Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η κορη μου 15 χρονων βγαινει με 23 χρονο


Recommended Posts

καλα ας βγει το 15χρονο με τον 25χρ να την παει τσαρκες με το ντουντου να της δειξει τη ζωη που αυτη θελει να κανει(δηλαδη να ειναι 100%ανεξαρτητη)για την οποια ειναι μικρη ακομα για να ειναι υπευθυνη 100%για τον εαυτο της(δε μπορει καν να αυτοσυντηρηθει) και της λεει και 5 παρλαπιπες(σαγαπω σε λατρευω θα σαγαπω για παντα εχεις ωραια ματια) και να δεις για ποτε την κανει οτι θελει ο 25χρ την αβγαλτη την 15χρ. και ειδικα αφου θα ειναι και ο πρωτος της(στο σεξ) εκει να δεις απο τη μυτη θα την σερνει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 413
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το "σ' αγαπώ" και "σε λατρεύω" μπορεί να τα πει και ο 16αρης αν έχει στο μυαλό του το σεξ... ή μπορεί να τα εννοεί κιόλας... και η κοπέλα του να πέσει και να του κάτσει...

 

Το ντουντού μπορεί να είναι και παπί και πάλι τα αποτελέσματα να είναι ίδια.

 

Το θέμα είναι κατά πόσο η κοπέλα των 15-16 ετών νιώθει έτοιμη να προχωρήσει στο επόμενο βήμα και ποιος θα της κάνει κλικ τέλος πάντων.

 

Έτσι όπως έγινε στη δική μου περίπτωση αλλά και στη περίπτωση πολλών άλλων συμφορουμίτισσων.

 

Απλώς κάποια στιγμή γίνεται ένα κλικ με κάποιον άνθρωπο και προχωράς.

 

Και ναι... πιστεύω πως υπάρχει περίπτωση ένας 20άρης να ερωτευτεί μία 16άρα χωρίς να είναι παιδεραστής απαραίτητα.

 

Και πάλι όμως το θέμα μας είναι πιστεύω ότι είναι το πως διαχειριζόμαστε τη σεξουαλική αφύπνιση και όχι πως αποτρέπουμε τον κάθε εν δυνάμει ανώμαλο.

Link to comment
Share on other sites

τον ιδιο αερα και το ιδιο τουπε εχει ο 16αρης με τον 25?μη λεμε οτι θεμε! ο 16 το πολυ να ειχε 2-3 κοπελες η και καμια και ο 25 θα ειχε 10! πλακα κανουμε τωρα? ποιος ειναι ποιο ψαρωμενος?ο 25αρης περασε απο τα 15 και ξερει πως σκεφτονται και τι θελουν να ακουσουν και αυτα θα πει για να την ριξει κ να την κανει ευκολο κουμαντο

Link to comment
Share on other sites

τοσες κοπελες το θεωρουν τοσο φυσιολογικο να σχετιζεται μια πιτσιρικα 15 χρονων με εναν νεαρο αντρα 23 χρονων? συμφωνω πως εαν ενακοριτσι βαλθει να τα κανει ολα θα τα κανει κ με τον συνομιληκο αλλα ρε παιδια γιατι υπαρχει ο διαχωρισμος ενηλικα κ ανηλικου?δηλ θελετε να πειτε πως σκεπτοσασταν με την ιδια λογικη σαν 15αρες με αυτην που εχουμε τωρα??εγω αρκετα πραγματα που εκανα τα μετανιωνω κ ευχαριστω τη μανα μ που με κυνηγουσε απο πισω κ τον πατερα μ που ηταν αυστηρος.

" Ήρθες εσύ κι η νύχτα γέμισε φως" 30.10.10-23.10.12

Μ+Γ 09.09.02

N9tLp2.pngikF4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ενας ξεψαρωμενος 17αρης που έχει 'ψιλπερπατησει' κι ολας ειναι πολυ πιο επικινδυνος απο εναν 25αρη. Εχει περισσοτερες ορμες (οχι μονο σεξουαλικες) και δνε εχει ιδεα οχι μονο πως να προστατευσει το κοριτσακι αλλα και τον ιδιο του τον εαυτο.

