Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

*ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ*!!!


Recommended Posts

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες εσάς που ξοδέψατε λίγο από τον χρόνο σας για να μου στείλετε μηνύματα για το κλειδωμένο (τώρα πια θέμα) θέμα εξαιτίας των προβλημάτων χώρου που αντιμετωπίζει το φόρουμ.

 

Ευχαριστώ που μου λέτε πως ήταν το αγαπημένο σας θέμα!! :P

 

Ευχαριστώ που μου λέτε πως σας λείπει!!! :P

 

Ευχαριστώ που μου ζητάτε να ανοίξω το θέμα ξανά {στο καφέ}!! :P

 

Με έχετε συγκινήσει και ειλικρινά το σκέφτομαι. Ο λόγος που δεν το έκανα ήδη, παρά τα μηνύματα σας, είναι πως απογοητεύτηκα πολύ με το κλείδωμα του θέματος γιατί είχα επενδύσει πολύ χρόνο σε αυτό :(:(. Δεν με ενδιέφερε να «ξεπετάω» το θέμα με όμορφες εικόνες. Διάβαζα προσεκτικά αυτά που γραφόντουσαν και προσπαθούσα νʼ απαντήσω σαν να ήμουν εγώ στη θέση σας.

 

Και πάλι σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ! :P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρηνη μου ποσο χαιρομαι που εμφανιστηκες επιτελους!!!

Καθε μερα εψαχνα στο cafe μηπως εχεις ανοιξει Post.

 

Ειρηνακι μου ανοιξε το και εμεις εδω ειμαστε θα το ξαναγεμισουμε μην ανησυχεις...............

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη μου ποσο χαιρομαι που εμφανιστηκες επιτελους!!!

Καθε μερα εψαχνα στο cafe μηπως εχεις ανοιξει Post.

 

Ειρηνακι μου ανοιξε το και εμεις εδω ειμαστε θα το ξαναγεμισουμε μην ανησυχεις...............

 

Το ξέρω Ηρωάκι μου! Το ξέρω και σε ευχαριστώ! ;)

 

Ένας λόγος που απομακρύνθηκα είναι γιατί ένιωσα απογοητευμένη.

Δεν ζω στο δικό μου συννεφάκι, εδώ έξω στη ζωή είμαι και γω και παλεύω, αλλά είχα επενδύσει πολλά στα 2 θέματα που κλειδώθηκαν λόγω έλλειψης χώρου του φόρουμ. Το κατανοώ απόλυτα το πρόβλημα απλώς είχα επενδύσει τόσο χρόνο, σκέψη, αγάπη… που απογοητεύτηκα πολύ! :(

 

Με τα μηνύματα σας όμως ειλικρινά μʼ έχετε κατά-συγκινήσει! Μου γράφουν πως το θέμα αυτό τους ηρεμούσε, πως ήταν το αγαπημένο τους, πως έπαιρναν ιδέες, πως τους χαλάρωνε να διαβάζουν τα γραφόμενα μου, πως τους είχε επηρεάσει και το σκεφτόντουσαν και στο σπίτι…..! Δηλαδή, έχω πάθει πλάκα ειλικρινά…:!:

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ! :P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειρήνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

σε θέλουμε πίσω!!!!!!!!!!!!

 

περιμένουμε πώς και πώς το νέο θέμα!

 

 

Κοριτσάκι μου..... :P:p

 

Καλημέρα και ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Ειρηνη να σου πω και εγω παρολο που δεν εχω γραψει ποτε στο θεμα σου,το διαβαζα ομως συνεχεια και εχω εφαρμοσει τις καταπληκτηκες ιδεες σου,και μου εφτιαχνες και την διαθεση γιατι μεσα απο τα γραφομενα σου εβγαζες μια απιστευτη αισιοδοξια που εμενα και ασ μην το ξερεις μου εκανε πολυ καλο.Ανοιξετο κοπελα μου το χρειαζομαστε:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Ειρηνη να σου πω και εγω παρολο που δεν εχω γραψει ποτε στο θεμα σου,το διαβαζα ομως συνεχεια και εχω εφαρμοσει τις καταπληκτηκες ιδεες σου,και μου εφτιαχνες και την διαθεση γιατι μεσα απο τα γραφομενα σου εβγαζες μια απιστευτη αισιοδοξια που εμενα και ασ μην το ξερεις μου εκανε πολυ καλο.Ανοιξετο κοπελα μου το χρειαζομαστε:D

 

Βρε smartaki! :mrgreen:

 

Χαίρομαι που σε γνωρίζω τουλάχιστον εδώ! ;)

 

Να άλλο ένα κορίτσι που διάβαζε το θέμα και δεν έγραφε! Το λέω, γιατί μου έκανε εντύπωση, που έλαβα μερικά email από κοπέλες που δεν συμμετείχαν και όμως μου έγραφαν πως διάβαζαν πιστά το θέμα! :!:

 

Και πάλι σʼ ευχαριστώ! :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε, αμάν βρε κορίτσια, θα μας πειτε κι εμάς το θέμα;;;

 

Ήταν το "Σπίτι και easy living" Pashalitsa.

 

Το topic αυτό, αφορά κοπέλες που γνώριζαν το θέμα και θέλω να τις ευχαριστήσω για όλη την υποστηριξη τους.

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι βρε κορίτσια... ειλικρινά σας λέω, το σκέφτομαι να το ανοίξω ξανά... απλώς σκέφτομαι

"Φτου κι από την αρχή"... :(:(

 

Πάνως ευχαριστώ. Ειλικρινά εχω αρχίσει να το σκέφτομαι... :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειχα μερες να μπω, το εκλεισαν κι αυτο?? :confused:

 

Κριμα και ηταν τοσο χρησιμο...

