Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ  

603

  1. 1. ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 346
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τον τελευταιο μήνα GREY'S ANATOMY!!!!!!!!!!!Πολύ καλό!!!!!!!!

 

Κι εγώ κι εγώ... αλλά επειδή νυστάζω το γράφω κ το βλέπω το επόμενο απόγευμα :oops:

 

Να μη σου πω δηλαδη τι εγινε χθες...... :lol::lol::lol:

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο μήνα GREY'S ANATOMY!!!!!!!!!!!Πολύ καλό!!!!!!!!

 

Κι εγώ κι εγώ... αλλά επειδή νυστάζω το γράφω κ το βλέπω το επόμενο απόγευμα :oops:

 

Να μη σου πω δηλαδη τι εγινε χθες...... :lol::lol::lol:

 

 

ΟΧΙ ΟΧΙ, μη μου πεις τίποτα, θα το δω σήμερα κατά τις έξι που θα γυρίσω σπίτι!!!

Ο γιατρούλης καλός δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SEX AND THE CITY χαλαρά ....... :cool:

 

pegasuslarget1581745940fv4.jpg

 

Είδα εχτές το dvd ... ο Mr.Big !!!!! αχ......... δυστηχώς μας τον "έκλεψε" τελικά η Κάρυ!

Πολύ Cosmopolitan με απίστευτες γυναικοκουβέντες και in fashion συνολάκια! σούπερ , πολυ καλή !!! :D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλαρακια :!::!: .ΤΩΡΑ,ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΡΟΝΟΥ.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

LOST LOST και παλι LOST. Δεν υπαρχει σειρα σαν αυτη!!!!!!Περιμενουμε με αγωνια τα καινουρια επεισοδια!!! και ο house μου αρεσει παρα πολυ αλλα δεν καταλαβαινω γιατι το σταματησανε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τρελαίνομαι για το 24 ώρες...έχω σε dvd όλα τα επεισόδια...

Ένα σας λέω...πρίν μείνω έγκυος είχα κάτσει και είχα δεί όλον το τεταρτο κύκλο σε ένα 24ωρο...

 

 

εγω αυτο το εκανα με το nip tuck....

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλαράκια και sex and the city.............. αλλά ένα θα σας πω περιμένω τον Σεπτέμβριο πρώτον για να γεννήσω επιτέλους τον μπεμπάκο μας αλλά και να δω τα καινούργια του Grey΄s anatomy................

http://as1ce6u0g410010MzQzfDAwMDY0MjJsfHdlIGFyZSB0b2dldGhlcg.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

alias ψήφισα (εγώ και άλλη μία κοπέλα αναζητείται:lol::lol:)

φανατική των Ιατρικών υποθέσεων (τώρα έχει επαναλήψεις, αλλά δε με βολεύει και η ώρα και το καθημερινό)

Link to comment
Share on other sites

LOST!για πάντα...............άντε να δούμε που το πάει ο ποιητής,γιατί θα μας τρελλάνει.............Και 24 φυσικά!(μα πόοοοοοοσους πιά έχει "φάει" ο Τζάκ Μπάουερ????????)

 

Link to comment
Share on other sites

Sex & the City φυσικα....απλα ανυπομονω καθε φορα να δω τις νεες στυλιστικες τους επιλογες κ μου θυμιζει λιγο το καιρο που ημουν ελευθερη με τις φιλες μου κ τα τοτε σημαντικα ερωτικα μας προβληματα....

Link to comment
Share on other sites

alias ψήφισα (εγώ και άλλη μία κοπέλα αναζητείται:lol::lol:)

φανατική των Ιατρικών υποθέσεων (τώρα έχει επαναλήψεις, αλλά δε με βολεύει και η ώρα και το καθημερινό)

 

 

μαλλον εμενα θα λες..αν και ομολογω οτι λογω υποχρεωσεων καποια επεισοδια εχω χασει απο τον τελευταιο κυκλο

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...