Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

H ARMA GENNHSEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

geia se oles tis FILES tis glykias mou gynaikas!!!!! i ma gennise stis 5.00 to prwi dioti to glykoyli mas apofasise xtes stis 23.15 na pame sto mhtera gia na genni8ei fysiologika!!!!! i talaipwria ths itan anexti, alla koritsia opws oles sas exete akousei-kai isxuei telika- ola ta 3exnas molis to deis. to kouklaki mas genni8ike 2800 k 51cm me mallakia!!!!!!!!!exoume trela8ei k oi dyo!!!!!!! to exei kiolas 8ilasei k to dakry etre3e apo sugkinisi!!!

molis gyrisa spiti, k mou eixe pei i prwti douleia pou 8a kanw 8a nai na sas grapsw... tin pira tilefwno na tis diabasw ti ginotan simera to prwi sto forum, bourkwse k sas eyxaristei! sas eyxaristw gia ti syntrofia pou tis kanete olo auto ton kairo kai to sygkinitko endiaferon kai tin allilegyi... eyxomai se oles sas enan 3ekourasto toketo kai i xara sas na einai osi k i diki mas!!!!!

8a tis metabibazw ka8imerina o,ti tis grafete k apo deytera 8a nai konta sas... anypomonei...

 

o ar tis ma .... arma

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!

 

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ

ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΕΜΙΣΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!

 

ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχ μπράβο!!!!

 

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!

την σκεφτόμουν σήμερα όπως γύριζα από τον γιατρό!

 

με την Μαρία έχουμε μόνο 4 μέρες διαφορά στην ΠΗΤ, και τελικά κι εγώ μπαίνω δευτέρα !

 

να το χαίρεστε και να το πάρετε γρήγορα σπίτι.

Πολλά φιλιά στην νέα μανούλα, και να νιώσει γρήγορα καλύτερα!!

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1243293n1bdmnsf4n.gif

 

Να είναι καλότυχη η μικρουλα σας κι εσείς πάντα τόσο χαρούμενοι :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!να το καμαρωσετε οπως ποθειται...και να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι οπως τωρα!!!!!ζειτε μοναδικες στιγμες..ρουφιξτε τις καλα για να τις εχετε μαζι σας μια ζωη!!!!!!!κρατατε τη ζωουλα σας στα χερια σας...μην την αφησετε ποτε!!!!!

 

πραγματικα συγκλονιστηκο το μηνυμα σου...να τις αγαπας....να τις προσεχεις!!!!!!με το καλο!!!!!!!

 

ήρθες στη ζωή μου και νιώθω να ζώ ξανά...

Link to comment
Share on other sites

1025295zxcg4335b3.gif

 

Γλυκιά μου φίλη arma να σας ζήσει το νινάκι...να είναι πάντα γερό και καλότυχο και να το χαρείτε όπως θέλετε.

Όσο για τον σύζυγό σου τί να πω;;; Απλά φοβερή η περιγραφή του, αφού πρωί πρωί με έκανε να δακρύσω. Να αγαπιόσαστε για πάντα όπως και τώρα κι ακόμη περισσότερο...κι οι δυο μαζί να λατρεύετε την πριγκίπισά σας. :wink: Περίμενα να ξημερώσει για να ξαναμπώ στο Φόρουμ να δω αν γέννησες κοριτσάκι μου γλυκό. Πολλά φιλάκια και σε περιμένουμε να μας πεις εμπειρίες!

Πρώτος ο σύζυγός σου...ευχαριστούμε πολύ για τα καλά του λόγια που μας ευχήθηκε.

Αχ! Είμαι πολύ συγκινημένη!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ARMA μου να σου ζησει η κορουλα σου!!!να ειναι παντα γερη και να σε κανει να γελας και να κλαις απο την χαρα σου...!!!εμεις ολες εδω σε σκεφτομασταν και σε σκεφτομαστε ακομα, και θα δεις κ μονη σου οτι ειχαμε σκασει απο την αγωνια μας. Ειλικρινα σου στελνω την αγαπη μου και τα φιλια μου, και σε σενα και στην κουκλα σου...!!!

 

Συζυγε της arma, σε ευχαριστουμε πολυ που μας ενημερωσες, διοτι σε πληροφορω οτι η αγωνια ηταν μεγαλη!!! να σαι καλα και να χαιρεσαι τις 2 πλεον γυναικες της ζωης σου!!! να τις αγαπας και να τις λατρευεις με ολη σου την καρδια και την ψυχη, οπως ειμαι σιγουρη οτι σε αγαπανε κι αυτες...!!!

 

Να ειστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι, να ειστε παντα μια δεμενη οικογενεια και μην αφησετε κανεναν να σας χαλασει αυτη τη μαγεια!!!

φιλια πολλα και ελπιζω οτι θα τα πουμε συντομα arma μου!!!

εξαλλου, οταν με το καλο, πας στο σπιτακι σου και τακτοποιηθεις, περιμενουμε να μας πεις αν θες, λεπτομερειες, για να μαθαινουμε κι εμεις που πλησιαζουμε σε αυτην την μοναδικη και μαγευτικη ευτυχια!!!

 

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου'ρχεται να βάλω τα κλάμματα....συγκινήθηκα τόσο με την περιγραφή... :cry:

Αχ..αμέτρητες ευχές για το όμορφο μωράκι σας.Να σας ζήσει και να είναι πάντα καλότυχο στη ζωή του.

Πολλά χαιρετίσματα στην arma και ανυπομονούμε να την δούμε στο forum και να διαβάσουμε τη δική της συγκλονιστική περιγραφή. :)

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Να σας ζήσει και να'ναι πάντα γερή!!!

Και μπράβο στον περίφανο μπαμπά που αφιέρωσε έστω αι λίγο απ'τον πολύτιμο τώρα χρόνο του, για να μας πει τα ευχάριστα!!!

 

Η μπουμπούκα σας έχει γενέθλεια μαζί μου!!! Έχουμε διαφορά ακριβώς 33 χρόνια, γιατί κι εγώ γεννήθηκα στις 6:15 το πρωί!!

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...