Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΑΞΙΔΙ με μωράκι ναι ή οχι/?


Recommended Posts

κοριτσια μην με βρισεται, θελω να θεσω ενα ερωτημα.

κερδισαμε μια κρουαζιερα με τον συζηγο για την Συρια. το πλοιο ξεκιναει το απογευμα στις 7. το ερωτημα μου ειναι το εξης: θα πηγαινατε μαζι με το μωρακι σας? θα επιστρεψουμε την Δευτερα στις 7 το πρωι. αν υποθεσουμε οτι θα ειχατε ολα οσα θα επρεπε μαζι σας, θα πηγαινατε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ απ' την άλλη λέω ότι ειναι μια καλή ηλικία για ταξίδι! Δεν έχεις ταίσματα παρά μόνο γάλα... δεν περπατάει ακόμα για να την κυνηγάς παντού...

Απ' την άλλη ειναι και θέμα διάθεσης! Είναι μια ευκαιρία για 2 μέρες ξεκούρασης!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Και να ηθελα να την αφησω εγω δεν θα με αφηνε ο αντρας μου.

Εαν νιωθεις καλα να την αφησεις,καντο θα ανανεωθειτε αν ομως εισαι μεσα στο αγχος καλυτερα να παρετε μαζι σας το παιδι γιατι δεν προκειται να περασεις καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εχω που να την αφησω! οποτε ή την παιρνω μαζι ή δεν παω!

να εξηγησω οτι το πλοιο φευγει απο Λεμεσο οχι απο Αθηνα...

στην Λεμεσο ειμαστε!

Link to comment
Share on other sites

aχ βρε χριστιννα που εισαστε στη λεμεσσο;ΖΗΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΥΩ.ζουσαμε 2 χρονια εκει.μεσα γειτονια, στην ανδρεα ζακου και πηγαινα σχολειο στο λανητειο.

σχετικα με το ερωτημα.επειδη αυτη την κρουαζιερα την εχω κανει και εγω ,πριν χρονια ομως,εχει λιγο βρωμα η υπόθεση. Θα πρέπει να εισαι πολύ προσεκτική. Εμας ο γιατρος μας είχε πεί πως αν έχει ζεστο νερό και καθαρό περιβάλον πηγαινετε τον και στο φεγγάρι.Σιγουρα δεν μπορει κανεις να στο κρατήσει το παιδί;

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγγελουδια ειμαστε στην Αγ.Ζωνη. Ακριβως διπλα στο Θεκλειο!

 

Βρε κοριτσια μου δινετε πολυ κουραγιο...

Επειδη εκανα κ εγω ξανα αυτο το ταξιδι κ μ'αρεσει παρα πολυ για αυτο θελω να παω... Πειτε μου θα το κανατε αληθεια? Ο γιατρος μου ειπε να παρω νερο καθαρο μαζι μου κ κανενα προβλημα... Τι να κανω λετε ? να παω? πραγματικα δεν εχω κανεναν να μου την κρατησει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μιλαμε ψιλοαρχισα να φτιαχνω βαλιτσες κ απο την αλλη κοιταζω κ τις απαντησεις σας για να νιωσω πιο σιγουρη γι'αυτο που παω να κανω.

σας ευχαριστω που μου απαντατε αμεσως...

Link to comment
Share on other sites

Ενα 2ημερο ταξιδάκι θα σας έκανε καλό για να είστε οι δυο σας όμως. Απο την στιγμή που δεν έχεις που ν' αφήσεις το παιδάκι σου, θα σου έλεγα να το πάρεις μαζι σου. Μην αγχώνεσαι γιατί αυτό θα το περάσεις και στο παιδί σου. Και στο κάτω κάτω γιατί να χάσεις την κρουαζιέρα?

Link to comment
Share on other sites

ενταξει! συμβουλεψτε με τωρα τι πρεπει να παρω μαζι μου :oops:

 

Πάνες, γάλα και παιχνιδάκια! Εμφιαλωμένο νερό θα έχουν μέσα στο κρουαζιερόπλοιο. Και το πιο σημαντικό που ξέχασα. Να πάρεις την ναυτιλιακή εταιρεία να ρωτήσεις αν υπάρχει μέσα στο κρουαζιερόπλοιο ιατρείο ή γιατρός για παν ενδεχώμενο. Αντιπυρετικά, θερμόμετρα και οποιοδήποτε άλλο φάρμακο νομιζεις εσύ ότι θα σου χρειαστεί σύμφωνα με τις αναγκες του παιδιού σου κράτα το.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...