Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΦΤΙΣΕΩΝ


eirinibyronas

Recommended Posts

IDEIA24.jpg

 

Δεν είναι υπεροχη διακόσμηση ;;!!

Νομιζω κατι τετοιο με ομπελίτσες από τα κινεζικα , ανθη κερασιας και κοκκινες γαζες που είπε η cristina θα εκανες πολύ ωραίο στολισμο !!!

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοπελια εγραψες παλι!!!καλα που τα βρισκεις???

 

Να ναι καλά το picassa !! Ax να μην εχω αλλό παιδάκι να κάνω και εγω βαφτιση πάλι τωρα που βρηκα ενα σωρό ιδεες !

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πως σας φαίνονται αυτές οι μπομπονιέρες? βεβαια τα χρώματα θα είναι γαλάζιο και πράσινο. Νομίζεται ότι μπορώ να τις φτιάξω μόνη μου? που θα έβρισκα στολίδια πλεκτά?

DSC00009.JPG

Link to comment
Share on other sites

IDEIA24.jpg

 

Δεν είναι υπεροχη διακόσμηση ;;!!

Νομιζω κατι τετοιο με ομπελίτσες από τα κινεζικα , ανθη κερασιας και κοκκινες γαζες που είπε η cristina θα εκανες πολύ ωραίο στολισμο !!!

 

 

Μάρα,κάτι τέτοιο να κάνεις!!Ομπρελίτσες και πολύ κόκκινο!!Επίσης πολλά χάρτινα,κινέζικα φαναράκια!Τα άνθη κερασιάς είναι τέλεια,αλλά δεν ξέρω ούτε τιμή,ούτε πού θα βρεις.

Καλά,super θα είναι η βάφτισή σας!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πως σας φαίνονται αυτές οι μπομπονιέρες? βεβαια τα χρώματα θα είναι γαλάζιο και πράσινο. Νομίζεται ότι μπορώ να τις φτιάξω μόνη μου? που θα έβρισκα στολίδια πλεκτά?

DSC00009.JPG

 

 

Πολύ όμορφες και καθόλου δύσκολες. Παρόμοια χωνάκια έχω δει στο Newman. Πιθανόν να έχει και στολιδάκια. Στολιδάκια υφασμάτινα πάντως (για πλεκτά δε θυμάμαι) έχει η Diva.

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε ξέρω ούτε εγώ να πλέκω ούτε η μητέρα μου, η γιαγιά μου που ξέρει χλωμό να πλέξει γιατί είναι 100 χρονών ακριβώς!

Η Diva έχει στολίδια πλεκτά και είναι και πολύ όμορφα.

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια που με βγάλατε από τη δύσκολη θέση γιατί τώρα με το μωρό στο σπίτι δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο να τρέξω στα μαγαζιά και να ψάχνω. Έχω ριζώσει εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε ξέρω ούτε εγώ να πλέκω ούτε η μητέρα μου, η γιαγιά μου που ξέρει χλωμό να πλέξει γιατί είναι 100 χρονών ακριβώς!

Η Diva έχει στολίδια πλεκτά και είναι και πολύ όμορφα.

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια που με βγάλατε από τη δύσκολη θέση γιατί τώρα με το μωρό στο σπίτι δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο να τρέξω στα μαγαζιά και να ψάχνω. Έχω ριζώσει εδώ μέσα!

 

 

Όταν θα πας στην Diva,ενημέρωσέ μας για τις τιμές που έχουν τα πλεκτά.

Εγώ ψάχνω φουστανάκια και σαλοπέτες.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xristinio....Λαβε το πουκιδι ανευ αραχνης και φρουτοκουφετιου

http://www.bright-intl.com/productinfo.asp?id=2811

εκτος του οτι το θεμα με πουκα ειναι σουπερ και πιστευω θα εχεις μεγαλη επιτυχιαααα!! (εννοειτε περιμενω με αγωνια να δω φωτοοοο), θελω να ρωτησω το εξης,ως ασχετη με το θεμα, θα παραγγειλεις απο κινα και θα τα στειλουν ή κατι δεν καταλαβα???

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα σε ενημερώσω όταν πάω. Πλεκτά φουστανάκια νομίζω ότι έχει και ο Ναρλής. Για κοίταξε το.