 

Βρε παιδια γιατι δεν το ανοιγετε ξανα στο "Καφε".. Εκει δεν υπαρχει τετοιο προβλημα και δεν θα το ξανακλεισουν, κριμα ειναι. :(

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Eιρηνη συνονοματη σε παρακαλώ ανοιξε θεμα στο καφε και εγω θα μπαινω μόνο για χατίρι σου

Σε παρακαλώ και ετοιμαζω και το νεο σπίτι !!Θυμασαι πως μου χες πει ότι θα με βοηθούσες Μου ελειψε το θεμα πολύυυ !!Αλλά πιο πολύ η γλυκυτητα σου και η παρουσία σου

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

Ειχα μερες να μπω, το εκλεισαν κι αυτο?? :confused:

 

Κριμα και ηταν τοσο χρησιμο...

 

Βρε παιδια γιατι δεν το ανοιγετε ξανα στο "Καφε".. Εκει δεν υπαρχει τετοιο προβλημα και δεν θα το ξανακλεισουν, κριμα ειναι. :(

 

Ναι το έκλεισαν και αυτό... :(

 

Το σκέφτομαι Christie μου... το σκέφτομαι...

 

Φιλιά πολλά και ελπίζω να είσαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Eιρηνη συνονοματη σε παρακαλώ ανοιξε θεμα στο καφε και εγω θα μπαινω μόνο για χατίρι σου

Σε παρακαλώ και ετοιμαζω και το νεο σπίτι !!Θυμασαι πως μου χες πει ότι θα με βοηθούσες Μου ελειψε το θεμα πολύυυ !!Αλλά πιο πολύ η γλυκυτητα σου και η παρουσία σου

 

Α ρε Ρηνάκι με τα γλυκά σου λόγια....!!! :P:p

Μου φτιαξες την μέρα, ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εϊμαι κι εγώ απ'αυτες που διαβαζαν το θέμα κάθε φορά που έμπαινα στο φορουμ αλλά δεν έγραφα ποτέ γιατί το γουστο μου είναι άστα να πάνε... Παρόλα αυτά μου άρεσε πολύ κι έπαιρνα κι ωραίες ιδεες και κυρίως ηρεμουσα. Ειρήνη κάνε μια προσπαθεια να το ξανανοιξεις στο καφε και στο υποσχομαι θα προσπαθησω να βελτιώσω κι εγώ την αισθητική μου... μηπως κι αρχίσω να συμμετεχω.

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη,

 

ΦΥΣΙΚΑ και μας λείπει το θέμα... δεν το συζητώ.

Μήπως να έστελνες μνμ προς την διαχείριση να μεταφερθεί το θέμα αυτούσιο στο parentscafe ????? Νομίζω πως έχει συμβεί κάτι ανάλογο με άλλο θέμα στο πρόσφατο παρελθόν...

Είναι κρίμα να χαθούν μεμιάς τόσες πολλές πληροφορίες μαζεμένες !!!

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ειρηνη!!

 

Ενας λόγος που δεν μπαινω πλεον συχνα στο φορουμ ειναι τα κλειδωμενα θεματα σου. Πρωτα με τα Χριστουγεννα, τωρα και το Σπιτι. Κι εγω απογοητευτηκα, που εχασα την παρεα σου (και της Αζιας και των υπολοιπων κοριτσιων), μπαινω λιγο τσεκαρω αν ανοιξες πουθενα αλλου θεμα και.... φευγω.

Για να πω την αληθεια το cafe δεν το εχω συνηθισει, αλλα αν ειναι να ανοιξεις εσυ θεμα εκει θα ακολουθησω με χιλια!

 

Σκεψου το Ειρηνη! Σε θελουμε πίσω!

 

Φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ειρηνη!!

 

Ενας λόγος που δεν μπαινω πλεον συχνα στο φορουμ ειναι τα κλειδωμενα θεματα σου. Πρωτα με τα Χριστουγεννα, τωρα και το Σπιτι. Κι εγω απογοητευτηκα, που εχασα την παρεα σου (και της Αζιας και των υπολοιπων κοριτσιων), μπαινω λιγο τσεκαρω αν ανοιξες πουθενα αλλου θεμα και.... φευγω.

Για να πω την αληθεια το cafe δεν το εχω συνηθισει, αλλα αν ειναι να ανοιξεις εσυ θεμα εκει θα ακολουθησω με χιλια!

 

Σκεψου το Ειρηνη! Σε θελουμε πίσω!

 

Φιλια

 

Ακριβως!!!

 

Εχω εφαρμοσει παρα πολλα πραγματα σχετικα με το easy living και πραγματικα εχει βελτιωθει πολυ η καθημερινοτητα μου και η εικονα του σπιτιου μου.

 

τις προαλλες μπηκα για πρωτη φορα στο cafe σε αναζητηση παρομοιου θεματος, αλλα δεν βρηκα τιποτε και απογοητευτηκα.

 

ψηφιζω και εγω λοιπον για ενα νεο τοπικ της Ειρηνης στο cafe... αναμενουμε...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τώρα, πώς θα ανακαινίσω το σπίτι μου;;;

Ειρήνη, πολύ καλές ιδέες, ήδη, μου έχεις δώσει (όπως, και για τα Χριστούγεννα).

Σε ευχαριστώ πολύ.

Περιμένουμε να "ανοίξεις" το νέο θεματάκι.

:P

Link to comment
Share on other sites

θελω τα thread πισω τι θα κανω τωρα η γυναικα!!!!! ελα βρε Ειρηνη χαρις σε εσενα εκανα και εκκαθαριση στην Κουζινα εχω τοσα δωματια ακομα!!!!!! θα ξανακυλισω στο λεω!!!! ανοιξε ενα θεματακι στο καφε.......pleaseeee

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...