Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 275
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mariapo Το ραντεβού μου το κλείσανε πολύ γρήγορα...Σήμερα τηλ την άλλη Τρίτη μου κλείσανε(κάθε Τρίτη μου είπε έχει) εσύ για την διαδικασία ετοιμάζεσαι?

ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mariapo Το ραντεβού μου το κλείσανε πολύ γρήγορα...Σήμερα τηλ την άλλη Τρίτη μου κλείσανε(κάθε Τρίτη μου είπε έχει) εσύ για την διαδικασία ετοιμάζεσαι?

 

 

 

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Καλημέρα σε όλες!Έχω και γω τη δική μου...ταλαιπωρία.Δύο αποτυχημένες προσπάθειες στον Παράσχο και πριν από αυτά,2 παλλίνδρομες κυήσεις.Είμαι42 και με πιέζει ο χρόνος...Σκέφτομαι μια τρίτη προσπάθεια στην Αλεξανδρούπολη,έχω ακούσει καλά πράγματα για την κ.Κουτλάκη.Εχει καμμιά σας γνώμη και εμπειρία από κει?Είμαι ασφαλισμένη στο ΙΚΑ,δεν ξέρω τι γίνεται με τα φάρμακα,τι πληρώνω,συμετοχές,αμοιβές γιατρού,νοσοκομείου?Επίσης,υπάρχει λίστα?Δώστε μου τα φώτα σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!Έχω και γω τη δική μου...ταλαιπωρία.Δύο αποτυχημένες προσπάθειες στον Παράσχο και πριν από αυτά,2 παλλίνδρομες κυήσεις.Είμαι42 και με πιέζει ο χρόνος...Σκέφτομαι μια τρίτη προσπάθεια στην Αλεξανδρούπολη,έχω ακούσει καλά πράγματα για την κ.Κουτλάκη.Εχει καμμιά σας γνώμη και εμπειρία από κει?Είμαι ασφαλισμένη στο ΙΚΑ,δεν ξέρω τι γίνεται με τα φάρμακα,τι πληρώνω,συμετοχές,αμοιβές γιατρού,νοσοκομείου?Επίσης,υπάρχει λίστα?Δώστε μου τα φώτα σας!

 

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ...ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΙΣΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΔΩΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ....ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΓΑ...ΤΩΡΑ ΣΑΝ ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΡΑΣΧΟ ΕΚΑΝΕΣ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ...ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΙΣΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΔΩΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ....ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΓΑ...ΤΩΡΑ ΣΑΝ ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΡΑΣΧΟ ΕΚΑΝΕΣ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ?

 

Ναι,στον γνωστό.Και τις 2 φορές ακολούθησα το ίδιο πρωτόκολλο με τα ίδια φάρμακα.Διάγνωση για τις αποτυχίες,κακή ποιότητα ωαρίων!Τι να πω,είναι να κάτσει,ή,όχι!Εγώ έχω κάνει όλες τις εξετάσεις που πρέπει για να είμαι έτοιμη για μια ακόμη προσπάθεια.Αν πας στο νοσοκομείο σύντομα,πες μου τι έγινε,παρακαλώ.Με την Κουτλάκη θα μιλήσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι,στον γνωστό.Και τις 2 φορές ακολούθησα το ίδιο πρωτόκολλο με τα ίδια φάρμακα.Διάγνωση για τις αποτυχίες,κακή ποιότητα ωαρίων!Τι να πω,είναι να κάτσει,ή,όχι!Εγώ έχω κάνει όλες τις εξετάσεις που πρέπει για να είμαι έτοιμη για μια ακόμη προσπάθεια.Αν πας στο νοσοκομείο σύντομα,πες μου τι έγινε,παρακαλώ.Με την Κουτλάκη θα μιλήσεις?

 

ΔΕΝ ΞΕΡΩΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ Ο ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ...ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΘΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΩ.ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΟΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια, εμαι καινουργια στο foroum. εγω εχω κανει ηδη μια εξωσωματικη στη Θεσσαλονικη χωρις αποτελεσμα. επειδη τα οικονομικα στενευουν επικινδυνα εχω αρχισει να σκεφτομαι μηπως να δοκιμασω και στην Αλεξ/πολη. μηπως ξερετε να μου πειτε τι πληρωνουμε για τη διαδικασια της εξωσωματικης στο Πανεπ/κο; η ομαδα που τις κανει ειναι μονο της κ. Κουτλακη; ο Νικολετος εχει φυγει; ειναι καλη η κ. Κουτλακη οσον αφορα τις επιτυχιες; μπορει καποια να μου δωσει το τηλ. οπου θα πρεπει να τηλεφωνησω και πως λεγεται το τμημα; ευχαριστω εκ των προτερων.:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
zouzounaki12 εγώ πηγαινω στην κυρια Κουτλάκη.Ειμαι πολύ ευχαριστημενη, όλοι εκει μέσα είναι ευγενικοι.Ρωτησε με ότι θελεις να σου απαντησω.

 

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ..ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΟΥΤΛΑΚΗ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ

ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΕΆΝ ΜΠΟΡΕΊ ΚΆΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΏΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝ/ΚΟ ΝΟΣΟΚ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ. ΌΣΟ ΑΝΑΦΟΡΆ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΉ (ΔΙΆΒΑΣΑ ΌΤΙ ΑΝΑΦΈΡΕΤΕ ΤΟ ΌΝΟΜΑ ΤΗΣ κ.ΚΟΥΛΑΚΗ)

ΣΉΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΈΓΧΥΣΗ ΣΕ ΙΔ. ΚΛΙΝΙΚΉ , ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΘΆΡΡΥΝΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΎΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΟΣΤΊΣΕΙ 3000?, ΕΙΔΗ ΔΩΣΑΜΕ 600? ΣΥΝΟΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!!

ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΊΖΕΙ ΠΕΡΊΠΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΌΣΙΟ; ΈΧΩ ΑΣΦΆΛΕΙΑ ΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα

κοριτσια εμεις σε 1 μηνα μεσα καναμε εξωσωματικη και τωρα ειμαι και εγκυος μαλλον σε διδυμα !!!!!!!!!!!!!!!!

θα παμε την πεμπτη να μας δει ο γιατρος

με την ομαδα του νικολετου

οτι θελετε μπορειτε να ρωτησετε

 

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ Ο ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...