Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μπουμπουνιέρες...


sogni d'oro

Recommended Posts

βασιλακη εψαξα πολυ το θεμα "ανεμομυλος". στο ναρλη ο μικρος (δεν ειχε μεγαλο) ειχε σκετος 0,78 και ετοιμος 1,00. στην adorex που θελω να παω απο κοντα βρηκα τον μεγαλο 1,20 και τον μικρο 0,56. αυτο που με κανει να αναρωτιεμαι και θελω τη γνωμη σας ειναι: να παρω ξεχωριστα παιδικες και ξεχωριστα για μεγαλους, ή επειδη οπως εχω γραψει θα εχω 300 ατομα και τα λεφτα δεν μου περισσευουν να παρω ανεμομυλους και θερμομετρα σε ολους;

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω κ στις 3 κορες μου τ εφτιαξα μονη μου.στην πρωτη ειχα ροζ κουτακι μεσα τ κουφετα κ απεξω για δικοσμηση ειχα παρη παραμανες με διαφορες χαντρουλες κ παιδικες ξυλινα παιχνιδια.της 2 της βαπτισα μαζι πηρα απο τ τζαμπο φαναρακια μεταλικα με τζαμακι γυρο γυρο ειχε 0.99 τ εχει σε διαφορα χρωματα τα φαναρακια που τ ειδα ετοιμα σε μαγαζι ειχαν 2,5 ευρο κ εμενα μ στοιχισε ουτε 1,2.κ παιδικα ειχα κουμπαρα μεταλικο παλι απο τ τζαμπο 1 ευρο

Link to comment
Share on other sites

είσαι λίγο επιθετική και θυμωμένη για κάποιο λόγο:?::?:

αν μπορείς να πάρεις μπομπονιέρες σχεδόν στη μισή τιμή απ'οτι έξω, δεν είναι μια βοήθεια;

 

 

Δεν είναι επιθετική η κοπέλα.Απλά νομίζω ότι μέσα στους κανονισμούς του φόρουμ είναι και το να μην διαφημίζει κάποιος την δουλειά του,γι'αυτό σου το λέει.

Link to comment
Share on other sites

στην adorex μπορείς να ψωνίσεις λιανική... και απ΄οτι ξέρω μπορείς να πάρεις και όσα κομμάτια θέλεις!

σε ευχαριστω παρα πολυ. πραγματικα μου εφτιαξες τη διαθεση λιγο, γιατι περναω μεγαλη στενοχωρια με το μωρο μου.

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω παρα πολυ. πραγματικα μου εφτιαξες τη διαθεση λιγο, γιατι περναω μεγαλη στενοχωρια με το μωρο μου.

 

χαίρομαι που σου έφτιαξα τη διάθεση,

αλλά γιατί περνάς στεναχώρια...? αν επιτρέπετε κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

χαίρομαι που σου έφτιαξα τη διάθεση,

αλλά γιατί περνάς στεναχώρια...? αν επιτρέπετε κιόλας...

δεν ξερω αν πρεπει να το πω εδω για να μη θεωρηθω οφ τοπικ. γραφω ομως αναλυτικα στο "Βοηθεια... νομιζω οτι χανω το θηλασμο". σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου.

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπιζουτιερίτσα μεταλλική σε σχήμα καρδιάς και σε ροζ χρώμα, μπρελοκάκια σιγουρα αρκετά και φυσικά κούπες, ρόδι επάργυρο απο γάμο και κάποια διακοσμητικά τραπεζιού σαν κρυσταλλάκια, όλα αυτά τα έχω κρατήσει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ποτέ δεν έχω κρατήσει μπομπονιέρα, ούτε από βαφτίσια ούτε από γάμο, όλα τα πετάω και τώρα που είναι να διαλέξω τις δικές μας προσπαθώ να σκεφτώ τι θα κρατούσα εγώ, γιατί κατά βάθος δε θέλω να τις πετάξουν και οι άλλοι όπως κάνω εγώ και έτσι έχω μπλεχτεί και δε ξέρω τι να διαλέξω. Είδα κάτι ρολόγια που είναι ζωάκια αλλά κάνουν 2,50 η μια και δεν είναι κάτι που να πεις ότι μπορώ να το φτιάξω μόνη μου για να γλιτώσω λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν θέλω να φανώ ¨κάπως¨θα πω μόνο τη γνώμη μου έχοντας βαπτίσει τα τρία μου παιδιά και έχοντας γίνει και νονά. γιατί να μην κάνουμε μια μπομπο από ένα σύλλογο και ας είναι ένα χάρτινο καραβάκι. Τουλάχιστον θα κάνουμε κάτι καλό και να σας πω σε όσες βαφτίσεις έχω πάει ΣΕ ΟΛΕΣ που μου δώσανε μπομπο από ιδρύματα κτλ την κράτησα για συναισθηματικούς λόγους αρκετό καιρό και φυσικά όταν σκεφτομαι ή βλέπω το μωρό – οικογένεια πάντα θυμάμαι την μπομπονιέρα τους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποτέ δεν έχω κρατήσει μπομπονιέρα, ούτε από βαφτίσια ούτε από γάμο, όλα τα πετάω και τώρα που είναι να διαλέξω τις δικές μας προσπαθώ να σκεφτώ τι θα κρατούσα εγώ, γιατί κατά βάθος δε θέλω να τις πετάξουν και οι άλλοι όπως κάνω εγώ και έτσι έχω μπλεχτεί και δε ξέρω τι να διαλέξω. Είδα κάτι ρολόγια που είναι ζωάκια αλλά κάνουν 2,50 η μια και δεν είναι κάτι που να πεις ότι μπορώ να το φτιάξω μόνη μου για να γλιτώσω λεφτά.

