Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

είμαι μια πολύ χαρούμενη χαζομαμά!


Recommended Posts

Ο μπέμπης μου φιγουράρει στα περιοδικά που κυκλοφορούν, και μόλις πήρα το dvd με διαφήμιση που θα παιχτεί προσεχώς στην τηλεόραση, όπου παίρνει μέρος!

 

Είναι γλύκας και εγώ πολύ χαζομαμά!!!

 

Άχ έχω τρελαθεί από την χαρά μου!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ήδη τον έχω στο ΜΟΜΜΥ και έχω την διαφήμιση σε dvd δεν έχει παιχτεί ακόμα, και δεν ξέρω αν μπορώ να σας την δείξω μάλλον μόνο σε κατ οίκον προβολή :lol:

 

Πάντως είναι για βρεφικές κρέμες συγκεκριμένα φαρίν λακτέ!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόνος του είναι στη διαφήμιση ή είστε μαζί?

Μπράβο σας!!!

Με το καλό και στο Εθνικό.. :wink:

 

όχι δεν είμαστε μαζί! Έχει άλλη μαμά εκεί! Είμαι πολύ χοντρή για τηλεόραση :lol::lol::lol:

 

Εθνικό???? Λες!? Τότε θα τον χρειαστώ οπωσδήποτε 687239r7m1ssit8k.jpg

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Βικυ, κ εγω ηθελα,μου την ειχαν ζητησει για διαφημιση στην τηλεοραση με πανες αλλα δεν μας αφηνε ο μπαμπας, δεν ηθελε με τιποτα.Μετα μου ξανα ειπαν για περιοδικο με παιδικα ρουχα αλλα δυστυχως δεν μπορουσαμε να τον μεταπεισουμε με τιποτα τον μπαμπα μας. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς είμασταν αρνητικοί αλλά ήταν πολύ διασκεδαστικό και κυρίως το παιδί δεν ταλαιπωρήθηκε καθόλου μα καθόλου!

 

Τον πρόσεχαν περισσότερο από οτι τον προσέχω εγώ χωρίς υπερβολή.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξερεις τι ακουγεται οτι κ καλα ταλαιπωρουν τα μωρα με τις ωρες, οτι μαζευονται 100παιδια για να διαλεξουν κ σε εχουν να περιμενεις με το παιδι ατελειωτες ωρες κ τετοια.Μπραβο παντως καλα εκανες γιατι οταν θα μεγαλωσει αυτα θα του δειχνεις,μαμαβασια εγω δεν ειχα ρωτησει καθολου ποσα ηταν τα λεφτα, ουτως η αλλως δεν με ενδιεφερε,απλα ηθελα να παρει μερος σε μια διαφημιση κ να την εχω

Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι ακουγεται οτι κ καλα ταλαιπωρουν τα μωρα με τις ωρες, οτι μαζευονται 100παιδια για να διαλεξουν κ σε εχουν να περιμενεις με το παιδι ατελειωτες ωρες κ τετοια.Μπραβο παντως καλα εκανες γιατι οταν θα μεγαλωσει αυτα θα του δειχνεις,μαμαβασια εγω δεν ειχα ρωτησει καθολου ποσα ηταν τα λεφτα, ουτως η αλλως δεν με ενδιεφερε,απλα ηθελα να παρει μερος σε μια διαφημιση κ να την εχω

 

Δεν εχω ακουσει κατι τετοιο.. γενικα μαμαδες που πηγαν τα παιδια τους ειχαν παντα καλη εμπειρια.. Ισως βεβαια αυτο εξαρταται και απο τον τροπο που πας το παιδι.. δηλαδη αν θα το πας σε καποιο πρακτορειο ή αν θα το κανονισει πχ καποιος γνωστο σου που ειναι η δουλεια του και παει το παιδι κατευθειαν..

Το ειχα σκεφτει κι εγω καποτε να τον παω αλλα επειδη δεν εχω γενικα γνωριμιες στον συγκεκριμενο χωρο και ηθελε τρεξιμο και ψαξιμο το αμελησα.. τωρα παει γερασαμε.. :lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου δεν γεράσατε και είστε και κούκλοι!