 

 

Σε ευχαριστώ!!!Απλά δεν θέλω μεγάλη ποσότητα και έτσι δε νομίζω να μπορώ να παραγγείλω.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι μπορώ να σου βγάλω φωτογραφιές και να στις στείλω και αν σου αρέσει κάτι να σου το στείλω εγώ αν το έχεις μεγάλη ανάγκη Χριστίνα.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ,είσαι πολύ γλυκιά,αλλά δεν είναι κάτι που επείγει.Απλά, επειδή ξεκινάει η περίοδος των βαφτίσεων σε 2 μήνες και πάντα φτιάχνω χειροποίητες κάρτες,μαζί με τα δώρα μου,θα ήθελα να τα χρησιμοποιήσω γι'αυτόν τον λόγο.Έρχομαι κάποιες φορές Αθήνα,αλλά η Diva νομίζω πως είναι στο κέντρο...να μην πάω άδικα!Σε ευχαριστώ και πάλι!!:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! με την κινεζια τα εχω αναλυσει στο τοπικ καταστηματα με ειδη βαφτισης και η ραννια το ανεφερε στις αγορες απο ιντερνετ

 

διακοσμηση. τελικα τα τραπεζια 8α τα διακοσμησει το catering. κοκκινο ρανερ και μεγαλες γυαλλες με κερια αλλα 8α ριξω κοκκινο νεράκι μεσα και 8α κοτσαρω νουφαρα κοκκινα που τα εχω απο την βαφτιση μιας φιλης

 

τωρα για το εκκλησακι ακομη ψαχνομαι..α βρηκα και 15 ειδη παιδικςη χαρας τραμπαλες κουνιεσ και τετοια με 200 ευρω και συνοδο για 4ωρο..νομιζω παω καλα...ρουχα εχω καταληξει και υφασματα και διαφορα αλλα 8α παω στον ελξις που τον ξερω και με ξερει τα χουγια μου και δεν μου κανει ντζιριτζατζπουλες

Ενώ είναι γραπτός λόγος, νιώθω ότι ακούγεται. Έχει χροιά! - Marcella - http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=84479

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πουκομαμά πρόσκληση έφτιαξες;

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

τελικα τα τραπεζια 8α τα διακοσμησει το catering. κοκκινο ρανερ και μεγαλες γυαλλες με κερια αλλα 8α ριξω κοκκινο νεράκι μεσα και 8α κοτσαρω νουφαρα κοκκινα που τα εχω απο την βαφτιση μιας φιλης

 

Μήπως να βάλεις και κανένα λευκό? Για να κάνει αντίθεση, κόκκινο στο κόκκινο θα χαθεί.. Τα κεριά τι χρώμα θα έχουν?

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

στα δικα μας βαπτισια ειχα σαν θεμα την minnie maous... για κοριτσι ειναι οτι πρεπει...θα εβαζα φωτο να σου δειξω αυτα που εκανα αλλα δεν ξερω πως?πως τις βαζετε βρε κοριτσια?

Link to comment
Share on other sites

στα δικα μας βαπτισια ειχα σαν θεμα την minnie maous... για κοριτσι ειναι οτι πρεπει...θα εβαζα φωτο να σου δειξω αυτα που εκανα αλλα δεν ξερω πως?πως τις βαζετε βρε κοριτσια?

 

Δες εδώ οδηγίες

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=925782&postcount=6

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, είναι και της μόδας οι άντρες σεφ! Χωρίς παρεξήγηση, πλάκα κάνω! Όντως πολύ ωραίο θέμα τα κουζινικά!

Για αγόρια έχω σκεφτεί τα playmobil και τον ταρζάν ή τη ζούγκλα γενικά (ειδικά για τις μαμάδες που έχουν θηριάκια!) αλλά δεν ξέρω αν μπορούμε να βρούμε εύκολα στην αγορά κάτι ανάλογο..

 

γεια χαρά! δεν ξέρω πού μενεις, αλλά αν μένεις θεσσαλονίκη όπως εγώ, έχω να σου προτείνω ένα ατελιέ που σχεδιάζει μόνο για σένα προσκλητήριο σε ό,τι θέμα θέλεις μόνο με 1,50 ευρώ. έχουν κάποια στο site τους αλλά είναι ενδεικτικά, κάνεις ό,τι μπορείς να φανταστείς . ρίξε μια ματιά http://www.2invite.gr

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...