 

 

καλημέρα, διαβασα ότι ψαχνεις για μπομπο και γι'αυτο σου στελνω μηνυμα. εμένα μου της έκανε μια φίλη μου που κάνει μπομπονιέρες πολύ φτηνότερες απ 'οτι εξω. αν σε ενδιαφερει να σου στειλω το mail της να σου δειξει φωτο. Ειναι πολύ ωραίες αληθεια!

eNortjKzUjI0MjQzMlWyBlwwFWQCzg,,44.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, διαβασα ότι ψαχνεις για μπομπο και γι'αυτο σου στελνω μηνυμα. εμένα μου της έκανε μια φίλη μου που κάνει μπομπονιέρες πολύ φτηνότερες απ 'οτι εξω. αν σε ενδιαφερει να σου στειλω το mail της να σου δειξει φωτο. Ειναι πολύ ωραίες αληθεια!

 

 

Βρε pardalofistiki...μήπως είσαι η πρώην Βασιλάκης???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Βρε pardalofistiki...μήπως είσαι η πρώην Βασιλάκης???:rolleyes:

 

 

όχι δεν είμαι:rolleyes:. ΄Γιατί το λες αυτο; ανησυχεις μην εμφανιστεί ξανα η Βασιλάκης:wink:. Όποιος έχει γνωστό που φτιάχνει μπομπονιέρες, σημαίνει ότι είναι το συγκεκριμένο πρόσωπο;;;;

eNortjKzUjI0MjQzMlWyBlwwFWQCzg,,44.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι δεν είμαι:rolleyes:. ΄Γιατί το λες αυτο; ανησυχεις μην εμφανιστεί ξανα η Βασιλάκης:wink:. Όποιος έχει γνωστό που φτιάχνει μπομπονιέρες, σημαίνει ότι είναι το συγκεκριμένο πρόσωπο;;;;

 

 

Δεν ανησυχώ για τίποτα.Αλλά εσύ που την ξέρεις την κοπέλα?Αφού γράφτηκες μετά την απενεργοποίηση του λογαριασμού της.

Απλά απορώ,γιατί έχεις την ίδια φωτό στο avatar,το παιδάκι σου όπως τυχαία είδα στην λίστα βαφτίσεων έχει το ίδιο όνομα και δίπλα στο καφέ έχεις ανοίξει θέμα,ότι φτιάχνεις ωραίες μπομπονιέρες....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανησυχώ για τίποτα.Αλλά εσύ που την ξέρεις την κοπέλα?Αφού γράφτηκες μετά την απενεργοποίηση του λογαριασμού της.

Απλά απορώ,γιατί έχεις την ίδια φωτό στο avatar,το παιδάκι σου όπως τυχαία είδα στην λίστα βαφτίσεων έχει το ίδιο όνομα και δίπλα στο καφέ έχεις ανοίξει θέμα,ότι φτιάχνεις ωραίες μπομπονιέρες....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

φυσικά και την ξέρω, αφού και γείτονες είμαστε και μαζί έχουμε γεννήσει (με 1 χρόνο διαφορά, για να μην βάλεις πάλι με το νου σου). Είναι κακό που την γνωρίζω;;;;;;;:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

eNortjKzUjI0MjQzMlWyBlwwFWQCzg,,44.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται κορίτσι μου,αρκεί να πείσεις τις υπόλοιπες!;););)

 

 

δεν προσπαθω να πεισω κανεναν, για τίποτα! όποια θέλει δεν θα έχει αναστολές αν είμαι ή όχι ο παλιός Βασιλάκης, όπως λες!! Καλή τύχη και να μην είσαι τόσο καχύποπτη με τους ανθρώπους! ;);););););)

eNortjKzUjI0MjQzMlWyBlwwFWQCzg,,44.png
Link to comment
Share on other sites

δεν προσπαθω να πεισω κανεναν, για τίποτα! όποια θέλει δεν θα έχει αναστολές αν είμαι ή όχι ο παλιός Βασιλάκης, όπως λες!! Καλή τύχη και να μην είσαι τόσο καχύποπτη με τους ανθρώπους! ;);););););)

 

Bρε παρδαλε βασιλακη βρες εναν αλλο τροπο να πουλησεις την πραμάτια σου και κανε και μια εναρξη στην εφορια να εισαι και νομιμος, να φορολογηθούν και τα κερδη σου οπως φορολογείται όλος ο κοσμος... πληρωσε να βαλεις και ενα banner σε καμια σελιδα φτιαξε και ενα site και μετα ξαναελα....

Link to comment
Share on other sites

:wink:α, εσύ είσαι η αστυνόμος σαϊνης και η άλλη κοπέλα η μάτα χάρυ!!! Τρελό διδυμάκι! Μόλις τα κάνω όλα αυτά που λες, θα σου στείλω μηνυμα να μην ανησυχείς και εσύ!!;) μην ζορίζεσαι! Χαμογέλα και μην είσαι πικρόχολη!! Καλή τύχη και σε σένα, κορίτσι!!:wink:
eNortjKzUjI0MjQzMlWyBlwwFWQCzg,,44.png
Link to comment
Share on other sites

:wink:α, εσύ είσαι η αστυνόμος σαϊνης και η άλλη κοπέλα η μάτα χάρυ!!! Τρελό διδυμάκι! Μόλις τα κάνω όλα αυτά που λες, θα σου στείλω μηνυμα να μην ανησυχείς και εσύ!!;) μην ζορίζεσαι! Χαμογέλα και μην είσαι πικρόχολη!! Καλή τύχη και σε σένα, κορίτσι!!:wink:

 

Αντε καν'τα γιατι "η καλη μερα απο το πρωι φαινεται" ;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...