Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΡΟΣ ΕΜΒΡΥΟΥ 30η εβδομάδα


Recommended Posts

Καλημερα μανουλες!!!!!!το δικο μου το μωρακι στηον υπερηχο που εκανα στην 25η εβδομαδα ηταν 700γρμ,και διαβαζοντας τα δικα σασς αρχισα να ανησυχω πως ειναι μικρουλα.Ογιατρος φυσικα δεν μου ειπε τιποτα .Τι λετε εσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 311
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα μανουλες!!!!!!το δικο μου το μωρακι στηον υπερηχο που εκανα στην 25η εβδομαδα ηταν 700γρμ,και διαβαζοντας τα δικα σασς αρχισα να ανησυχω πως ειναι μικρουλα.Ογιατρος φυσικα δεν μου ειπε τιποτα .Τι λετε εσεις?
οχι μην ανησυχεισ εμενα στισ 25+4 ητανε 774 οποτε εισαι και εσυ μια χαρα.εφοσον και ο γιατροσ σου δεν σου ειπε κατι.αλλωστε εμενα απο τισ 25 βδομαδεσ μεχρι τισ 30 ειχε φτασει τα 1.640.καθε παιδι αναπτυσετε με το δικο του ρυθμο.οποτε δεν υπαρχει λογοσ ανυσηχιασ.καλη συνεχεια λοιπον .
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα μανουλες!!!!!!το δικο μου το μωρακι στηον υπερηχο που εκανα στην 25η εβδομαδα ηταν 700γρμ,και διαβαζοντας τα δικα σασς αρχισα να ανησυχω πως ειναι μικρουλα.Ογιατρος φυσικα δεν μου ειπε τιποτα .Τι λετε εσεις?

 

 

Theano μην ανησυχείς καθόλου, το δικό μας μωράκι 26η εβδομάδα ήταν 787gr και ο γιατρός μας είπε οτι είναι μια χαρά, θα βγούν και μοντελάκια :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λεβέντης ο γιόκας σου, Stellitsa!! Φαντάσου, εμένα ήταν 1220 στην 30ή βδομάδα! Μιλάμε για ένα ολόκληρο κιλό διαφορά!!!! Φτου φτου, να τον χαίρεσαι!!!!! :)

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από ό,τι έχω διαβάσει, το βάρος του εμβρύου στην 22η βδομάδα είναι περίπου 450γρ. και στην 23η βδομάδα είναι 550γρ. Επομένως μια χαρά είναι η μπουμπού σου!!! :)

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι έχω διαβάσει, το βάρος του εμβρύου στην 22η βδομάδα είναι περίπου 450γρ. και στην 23η βδομάδα είναι 550γρ. Επομένως μια χαρά είναι η μπουμπού σου!!! :)

 

Σε ευχαριστω νκκ284 γιατι διαβασα πιο πανω για 700 κ 800 γραμ κ ανησυχησα !

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ειπαν για μια γνωστη που ειναι 6μηνων κ εχει παρει μονο 550γρ βαρος κ σοκαριστηκα.καλα το παιδι ποσο θα ζυγιζει κ ειναι δυνατον να βγει φυσιολογικο?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...