Θα συμφωνησω με την pilarin

Και πάλι όμως το θέμα μας είναι πιστεύω ότι είναι το πως διαχειριζόμαστε τη σεξουαλική αφύπνιση και όχι πως αποτρέπουμε τον κάθε εν δυνάμει ανώμαλο.

 

Επισης σε καθε ηλικια αυτος που θα περναει τον αλλον καποια χρονια θα

'ξερει πως σκεφτονται και τι θελουν να ακουσουν και αυτα θα πει για να την ριξει κ να την κανει ευκολο κουμαντο'

 

Οσο για το επιχειρημα οτι στα 25 πχ η κοπελα θα ειναι εμπειρη για να αντικρουσει τον επιτηδειο εγω δεν το πιστευω. Η εμπειρια μου λεει πως δεν εχει να κανει τοσο με ηλικιες οταν δεν προκειται για παιδια, αλλα με χαρακτηρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οποτε ο 17αρης ειναι πιο επικυνδινος απο τον 25αρη

αρα δια της ατοπου απαγωγης το 15χρονο παιδι μας ειναι πιο ασφαλες με εναν 10 χρονια μεγαλυτερο:shock: και πρεπει να τον εμπιστευομαστε περισσοτερο

:rolleyes:

οποιο κοριτσακι τα διαβασει αυτα παρακαλω να μην τα δεσει και κομπο!!!

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα εγω δε θα ανακουφιστω αν μου πει η κορη μου στα 15 οτι θα βγει με εναν 10 χρονια μεγαλυτερο νιωθωντας την ψευδεσθηση οτι ειναι ακινδυνος σε σχεση με εναν της ηλικιας της!!!απο ποτε ενα παιδι (ο 16αρης που ειπες) ειναι πιο επικυνδινος απο εναν ΑΝΤΡΑ??? ΚΑΙ ΠΑΛΙ βλεπω οτι κατηγορειτε τα παιδια.

'''τα κοριτσακια φταινε που τους την πεφτουν οι μεγαλοι γιατι ντυνονται καπως..και μπαινουν στα τσατ!!''

και τωρα η αλλη αποψη

''ο 16αρης ειναι επικυνδινος''!!!

εχω φρικαρει τελειως μαυτα που λετε!!

Link to comment
Share on other sites

ενας ξεψαρωμενος 17αρης που έχει 'ψιλπερπατησει' κι ολας ειναι πολυ πιο επικινδυνος απο εναν 25αρη.

 

αυτο δεν ειπες?η δε βλεπω καλα?οτι ο 17χρ ειναι πολυ πιο επικυνδινος απο εναν 25?

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπός μου δεν είναι να πούμε στα 16χρονα

ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ

 

Αυτό που θέλω να τους πω είναι

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΠΡΟΣΕΞΤΕ - ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΤΕ - ΠΡΟΦΥΛΑΞΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ Η ΖΩΗ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

 

Ζημιά μπορεί να κάνει ο 25αρης αλλά και ο 16άρης.

 

ΠΑΡΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ

 

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ

 

ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ

 

Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια.

 

