Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δημοτικό Κολυμβητήριο Ραφήνας


nitsa_ge

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!!!

 

Από παροχές πώς είναι, πχ τουαλέτες; Είναι καθαρά;

Ο χώρος είναι περιποιημένος;

 

Αν έχω καταλάβει καλά έχει και ένα χώρο με πράσινο γύρω γύρω, σαν πάρκο;

 

Δεν έχω πάει να το δω και επειδή είναι δημοτικό, το φοβάμαι λίγο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντρεύτηκα στο εκκλησάκι του Αγίου Νικολάου στη Ραφήνα και μετά κάναμε τη δεξίωση του γάμου εκεί.

Είχαμε πάρει πολύ καλό κέτερινγκ, διακοσμήτρια και η δεξίωση βγήκε ονειρεμένη...

Αχ αχ τί μου θύμισες τώρα....

Πολλοί μου είπαν ότι ήταν ο ωραιότερος γάμος που είχαν πάει.

Όλα ήταν στην εντέλεια. Τώρα έχουν φτιάξει και ένα πέτρινο εκκλησάκι. Για βάπτιση ειδικά θα είναι σούπερ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντρεύτηκα στο εκκλησάκι του Αγίου Νικολάου στη Ραφήνα και μετά κάναμε τη δεξίωση του γάμου εκεί.

Είχαμε πάρει πολύ καλό κέτερινγκ, διακοσμήτρια και η δεξίωση βγήκε ονειρεμένη...

Αχ αχ τί μου θύμισες τώρα....

Πολλοί μου είπαν ότι ήταν ο ωραιότερος γάμος που είχαν πάει.

Όλα ήταν στην εντέλεια. Τώρα έχουν φτιάξει και ένα πέτρινο εκκλησάκι. Για βάπτιση ειδικά θα είναι σούπερ.

 

 

Κι από τιμές?

xldpp3.png

oKjKp3.png

Να σας καμαρώσω, όπως επιθυμείτε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντρεύτηκα το 2004!

Τότε πλήρωσα ενοικίαση 1.500ευρώ.

Τώρα δεν ξέρω πόσο πάει.

Σίγουρα όμως βγαίνει πολύ λιγότερο από τα κτήματα και δεν έχει και να ζηλέψει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάει εκεί σε βάφτιση. Ήταν πολύ όμορφα, πολύ ρομαντικά, ονειρεμένα. Δεν ξέρω βέβαια τιμές κλπ, ήμουν απλά καλεσμένη και μου άρεσε ο χώρος. Το μόνο μειονέκτημα ήταν ότι λόγω του ότι ήταν υπαίθριο το όλο σκηνικό, όλοι μιλούσαν, πήγαιναν πέρα δώθε και δεν κατάφερα ούτε να βλέπω καλά ούτε να ακούω και στενοχωρήθηκα γιατί ήταν η γλυκιά μου ανιψούλα που βαφτιζόταν.

eaZQp3.png KHFyp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Ευχαριστώ πολύ όλες! Θα πάρω τηλ να μάθω περισσότερα για τιμές.

 

Nitsa-ge, έμαθες τίποτα σχετικό;;; εγώ θέλω να ρωτήσω για βάφτιση εκεί με ένα απλό finger food - όχι τραπέζια κλπ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, βρήκα και πήρα και προσφορές... Αλλά δε συμφέρει... έτσι ψάχνω εναλλακτικές τώρα σε άλλο τόπικ (http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=34764)

Τον ξέρω τον χώρο γιατί πηγαίνω εκεί σχεδόν κάθε βδομάδα τη μικρή.

Ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...