Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑΣ


BABE

Recommended Posts

Καλημέρα , θέλω την βοήθεια σας σε κάτι ,,,,αγόρασα χτες απο τα jumbo κατι καλυμματα για καρέκλες για το σαλόνι μου (ειναι οι κλασικες καρέκλες ειναι με δέρμαμπορντω χρώμα)

και τα μέτρα ειναι ενταξει εκτος απο την πλάτη της καρέκλας , πέφτει λιγο μικρη....εαν λεω εγω τώρα, επειδη οι καιροι ειναι και δύσκολοι εαν επαιρνα ενα παρόμοιο υφασμα σε μπέζ χρώμα και πήγαινα σε μια μοδίστρα λετε να μπορουσε να το αναλάβει?

μιλάμε τωρα οτι το κάθε κάλυμμα ειχε περίπου 7 ευρω....πρεπει η μοδιστρα να το ξηλώσει αριστερα δεξία και να προσθεσει λιγο υφασμα και να το γαζώσει.

Λετε να μην αξίζει?

ff033a3307.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Κοίτα, εμένα οι καρέκλες τις τραπεζαρίας μου είναι σε minimal style... Αναγκαστικά έπερεπε να ράψω αφενός κι αφετέρου, τα έτοιμα καλύμματα δε πέφτουν και πάντα ωραία....

Έτσι, πήγα και αγόρασα ύφασμα, βρήκα μια καλή μοδίστρα, πήγα σπίτι της με την καρέκλα μου και της έδειξα πώς θέλω το σχέδιο. Έτσι κι έγινε....

Το κόστος μαζί με το ύφασμα και τα ραφτικά, μου στοίχησε στα 350 ευρώ, για 8 καρέκλες.

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιατί να αλλάξεις το ωραίο μπορντό χρώμα των καρεκλων σου??

 

είναι και δερμάτινες αρα θα καθαρίζονται εύκολα..γιατί και εγώ τέτοιες έχω.....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να το αλλαξω τελειως απλα απο πάνω θα βάλω ενα καλυμμα ετσι για μια μικρή αλλαγη και οταν βαρεθώ θα το βγάζω θα το βάζω! γενικώς βαριέμαι και έυκολα!

Τελικά πύρω απο το jumbo καλύμματα και εκανε η μοδίστρα μια προσθήκη και ειναι μια χαρά μου στοιχισαν τα καλύμματα 7 ευρω το ενα και περιπου 30 ευρω η μοδίστρα μια χαρα!!!!

ff033a3307.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...