Ελπίζω αυτό να γίνετε κατανοητό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενωειτε πωσ υπαρχει παιδεραστει κ ολοι τ ξερουμε αλλα αυτο που πηραξε εμενα ειναι πωσ εδω λεμε οι διαφορα ηλικιασ μεσα σε μια σχεσει κ οχι για παιδεραστεσ δεν μπορουμε ν τ γενικευουμε ολα κ ν λεμε πως ενας 20ρησ ειναι παιδοφιλοσ γιατι τ εχει με μια 15 16 17.γιατι κ εμενα ο ξαδερφοσ μου ειναι 22 κ τ εχει μ μια κοπελα 17χρονων τωρα εδω κ ενα χρονω κ τ ξερουν οι γονεισ της δηλαδη τ ειναι παιδεραστεισ ελεοσ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα πάντα είναι σχετικά και όπως είπε και μία μανούλα εκπαιδευτικός ποιό πάνω η οικογένεια παίζει μεγάλο ρόλο αλλά είναι και θέμα προσωπικότητας παιδιού!Εγώ όταν είμουν 15(1η λυκειου είναι και όχι γυμνάσιο)είχα πάντως μία υπέροχη σχέση με έναν 26 και όμορφα περνάγαμε και παρόλο που είμασταν μαζί 9 μήνες έρωτα δεν κάναμε και ούτε με πίεσε!!και είξερα φίλες στην ηλικία μου με συμμαθητές μας που μετα απο λίγουσ μήνες τισ εκβίαζαν πως η θα κάνουν έρωτα η θα πάνε με πληρωμένες οπότε όλα είναι σχετικά και το μόνο που μπορούμε να δόσουμε στα παιδιά μας είναι όσο καλήτερη παιδία γίνεται και σωστή ενημέρωση και απο εκεί και πέρα να είμαστε δίπλα τους!Όσο τώρα για τα όρια που μπορούν να βάλουν οι γονείς είναι ανάλογα το παιδί γιατί είχα φίλες αδερφές με φανταστικούς γωνείς η μία διαβαζε όλη μέρα και η άλλη όταν κοιμόντουσαν οι γονείς της την έκανε για ποτό.Εγώ απο την άλλη(και εγώ πολύ αντιδραστική στην εφηβία)ρώταγα την μητέρα μου και επειδι είξερε πως θα έκανα το αντίθετο εάν με περιόριζε πολύ μου επέτρεπε να βγω και απλά μου έδιχνε εμπιστοσύνη και ερχόταν και με έπερνε.Πιστεύω πως άξιζα την εμπιστοσύνη της και έτσι έζησα μία έντονη όμορφη εφηβία με τουσ γονεις μου δίπλα μου χωρίσ να με περιορίσουν.

RUx9p2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ενωειτε πωσ υπαρχει παιδεραστει κ ολοι τ ξερουμε αλλα αυτο που πηραξε εμενα ειναι πωσ εδω λεμε οι διαφορα ηλικιασ μεσα σε μια σχεσει κ οχι για παιδεραστεσ δεν μπορουμε ν τ γενικευουμε ολα κ ν λεμε πως ενας 20ρησ ειναι παιδοφιλοσ γιατι τ εχει με μια 15 16 17.γιατι κ εμενα ο ξαδερφοσ μου ειναι 22 κ τ εχει μ μια κοπελα 17χρονων τωρα εδω κ ενα χρονω κ τ ξερουν οι γονεισ της δηλαδη τ ειναι παιδεραστεισ ελεοσ

 

κοιταξε αυτος που ειναι 22 και τα εχει με μια 17 μπορει να μην ειναι παιδεραστης αλλα αυτος που ειναι 30 και τα εχει με ενα κοριτσακι 15 ναι ειναι παιδεραστης και δεν ειναι φυσιολογικο ενας αντρας να βρει κατι ερωτικο σε ενα κοτιτσακι. και μη μου πεις οτι ειναι το ιδιο 17-22 με 30-15 γιατι κ αυτη τη διαφορα την θεωρεις φυσιολογικη αν καλεσεις τον 30χρ σπιτι σου και του μιλησεις και δεις οτι ολα ειναι οκ ετσι?

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια! ελα πειτε την αληθεια! τωρα πιστευετε οτι θα βγαλουμε ακρη με ολο αυτο? ολες θελουμε το καλο των παιδιων μας αλλα να που τελικα οι αποψεις μας δε προκειτε να συνηπαρξουν. νομιζω πως θα το συζηταμε αιωνια εδω χωρις να βγαλουμε ακρη. στο τελος θα βγαλουμε τα μαχαιρια και οποια τα καταφερει...χαχαχα εφοσον δεν απανταει η υποτιθεμενη μητερα που εβαλε το θεμα τι το σινεχιζουμε εμεις? νομιζω οι αποψεις μας πια ειναι ξεκαθαρες οι μια στην αλλη μεταξυ μας. ασχετα αν συμφωνουμε..απλα επαναλαμβανομαστε πλεον με λιγο διαφορετικες εκφρασεις.

