Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΙΔΗ "ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ"...


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

έχετε αποφασίσει με ποιά προιόντα θα φροντίζεται τα μωρά σας;;; Εννοώ κρεμούλες, πάνες, μωρομάντηλα, αφρόλουτρα κτλ. :wink:

Ακούω...μάλλον διαβάζω...

:wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν εγώ λέω να ξεκινήσω με:

Αφρόλουτρο-κρέμα για μασάζ frezyderm

Πάνες- μωρομάντηλα pampers

Κρέμα για σύγκαμα sudocream

Αυτά με βάση τι χρησιμοποίησαν οι γύρω μου. Από κει και πέρα βλέποντας και κάνοντας ανάλογα με το δερματάκι της μικρής μας :wink:

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέληξα στην Penaten...εκτός από μωρομάντηλα και πάνες που θα πάρω της Pampers...

Αν ο γιος αντιδράσει καλά θα μείνω κιόλας σ΄αυτά τα προιόντα...εμπιστεύομαι τα πάντα της Penaten :D:wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέληξα στην Penaten...εκτός από μωρομάντηλα και πάνες που θα πάρω της Pampers...

Αν ο γιος αντιδράσει καλά θα μείνω κιόλας σ΄αυτά τα προιόντα...εμπιστεύομαι τα πάντα της Penaten :D:wink:

 

Θα συμφωνήσω κι εγώ! Είμαι πολύ ευθχαριστημένη, το ιδιο και η μπεμπά!

Πάντος να ξερεις πως οτι κι αν αποφασίσεις εσύ τώρα, βλέποντας την αντιδραση του δερματος του μωρού θα αποφασίσεις τελικά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κατέληξα στην Penaten...εκτός από μωρομάντηλα και πάνες που θα πάρω της Pampers...

Αν ο γιος αντιδράσει καλά θα μείνω κιόλας σ΄αυτά τα προιόντα...εμπιστεύομαι τα πάντα της Penaten :D:wink:

 

Θα συμφωνήσω κι εγώ! Είμαι πολύ ευθχαριστημένη, το ιδιο και η μπεμπά!

Πάντος να ξερεις πως οτι κι αν αποφασίσεις εσύ τώρα, βλέποντας την αντιδραση του δερματος του μωρού θα αποφασίσεις τελικά!!!

 

ε καλά αυτό εννοείται :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξεκινήσω με wedela αφρόλουτρο και κρεμούλα και βλέπουμε πώς θα πάει

 

καλά της Weleda τα προιόντα είναι πολύ καλά και έχουν και φανταστική μυρωδιά, αλλά πολύ ακριβά εδώ στην Ελλάδα :(:(:(

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Τα πήρα ήδη όλα Proderm

εκτός από κρέμα συγκάματος που πήρα Penaten.

Δοκιμάζοντας αρχικά και βλέποντας ανάλογα με την αντίδραση στο δερματάκι του.

 

gerakina μου πολύ οργανωμένη σε βρίσκω...τα έχεις πάρει είδη ε; Εγώ την επόμενη βδομάδα λέω να πάω να τα πάρω...έχω να πάρω και την μπανιέρα του και αρκετά πράγματα ακόμη. Μου φαίνεται πρώτα θα γεννήσω και μετά θα οργανωθώ :shock::shock::?:?

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα ξεκινήσω με wedela αφρόλουτρο και κρεμούλα και βλέπουμε πώς θα πάει

 

καλά της Weleda τα προιόντα είναι πολύ καλά και έχουν και φανταστική μυρωδιά, αλλά πολύ ακριβά εδώ στην Ελλάδα :(:(:(

 

Tα βρήκα στο amazon σε εξευτελιστικές τιμές και σκέφτομαι να τα παραγγείλω από κει, εκτός αν πάει κάποιος γνωστός μου Γερμανία

Link to comment
Share on other sites

Στην Γερμανία είναι πολύ φθηνότερες...κι εμένα όλη η οικογένεια μου εκεί είναι, αλλά δεν μπορώ συνέχεια να τους λέω να μου τα στέλνουνε...προτιμώ αυτά να μπορώ να τα αγοράζω εδώ!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

KOPITΣIA EΓΩ ΠHPA THΣ CHICCO.AΛΛA KPEMA ΓIA ΣΥΓΚΑMA THΣ PENATEΝ.TO ΆΡΩΜΑTAKI TO ΦOPAΩ EΔΩ K 2 BΔOMAΔEΣ EΓΩ BEBAIA...Κ Ο ANTPAΣ MOY MOY ΛEEI ΜΜΜ ΜΥΡΊΖΕΙΣ NINIΛAΣ!XA XA XA.BEBAIA TO TI ΘA ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΣΩ ΣTO ΦINAΛE ΘA TO ΑΠΟΦΑΣΊΣΕΙ Ο MΠEΜΠΗΣ.

TIΣ AΛΛEΣ ΜΆΡΚΕΣ ΠOY ΛETE ΠΑΡΑΠΆΝΩ ΔEN TIΣ ΞEPΩ!YΠAPXOYN ΣTA ΚΑΤΑΣΤΉΜΑΤΑ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...