Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θρίλερ με τη συνέντευξη Τύπου της ΝASA - Θα ανακοινώσουν την ύπαρξη εξωγήινων;


marios08

Recommended Posts

δημητρα δεν βρισκω τπτ γι αυτο ο συζηξ δεν θυματε τπτ ...δεν το φανταστηκα ειμαι σιγουρη!!!θα το δω και αυριο θα ρωτησω και στην δουλεια μηπως κανας χριστιανος το θυματε και θα σου πω!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το οτι βρεθηκε σκελετος γυναικας ετων 5χιλ.περιπου δεν σας προβληματισε καθολου?δεν το ακουσατε?το ειπαν στην τηλ. την προηγουμενη βδομαδα νομιζω,και ειναι δυο τα κρατουμενα στην υποθεση ,ενα οτι εζησε την περιοδο των δεινοσαυρων,και το δευτερο οτι ειχε πλαστικο ματι ρε παιδια!!!!!!:shock:

οποτε δυο σεναρια παιζουν ή καποιος ανακαλυψε τα ταξιδια στον χρονο και καπως εμεινε εκει!!:shock:ή η ζωη μας κυκλους κανει φτανουμε σε ενα σημειο καταστρεφουμε τον κοσμο και μετα απο την αρχη!!!:shock:και τωρα τι ειμαστε?στην αρχη στην μεση ή στο τελος:|

παντος και για να μην ειμαι εκτος θεματος ενα θα πω.οσο η γη ειναι επιπεδη οσο δεν υπαρχει αλλο συμπαν απο το δικο μας τοσο δεν υπαρχουν και εξω γηινοι πολιτισμοι!!!

Οι δεινοσαυροι εζησαν 65-225 εκατ. χρονια πριν.Δηλαδη οι τελεταιοι εξαφανιστηκαν πριν απο 64-66 εκ. χρονια.Ο σκελετος που αναφερεις χρονολογειται πριν περιπου 5000 χρονια αρα δεν εχει καμια σχεση με δεινοσαυρους.;)

Το αξιοθαυμαστο στην περιπτωση ειναι η ιατρικη προσεγγιση εκεινης της εποχης(τεχνιτο ματι!)

..μαμα τωρα ξερω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω κι εγω γτ δεν το βρισκα με τπτ.

δημητρα δεν σε ξεχασα ρωτησα στην δουλεια σημερα και θα σου γραφα απλα εκανα γενικη και το απογευμα κομμωτ.η δεσποινης μου εκανε φορμα το μαλλι σημερα 1η φορα ουυυυυ!!!!!;)

τωρα για την τεχνολογια οντος ειναι αξιοθαυμαστη η εξελιξη της ομως δεν κολλαει,καπου χαθηκε η συνεχεια εχουμε ενα κενο και εκει ειναι η λυση.δεν γινετε πριν 5000χρ.να γινονται τετοιες επεμβασεις και ακομη να μην σωζουμε ανθρωπους απο τον καρκινο πχ.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι δεινοσαυροι εζησαν 65-225 εκατ. χρονια πριν.Δηλαδη οι τελεταιοι εξαφανιστηκαν πριν απο 64-66 εκ. χρονια.Ο σκελετος που αναφερεις χρονολογειται πριν περιπου 5000 χρονια αρα δεν εχει καμια σχεση με δεινοσαυρους.;)

Το αξιοθαυμαστο στην περιπτωση ειναι η ιατρικη προσεγγιση εκεινης της εποχης(τεχνιτο ματι!)

 

αχααα!και εψαχνα τωρα πληροφοριες και επεσα σε αυτο το ενδιαφερων αρθρο οποιος θελει το ριχνει μια ματια και ζητω συγνωμη γτ δεν εχει σχεση με τους εξωγηινους αλλα με εμας τους ανθρωπους http://www.physics4u.gr/articles/2004/massextinction.html

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

εεεε τελικά δεν ήταν πλαστικό το μάτι.... :roll: είπα κι εγώ! εντάξει, το ότι καταλάβαιναν ότι ο χρυσός δεν "πιάνει" βακτήρια, οπότε δεν υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης δεν είναι σπουδαίο. ο καρκίνος όμως έχει να κάνει με τα γονίδια, οπότε θα περάσουν πολλάααααα χρόνια πριν θεραπευτεί (κι αν!)

 

τελικά τι είπε η ΝΑΣΑ ρε παιδιά, μάθαμε; θα κάνουν έκπτωση στα διαστημικά ταξίδια ενόψει διακοπών;;; :D

Time flies like the wind; fruit flies like bananas
 

Link to comment
Share on other sites

σαφος θα υπηρχε συνχυση αλλα δεν συμφωνω με αυτο το σκεπτικο

 

κι εγώ δε συμφωνώ...

 

απλά αναρωτιεμαι αν το ανθρώπινο είδος είναι έτοιμο να δεχτεί τέτοια μεγάλα γεγονότα.....

 

οι κοινωνίες, οι θρησκείες κι όλα τα συναφή δεν μας έχουν επιτρέψει μεγάλα ανοίγματα του μυαλού.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...