οποιος μας διαβαζει ας βγαλει τα συμπερασματα του μονος του

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

αληθεια η κυρια που εβαλε το θεμα που ειναι?

μηπως ειναι μουφα?

μηπως ειναι ο 23χρονος που εβαλε στο ματι το 15χρ?(αν εισαι εσυ κατω τα κουλα σου γομαρι)

ας μας απαντησει να μας πει τι εγινε τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν σου πω καιμενα μου περασε αυτη η ιδεα. αλλα.... μπα μωρε.. . ποιος ξερει? εγω λεω να το αφησουμε παντως.. φτανει πια! ας δωσει σημα η κ. αγνωστη και τα ξαναλεμε

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

!Εγώ όταν είμουν 15(1η λυκειου είναι και όχι γυμνάσιο)

 

εγω παντως ειχα συμμαθητες που ειχαν γινει 15 πριν τελειωσει η Γ'Γυμνασιου χωρις να εχουν χασει χρονια διοτι ειχαν τα γενεθλεια Απριλιο κι ετσι τα παταγαν τα 15.Σαφως βεβαια υπηρχαν κι αλλοι που 15αριζαν τον Φλεβαρη-Μαρτη..οσο διανυαμε την Α'Λυκειου...

σχετικο ειναι αυτο βεβαια...

αλλωστε τωρα που τα παιδια πανε Α Δημοτικου 6 ετων και 6.5αρια....το 15 θα ειναι σιγουρακι Γ΄Γυμνασιου μην σου πω και μικροτερα!!

 

τα παραπανω εντελως ενημερωτικα!;)

Link to comment
Share on other sites

αληθεια η κυρια που εβαλε το θεμα που ειναι?

μηπως ειναι μουφα?

μηπως ειναι ο 23χρονος που εβαλε στο ματι το 15χρ?(αν εισαι εσυ κατω τα κουλα σου γομαρι)

ας μας απαντησει να μας πει τι εγινε τουλαχιστον

 

οπου και να ειναι η κυρια,Δημητρα μου,δεν εχει σημασια γιατι ειτε μουφα ειτε οχι δοθηκε μια καταπληκτικη ευκαιρια να συζητηθει κατι που τελικα ειναι αρκετα σημαντικο για γονεις και παιδια!

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε αυτος που ειναι 22 και τα εχει με μια 17 μπορει να μην ειναι παιδεραστης αλλα αυτος που ειναι 30 και τα εχει με ενα κοριτσακι 15 ναι ειναι παιδεραστης και δεν ειναι φυσιολογικο ενας αντρας να βρει κατι ερωτικο σε ενα κοτιτσακι. και μη μου πεις οτι ειναι το ιδιο 17-22 με 30-15 γιατι κ αυτη τη διαφορα την θεωρεις φυσιολογικη αν καλεσεις τον 30χρ σπιτι σου και του μιλησεις και δεις οτι ολα ειναι οκ ετσι?
σιγουρα δ ειναι τ ιδιο εγω θα πω ενα τελευταιο κ θ τ ληξω πιστευω πωσ δ ειναι ολοι οι 30ρηδεσ παιδεραστες οχι πωσ δ υπαρχουν μιλαω για τ δικια μ ιστορια εχω 15χρονια διαφορα μ τ αντρα μ ημουν 16 τα εφεραν ετσι τ πραγματα παντρευτηκαμε εχουμε 3παιδια ειμαστε 8χρονια μαζι δηλαδη τ ειναι παιδεραστησ? δ μ εκμεταλευτηκε θ μπορουσε ν εκανε τ δουλεια του κ ν εφευγε ε δ θ μπορουσε?για αυτο λεμε μην τ γενικευουμε ολα.σιγουρα δ ειναι

φυσιολογιο! κ επειδη στην περιπτωση τι δικια μ πηγαναν ολα καλα θ πρεπει ν τ κανουν και αλλες προς θεου

