Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Β-επιπέδου και φύλο


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια και καλή λευτεριά σε όλες σας!!!Είμαι στην 24η εβδομάδα και περιμένω το δεύτερο μωράκι μου! Έχω μια απορία σχετικά με το φύλο.... Ενώ στην αρχή μου ελεγαν μάλλον κορίτσι, στην β΄επιπέδου ο γιατρός μου είπε πως είναι αγόρι.Και θέλω να ρωτήσω το εξής: Αυτό είναι standrad ή θα γεμίσω με μπλε και γαλάζια προίκα και μετά θα μου πουν κορίτσι????

 

 

glitterfy061904238D38.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συνήθως στη β επιπέδου είναι ξεκάθαρα τα πράγματα. Εξάλλου το αγορι φαίνεται πολύ πιο εύκολα από το κορίτσι.ο γιατρός στη β επιπέδου δε σας έδειξε το πουλάκι το μωρού που έβλεπε; συνήθως φαίνεται.παντως αν θες τη γνωμη μου προτίμησε ουδέτερα χρώματα που ταιριάζουν και στα δύο φύλα π.χ. πράσινο ή πορτοκαλί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Απ οσο γνωριζω ειναι 100% σιγουρο το φυλο του παιδιου στην

β' επιπεδου. Ασ μασ πουνε και κοριτσια που γνωριζουν περισσοτερα απο εμενα . Με το καλο να δεχτεισ το μωρακι σου !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Απ οσο γνωριζω ειναι 100% σιγουρο το φυλο του παιδιου στην

β' επιπεδου. Ασ μασ πουνε και κοριτσια που γνωριζουν περισσοτερα απο εμενα . Με το καλο να δεχτεισ το μωρακι σου !

100% σίγουρο είναι μόνο με αμνιοπαρακέντηση...

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο αγόρι είναι πολύ δύσκολο να κάνουν λάθος. στο κορίτσι παίζει. Εμάς πάτως από την αυχενική μας είχαν πει ότι μάλλον είναι αγόρι και τελικά στη β επιπέδου φάνηκε καθαρά. Άν φοβάσαι να αγοράσεις από τώρα μπλε περίμενε λίγο μέχρι τον επόμενο υπέρηχο. Εξάλλου μέχρι να γεννήσεις θα έχει αλλάξει σεζόν και μάλλον θα θέλεις πιο ελαφρά ρουχαλακια που δεν έχουν βγει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα αγορι θα ειναι γιατι υποτιθεται οτι στη β τα βλεπουν πιο καθαρα...!

Εμενα μου ειχε πει ο γιατρος απο την ευχενικη ακομα οτι ειναι κοριτσι κ τελικα το Σαββατο στη β επιπεδου τον ρωτησα μονη μου αν παραμενει κοριτσι ! χιχιχι!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γυναικολόγος μου είχε πει κορίτσι στην αρχή και στην β' επιπέδου μου είπαν αγόρι... οπότε σίγουρα έχεις αγοράκι :) στην β' επιπέδου βλέπουν και τα εσωτερικά όργανα το μωρού οπότε είναι σίγουρο!! με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Ο γυναικολογος μας ειπε μαλλον αγορι, στην αυχενικη μας ειπαν 60% αγορι και στον β επιπεδου 100% αγορι.

Στον β΄επιπεδου πολυ σπάνιο ειναι να γίνει λάθος. Εγω τουλάχιστον δεν εχω ακουσει κάποια τετοια περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω το λαθος ειναι σπανιο..

ειδικα στο αγορι.

Εγω απ την αλλη δε θελω να μαθω το φυλο αλλα το ενστικτο μου, μου λεει σιγουρα οτι ειναι αγορι . εσενα τι σου λέει το ενστικτο σου

NDMNp3.png5oZhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καπου διαβασα εδω μεσα οτι το ενστικτο της εγκυου ειναι κατα 90% σωστο.

εγω δεν εχω κανει ακομα Β'επιπεδου αλλα εχω κανει τροφοβλαστη οποτε δεν παιζει να ειναι λαθος το φυλο, κοριτσακι εχω.

 

pani10, τι κανεις κοριτσακι μου? ολα καλα?

