνει σταυρωνει τα ποδια του (βαζει το ενα πανω στο αλλο) τοτε θελει αδελφακι!!!

εγω παντως δεν τα πιστευω ολα αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αστην λέει άμα σου πω το λέει η δίκια μου ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ θα πεθάνετε στο γελιο να πω καλέ ?

 

 

ο Λευτέρης τωρα που θηλάζει μαζί με το μωρό

είναι

ΔΕΥΤΕΡΟΒΙΖΑΓΜΕΝΟΣ ………:shock::shock::shock::shock::shock::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

ΚΑΙ ΘΑ ΑΒΑΣΚΑΙΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ............

 

 

μπουαααααααχχχχχχχχχχχχχχ κάντε στην άκρη ο γιος μου θα σας ματιάζει χαχαχαχχαχααχ

.....

Link to comment
Share on other sites

Αστην λέει άμα σου πω το λέει η δίκια μου ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ θα πεθάνετε στο γελιο να πω καλέ ?

 

 

ο Λευτέρης τωρα που θηλάζει μαζί με το μωρό

είναι

ΔΕΥΤΕΡΟΒΙΖΑΓΜΕΝΟΣ ………:shock::shock::shock::shock::shock::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

ΚΑΙ ΘΑ ΑΒΑΣΚΑΙΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ............

 

 

μπουαααααααχχχχχχχχχχχχχχ κάντε στην άκρη ο γιος μου θα σας ματιάζει χαχαχαχχαχααχ

 

:shock::shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock:

;););););):lol::lol::lol: κ εγώ έτσι τιν κοιτώ την πεθερά αχχαχαχαχαχα πλέων όμως σφυρίζω αδιάφορη κάθε φορά που χώνετε ο μεγάλος για στήθος κάτω από την μπλούζα αχχαχαχαχαχαχ

.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπα, δεν λέει να πάτε για τρίτο μπας και είναι κορίτσι... Πρώτον, γιατί το οποιοδήποτε γιατροσόφι μπορεί να πέφτει έξω.

 

Δεύτερον, γιατί και κορίτσι να είναι, έχοντας και τα μεγαλύτερα, δεν θα προλαβαίνεις να το στολίζεις και θα κυκλοφορεί με κολάν και αθλητικά, όπως το 95% των κοριτσιών κυκλοφορεί καθημερινά εκεί έξω :lol: Και το λέω έχοντας το συνδυασμό ένα+ένα και ένα πολύ κοριτσίστικο κορίτσι.

Link to comment
Share on other sites

μερικοι πιστευουν ακομα και στο κολπο με τον σταυρο.ξερω μορφωμενα ατομα που το πιστευουν:shock:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: μορφομενο ?????????? χμμμμμμμ εγω δεν ειμαι μορφομενη ααλ δνε πιστευω ιχιχιχιιχ μουτσσσσσσσσσσ ;););)

.....

Link to comment
Share on other sites

μερικοι πιστευουν ακομα και στο κολπο με τον σταυρο.ξερω μορφωμενα ατομα που το πιστευουν:shock:

για πε...για πε.....αν ειναι να το κανουμε επαγγελμα!τι ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα κολπο δε ξερω αν το πω σωστα αλλα κρατανε ενα σταυρουδακι πανω απο το χερι σου και αναλογα το πως κουνιεται η αλυσιδα θα κανεις αγορι η κοριτσι.αν παει μπρος πισω =αγορι(νομιζω) αν παει δεξια αριστερα κοριτσι.

και βλακιες με λιγα λογια

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου έλεγαν πως επειδή η μεγάλη μου βρεφάκι έμοιζε με αγορι το επόμενο 8α ήταν αγόρι!κι όντως έκανα αγόρι το ίδιο ήταν και με την μητέρα μου και είχε έναν αδερφο μικρότερο!

yqVVp2.pngms8nrdk5f.png

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις και εμενα τα ιδια μου ελεγαν!!!!!!!!!!!επειδη η κορη μου εχει ουριτσα πισω στα μαλακια ελεγαν οτι το δευτερο θα ειναι αγορι!!!!!!και με τον σταυρο τα ιδια μου ελεγαν!!!!!!!!!ενα κοριτσι και μετα ενα αγορι!!!!!ομως επεσαν ολοι εξω αφου σε λιγες μερες γενναω την δευτερη κορουλα μου!!!!!!!!!χιχιχι

PRW0p2.pngORfXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...