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δ ειναι τ ιδιο εγω θα πω ενα τελευταιο κ θ τ ληξω πιστευω πωσ δ ειναι ολοι οι 30ρηδεσ παιδεραστες οχι πωσ δ υπαρχουν μιλαω για τ δικια μ ιστορια εχω 15χρονια διαφορα μ τ αντρα μ ημουν 16 τα εφεραν ετσι τ πραγματα παντρευτηκαμε εχουμε 3παιδια ειμαστε 8χρονια μαζι δηλαδη τ ειναι παιδεραστησ? δ μ εκμεταλευτηκε θ μπορουσε ν εκανε τ δουλεια του κ ν εφευγε ε δ θ μπορουσε?για αυτο λεμε μην τ γενικευουμε ολα.σιγουρα δ ειναι

φυσιολογιο! κ επειδη στην περιπτωση τι δικια μ πηγαναν ολα καλα θ πρεπει ν τ κανουν και αλλες προς θεου

 

δε το συζηταμε οτι δεν ειναι ολοι οι ιδιοι. ασχετα αν επιμενουν καποια κοριτσια. εννοητε δεν ειναι. απλα οπως λες ειμαστε οι τυχερες. και γιανα προλαβω την πιθανη αντιδραση στο μηνυμα σου, λεω πως λεμε απλα τις ιστοριες μας. οπως και λενε και τα αντιθετα οι αλλες κοπελες. στην τελικη οποιος διαβαζει ας αποφασισει τι θεωρει σωστο...

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

αληθεια η κυρια που εβαλε το θεμα που ειναι?

μηπως ειναι μουφα?

μηπως ειναι ο 23χρονος που εβαλε στο ματι το 15χρ?(αν εισαι εσυ κατω τα κουλα σου γομαρι)

ας μας απαντησει να μας πει τι εγινε τουλαχιστον

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Σκηνικο σημερα στην εκκλησια μας...

2 χρονος μπομπιρας (οχι οι δικοι μου οι κοιμισμενοι) ακολουθει συνεχως μια 15μηνη πιτσιρικα. Ο ελλην πατερας του κοριτσιου λεει στον πατερα του αγοριου: Θα σου κανω παραπονα γιατι ο γιο σου κυνηγαει την κορη μου.

Φυσικα το ειπε για αστειο και οι περισσοτεροι εδω γνωριζοαται, αλλα ακομη και αν υπαρχουν μητερες πιο προεδευτκες πιστευται πως οι ελληνες πατερες θα αφησουν αρσενικο διπλα στο κοριτσακι τους??? (πριν αρχισουν να ανησχυχουν μηπως τους "μεινει στο ραφι"...)

Link to comment
Share on other sites

Σκηνικο σημερα στην εκκλησια μας...

2 χρονος μπομπιρας (οχι οι δικοι μου οι κοιμισμενοι) ακολουθει συνεχως μια 15μηνη πιτσιρικα. Ο ελλην πατερας του κοριτσιου λεει στον πατερα του αγοριου: Θα σου κανω παραπονα γιατι ο γιο σου κυνηγαει την κορη μου.

Φυσικα το ειπε για αστειο και οι περισσοτεροι εδω γνωριζοαται, αλλα ακομη και αν υπαρχουν μητερες πιο προεδευτκες πιστευται πως οι ελληνες πατερες θα αφησουν αρσενικο διπλα στο κοριτσακι τους??? (πριν αρχισουν να ανησχυχουν μηπως τους "μεινει στο ραφι"...)

 

καλοοοοοοο!

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

η κορη μου το φεβρουαριο εκλεισε τα 14 και μπηκε στα 15 πηγαινει δευτερα γυμνασιου κανονικα!!!!εγω παντος ελπιζω να μπηκαν καποιες σκεψεις σε ολες τις μανουλες και οταν μεγαλωνουν τα παιδακια σας να εχετε μια καλη αντιληψη πανω σε αυτα τα θεματα,παντος οπως οταν ερχετε ενα μωρακι στην ζωη μας και οι 8μιση μηνες ειναι μια προετημασια στον ερχομο του ετσι και το μεγαλωμα ενος παιδιου ολα αυτα που περναμε μεχρι την εφηβια ειναι μια προετημασια για αυτη την δυσκολη περιοδο.....για παραπερα δεν ξερω αλλα θα το ανακαλυψω-ουμε,σιγα σιγα;)

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...