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σ'εμένα φάνηκε το φύλο στον υπέρυχο β' επιπέδου.

Είναι περισσότερο αξιόπιστος από την αυχενική διαφάνεια και τους μηνιαίους υπερύχους.

97Cep2.png

 

 

''dum spiro spero''

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εμενα στης 19 εβδομαδες μου ειπαν αγορι δυο γιατροι ξερετε στον απλο υπεριχοκαι στης 20 και εβδομαδες στον β επιπεδου μου ειπαν κοριτσακι....ο γιατρος μου ειπε να περιμενω να γεννηθει να ειμαστε σιγουροι...χιχιχι!!!εγω ομως νιωθω αγοραρο αλλα δεν με χαλαει και κοριτσακι να παιζει με την αδελφουλα της!!τελικα πραγματικα θα δουμε στης 32 εβδομαδες σιγουρα!!!!ομως μεχρη τοτε απαντο πως δεν ξερουμε γιατι μας κρυβετε!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα εδω μεσα οτι το ενστικτο της εγκυου ειναι κατα 90% σωστο.

εγω δεν εχω κανει ακομα Β'επιπεδου αλλα εχω κανει τροφοβλαστη οποτε δεν παιζει να ειναι λαθος το φυλο, κοριτσακι εχω.

 

pani10, τι κανεις κοριτσακι μου? ολα καλα?

 

εγω ανηκω στο 10%???????????????:roll::roll::roll:

γιατι νομιζα οτι ειναι αγορι κ μου βγηκε κοριτσαρος..

κ ο αντρας μου στο 90% γιατι εκεινος ελεγε κοριτσι!!!:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ανηκω στο 10%???????????????:roll::roll::roll:

γιατι νομιζα οτι ειναι αγορι κ μου βγηκε κοριτσαρος..

κ ο αντρας μου στο 90% γιατι εκεινος ελεγε κοριτσι!!!:mrgreen::mrgreen:

δηλαδη εσενα ειχε το σωστο ενστικτο ο αντρουλης σου;;;;:wink:;-):wink:

καλο, καλο πολυ καλο!!

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

εμένα είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη και για να πω την αλήθεια το ένστικτό μου λέει πολύ δυνατά ότι είναι κορίτσι...η πρώτη εγκυμοσύνη ήταν κοριτσάκι που το επιβεβαιώσαμε καθαρά στην β-επιπέδου.Πιό πριν δεν φαινόταν τίποτε καθαρά...

 

τώρα στον τελευταίο υπέρηχο που κάναμε στις 16 εβδομάδες φάνηκε για αγοράκι αλλά ο γιατρός είπε ότι θα το επιβεβαιώσουμε 100% στην β-επιπέδου στις 21 εβδομάδες...δύσκολο να είναι κορίτσι αλλά θα περιμένουμε τις 21 εβδομάδες για να είμαστε σιγουροι γιατί γίνονται και λάθη είπε...

 

να πω την αλήθεια εγώ ακόμα πιστεύω ότι έχω κοριτσάκι, αν και στον υπέρηχο φάνηκε ανάμεσα στα ποδαράκια του ότι επρόκειτο για αγοράκι...

όμως πως γίνεται αυτό τελικά να είναι λάθος και να είναι κοριτσάκι?? τι μπορεί να είναι αυτό αν δεν είναι τα γεννητικά όργανα?? την έχουν πατήσει έτσι και γνωστές μου δεν μου ακούγεται παράξενο...απλά αναρωτιέμαι...

Link to comment
Share on other sites

εμένα είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη και για να πω την αλήθεια το ένστικτό μου λέει πολύ δυνατά ότι είναι κορίτσι...η πρώτη εγκυμοσύνη ήταν κοριτσάκι που το επιβεβαιώσαμε καθαρά στην β-επιπέδου.Πιό πριν δεν φαινόταν τίποτε καθαρά...

 

τώρα στον τελευταίο υπέρηχο που κάναμε στις 16 εβδομάδες φάνηκε για αγοράκι αλλά ο γιατρός είπε ότι θα το επιβεβαιώσουμε 100% στην β-επιπέδου στις 21 εβδομάδες...δύσκολο να είναι κορίτσι αλλά θα περιμένουμε τις 21 εβδομάδες για να είμαστε σιγουροι γιατί γίνονται και λάθη είπε...

