Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ευχαριστηριο


φιλιτσα

Recommended Posts

Την κυριακη 18 Μαιου βαφτιστηκαμε . επίτελους τελειωσε !!!! ακόμα δεν το πιστευω νιωθω οτι θα πάω σπίτι και θα φτιαξω μπομπονιερες :lol:

 

όλα πηγαν καλα ευτυχως βεβαια η μικρη πολύ κλαμα απο την ωρα που μπήκε στην κολυμπύθρα και μετα .

 

Θελω να ευχαριστησω Την Βίκυ που με βοήθησε για να αγορασω τα υλικα για τις μπομπονιερες γιατι χωρις αυτην δεν θα εκανα τιποτα .

 

ευχαριστω και όλες τις κοπέλες που εγραψαν τις ιδεες τους και τις μοιραστηκαν .

 

Οι συμβουλη που θα δωσω ειναι χαμηλα παπουτσια αν οχι στην εκλησια στο τραπεζι οπσδηποτε ισιο παπουτσι .

 

θελω επίσης να πω οτι τελευταια στιγμη εκλεισα κλοουν τον τακουλινο ο οποιος ειναι ταχυδακτυλουργος ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ για 1.30 ωρα το σοου ηταν ΑΠΙΘΑΝΟ ευχαριστηθηκαν τα μικρα αλλα και οι μεγαλοι που ειχαν την ησυχια τους!

 

κοριτσια η ωρα η καλη για τις μανουλες που ετοιμαζοντε να βαφτισουν και να τα καμαρωσουμε και στον γαμο τους !!!

 

φιλακια

 

σας ευχαριστω πολύ για όλα

 

μαμα φιλιτσα και Κονδυλία - Ραφαηλία :D

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Να σου ζήσει Φιλίτσα μου!!!!

 

Εγώ δεν έκανα τίποτα :oops::oops::oops: μην με φέρνεις σε δύσκολη θέση.....ΑΝΤΕ...

 

Είσαι τόσο καλό παιδί που μακάρι να είμασταν κοντά να μπορούσα να σε βοηθήσω στην κατασκευή!

 

Στο επόμενο ε?! :wink:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

ΕΜΕΙΣ ΒΑΠΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ??????? ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ΚΤΛ.?????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζήσει Φιλίτσα μου!!!!

 

Εγώ δεν έκανα τίποτα :oops::oops::oops: μην με φέρνεις σε δύσκολη θέση.....ΑΝΤΕ...

 

Είσαι τόσο καλό παιδί που μακάρι να είμασταν κοντά να μπορούσα να σε βοηθήσω στην κατασκευή!

 

Στο επόμενο ε?! :wink:

 

 

χαχαχαχ ναι σε 10 χρονια χαχαχα

 

σας περιμενω χαλκιδα οκ ? οποτε θελετε το σπίτι ειναι ανοιχτο και στρωμενο με σαγανακια καραβιδες χταποδακια και φυσικα ουζακι ή τριπουράκι :lol:

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

ΕΜΕΙΣ ΒΑΠΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ??????? ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ΚΤΛ.?????????

 

Με το καλο εβιτα μου !!! Πήρα την αποφαση να μην βαλω μπαλονια και να εχω κλοουν ηταν τα ιδια λεφτα και τελικα εκανα πολύ καλα !!

Ο κλόουν ειναι ο τακουλίνος και παιρνει 180 ευρω για 1 ωρα και 30 λεπτα δεν ειναι με το ρολοι στο χερι δηλαδη και παραπάνω αν χρειαστει θα κατσει δηλαδη στο τελος ή ζωγραφιζει body painting ή τους φτιαχνει μπαλονια θα φυγει οτν τελειωσει όλα τα παιδακια .

 

Τα παιδακια κουραζονται και βαριουντε ευκολα δηλαδη δυσκολα να κατσουν πανω απο 1.ωρα και 30 λεπτα θα το δεις αυτοι ξερουν τι κανουν .

 

εγω εκανα το εξης η βαφτιση ηταν 11.00

 

12 πηγανε στο κεντρο φαγανε και στις 1.20 ηρθε ο κλοουν . Επειδη τους το ειχα πει οτι θα ερθει με πριξανε και καθε 10 λεπτα με ρωτουσανε πότε θα ερθει . Μετα τους μοιρασα αυτα που κανουν φουσκες και παιζανε μετα απο λίγο φευγανε .

 

ειναι ταχυδακτυλουργος ειναι πολύ καλος θα με θυμηθεις σηκωνει όλα τα παιδακια οσα και αν ειναι δεν αφηνει κανενα με παραπονο

.τηλεφωνο θα στο στειλω αυριο γιατι εχω την καρτα στο σπίτι οιφωτο ειναι απο την βαφτιση της μικρης

1.jpg

15.jpg

14.jpg

16.jpg

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει Φιλιτσάκι η κουκλίτσα σου!!!!!!!!!!

Τις καλύτερες ευχές μας στη νεοφώτιστη!!!!

 

σας ευχαριστω όλες κοριτσια και σε σας τις πιο γλυκες ευχες

 

εσενα ομως γλυκομου μοισακι που σεχω και αδυναμια στελνω και φιλιακια και την ελπίδα να βρεθουμε καποια στιγμη

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

647891r85t7sf9tg.gif

 

Να ζήσει η νεοφώτιστη και να την καμαρώσετε και νυφουλα :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει!!!!!

Ο,τι καλύτερο εύχομαι!

Ολα λοιπόν πήγαν καλά!!

Δώσε μας καμία συμβουλή

 

χαμηλα παπουτσια ευτυχως που ειχα ασορτι πεδιλο ισιο γιατι με το τακουνι δεν αντεξα στην εκκλησια και αλλαξα μετα για το τραπεζι .

 

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ να το δωσεις σε καποιον απο τραπεζι σε τραπεζι να το πηγαινει αλλιως δεν προκειται να γραψουν όλοι.

 

Να εχεις εναν ψυχραιμο να ντυσει το παιδι αν κλαιει σαν την δικια μου :lol:

τι αλλο.... α οχι αγχος και να κοιταμε τις λεπτομερειες.

 

και κλοουν να απασχολει τα παιδια οι γονεις τρωνε με την ησυχια τους.αξιζει τα λεφτα κοριτσια .

 

Η ωρα η καλή σε όλα τα μωρακια

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...