Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΟΒΟΙ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΕΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ (ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ).ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ , ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ( ΠΟΝΑΕΙ,ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΙΜΑ Κ.Α ) ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΥ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΕΟΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ Η ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΛΙΝΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και μη δημιουργεις προβληματα ενω δεν υπαρχουν.Λογικο να εχεις αγωνια και αγχος...ολες εχουμε...αλλα οπως ολες εγιναν μανουλες και τα καταφεραν ετσι θα τα κατεφερεις κι εσυ κι εγω και ολες μας.Βρες ασχολιες και μη καθεσαι ολη την ωρα να ασχολησαι με το μωρο και να δημιουργεις θεματα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΕΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ (ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ).ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ , ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ( ΠΟΝΑΕΙ,ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΙΜΑ Κ.Α ) ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΥ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΕΟΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ Η ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΛΙΝΑ

καλησπερα και με το καλο το μωρακι σου.μην εχεις αγχος βρε κοπελα μου ολα καλα θα πανε!!!κοιτα τωρα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και μη σκεφτεσαι το μετα.θα σου ερθουν ολα απο μονα τους,μεγαλο πραγμα το ενστικτο!τωρα οσο αναφορα τον θηλασμο,ναι ποναει για λιγες μερες μονο ομως και ειναι λογικο αφου το στηθος σου δε θα εχει ξανανοιωσει τετοιο πραγμα.μετα απο κανα 2 βδομαδουλες δε θα σε ποναει πια.υπαρχει περιπτωση να ματωσεις αν το μωρακι σου δε πιανει καλα τη θηλη και σε τραυματησει,ομως επουλωνεται πολυ γρηγορα.μην ανησυχεις ειναι ολα φυσιολογικα,καλυτερα να ανησυχεις για αυτα παρα να εχεις καποιο αλλο προβλημα.αντε με το καλο το νινακι λοιπον και οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!:wink:
qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!

θυμαμαι οτι και εγω ειχα τετειες ανυσηχιες εκτος απο την ανησυχια του αν θα γινω καλη μανα ειχα ανυσηχια για την γεννα τα ραμματα την επισκληριδιο.....

φυσιολογικο ειναι και αυτο σε ενα πλαισιο

αν σε ανχωνει το θεμα του θηλασμου ενημερωσου μεσα απο το φορουμ και θα εχεις μια καλη βαση ωστε να τα καταφερεις σε αυτο.

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...