 

να πω την αλήθεια εγώ ακόμα πιστεύω ότι έχω κοριτσάκι, αν και στον υπέρηχο φάνηκε ανάμεσα στα ποδαράκια του ότι επρόκειτο για αγοράκι...

όμως πως γίνεται αυτό τελικά να είναι λάθος και να είναι κοριτσάκι?? τι μπορεί να είναι αυτό αν δεν είναι τα γεννητικά όργανα?? την έχουν πατήσει έτσι και γνωστές μου δεν μου ακούγεται παράξενο...απλά αναρωτιέμαι...

 

 

το πιο συνηθισμενο ειναι να μπλεκεται ο λωρος κ να φαινεται σαν αγορακι...

Link to comment
Share on other sites

το πιο συνηθισμενο ειναι να μπλεκεται ο λωρος κ να φαινεται σαν αγορακι...

 

ρε σύ είναι δυνατόν??! να μπλέκεται τόσο πολύ που να φαίνεται σαν να έχει πουλάκι?!! μου κάνει εντύπωση γιατί υποτίθεται το αγοράκι έχει χαρακτηριστκό γνώρισμα...

Link to comment
Share on other sites

H β επιπέδου είναι πολύ έγκυρη εξέταση.Δύσκολα να πέσει έξω όσον αφορά το φύλο!Εμένα μέχρι να την κάνω μου έλεγε ο γιατρός οτι μάλλον θα κάνω κοριτσάκι.Όλοι στην οικογένεια το είχαν δέσει κόμπο.(η πεθερά να δεις χαρά που θα έπαιρνε το όνομα)Και τελικά όταν έκανα την β επιπέδου φάνηκε οτι ήταν αγοράκι!!!Τελικά η πεθερά με την χαρά έμεινε....

o30Sp3.png

 

 

 

cZW4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε....γιατί πραγματικά είμαι πολύ περίεργη...η κόρη μου φάνηκε αμέσως και χωρίς αμφιβολία την 21η εβδομάδα ότι ήταν κοριτσάκι.Πιό πριν δε έδινε κανένα δικαίωμα...:D:D τώρα το πιτσιρίκι μας έχει μπερδέψει λίγο....υπομονή άλλες 2 εβδομάδες μέχρι τις 3 Μαρτίου...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΗΝ Β ΕΠΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ.ΑΓΟΡΑΚΙ!ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 4 ΧΡΟΝΩΝ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΩ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΓΙΑ ΥΔΡΟΚΕΦΑΛΟ ΕΝΩ ΤΟ ΟΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 10MM ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 9,4.ΜΟΥ ΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΑΕΙ ΣΥΧΝΑ ΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΞΗΜΕΝΗ Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ Η ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 10 ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΕ ΚΑΙ 11 ΚΑΙ 12 .ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΝΩ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΗΤΑΝ 6,9 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.

ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.ΜΑΚΑΡΙ Ν ΑΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ????

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΗΝ Β ΕΠΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ.ΑΓΟΡΑΚΙ!ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 4 ΧΡΟΝΩΝ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΩ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΓΙΑ ΥΔΡΟΚΕΦΑΛΟ ΕΝΩ ΤΟ ΟΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 10MM ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 9,4.ΜΟΥ ΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΑΕΙ ΣΥΧΝΑ ΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΞΗΜΕΝΗ Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ Η ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 10 ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΕ ΚΑΙ 11 ΚΑΙ 12 .ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΝΩ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΗΤΑΝ 6,9 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.

ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.ΜΑΚΑΡΙ Ν ΑΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ????

 

Αντιστοιχη εμπειρια δεν εχω αλλα αφου σου ειπε οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας κ εγραψε οτι ολα ειναι φυσιολογικα,δεν χρειαζεται να βασανιζεσαι!!χειροτερο απο ολα στην εγκυμοσυνη ειναι το αγχος..εμπιστευσου την γιατρο σου κ κανε κ την επαναληπτικη..αν παλι,δεν σου εμπνεει εμπιστοσυνη παρε κ δευτερη γνωμη..παντως αυτα που σου ειπε,τα εχω ξανακουσει κ τα παιδακια βγηκαν λουκουμια!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...