 

Έχω φίλη που ο γιός της είναι φίρμα :D

 

Πήγα το μπέμπη στο πρακτορείο που τον πήγε και εκείνη, είναι εξειδικευμένο για παιδιά και μόνο.

 

Μια μέρα μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν θα πάτε στην τάδε εταιρεια παραγωγής για κάστνγκ για την τάδε κρέμα.

Πήγαμε μας είδαν αμέσως, φτιάξαμε κρέμα τον ταίσαμε τον τράβηξαν φώτο και βίντεο μισή ώρα υπόθεση και φύγαμε.

 

Μας πήραν τηλέφωνο μετά από 15 μέρες οτι επιλέχτηκε και ξαναπήγαμε για το λεγόμενο φίτινγκ (δοκιμή στα ρούχα) του έβαλαν ένα φορμάκι και φύγαμε 1 τέταρτο κάναμε.

 

Μετά πήγαμε στο γύρισμα στις 9μίσυ το πρωί σε ένα φοβερό σπίτι. Ήταν 60 άτομα το συνεργείο. Ο μπέμπης έιχε το δικό του δωμάτιο με μπάνιο με κουζινάκι με βραστήρα, ψυγείο τα πάντα!

Υπήρχαν εκπρόσωποι της εταιρέιας που μας ρώταγαν συνέχεια αν θέλουμε κάτι αν είναι όλα ο.κ. μόλις ο μπε΄μπης κουράζονταν ο σκηνοθέτης σταμάταγε τα πάντα. Τοπαιδί κοιμήστε το ταίστε το πηγαίνετο να παίξει. Είχε φάση, 60 άτομα περίμεναν τον μπέμπη να ξυπνήσει να φάει...

Το μεσημέρι είχε για όλους μας κέτερινγκ με φανταστικό φαγητό, πολύ περιποίηση σας λέω. Την προσοχή που είχε ο μπέμπης τα χάδια και τα παιχνίδι αδεν θα τα είχε πουθενά εκείνη την μέρα, πέρασε καταπληκτικά!

 

Τα χρήματα δεν είναι πολλά όποια θέλει να της πω ας μου στείλει π.μ. και θα τα πάρουμε σε 3 μήνες.

Δεν το κάναμε γι αυτό. Θα του τα βάλω σε ένα φάκελλο όπως θα μου τα δώσουν μαζί με το dvd και τα περιοδικά και θα του τα δώσω όταν μεγαλώσει, αυτά τα ίδια χαρτονομίσματα!

:D

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

TI ΦΟΒΕΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ?

Να τον χαίρεσαι και να είναι πάντα υγιής και χαρούμενος :)

Και σου εύχομαι να ακόύσεις από το στόμα του "Θα ήθελα να αφιερώσω αυτό το Όσκαρ στη μαμά μου, που με στήριξε στα πρώτα μου βήματα...." :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΒΙΚΥ μου,να σου ζήσει!!Είναι κούκλος!!!

Dora,αν θελεις να δεις και τον δικό σου κούκλο να συμμετέχει σε διαφημήσεις θα πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο πρακτορείο μοντέλων κατά τη γνώμη μου.Πραγματικά ,δεν τα ταλαιπωρούν τα παιδιά.

Προσφέρουν σνακ αν αργεί η φωτογράφηση και το κυριότερο:τα παιδιά διασκεδάζουν μεταξύ τους με τα παιχνίδια που τους δίνουν ,σαν να είναι σε παιδότοπο.Η μόνη ταλαιπωρία είναι το βάλε-βγάλε των ρούχων

αλλά μήπως όταν δοκιμάζουμε ρούχα σε κάποιο κατάστημα δεν τα ταλαιπωρούμε??

Ο Μανώλης έχει κάνει φωτογραφήσεις.Φυσικά, δεν τίθεται θέμα χρημάτων.Απλά μας αρέσει να τον καμαρώνουμε!!!Από τη στιγμή όμως που θα αντιληφθούμε ότι κουράζεται ή ταλαιπωρείται ή ότι λειτουργεί αρνητικά στην διαμόρφωση του χαρακτήρα του εννοείται ότι θα σταματήσουμε αμέσως!!

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...