Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΓΑΜΟΥ


maria.tst

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Εγω το 2009 παντρευτηκα στο δημαρχειο Πειραια Σαββατο, αν θυμαμαι καλα πας με τις αδειες γαμου και ταυτοτητες και κλεινεις ημερομηνια και πληρωνεις ενα παραβολο, δεν θυμαμαι ποσο αλλα δεν ηταν πανω απο 100 ευρω, ισως τα 75 που λεει η ζουζουνελ, αλλα νομιζω αυτο ηταν το στανταρ ποσο και οχι επειδη εγινε Σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που παντρεύτηκα καθημερινή, δεν πληρωσα τίποτα.

Πληρωνες μόνο αν ηθελες Σαββατο, γιατί επρεπε να απασχοληθεί εξτρα το προσωπικό.

Τωρα τι ισχύει με τις υπερωρίες που εχουν καταργηθεί κλπ όπως προειπε και η v&a δεν ξερω.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια επαναφέρω το θεματάκι ...

 

Λογω κάποιον μικροπροβλημάτων ο γαμος μας δεν έχει δρομολογηθει ακομη, λέμε από αρχές του 2012, ίσως γύρω στο πάσχα.

 

Οποτε λέω να ξεκινήσω το ψαξίμο σιγά σιγά.

Αν ξέρει κάποια δημαρχείο που να κάνει γάμους Σαββατο, θα με βοηθούσε πολύ!

άσχετο αλλά νομίζω πως δεν κάνουν γάμους την σαρακοστή!(επειδή λες πως θες γύρω στο πάσχα)!!!!!!!!!!!

άντε η ώρα η καλή!!!!!!!!!!!:D

Vyf0p2.png

Εσύ 'σαι μόνο που μπορείς να μπαίνεις στη σιωπή μου ν' ακούς την κάθε σκέψη μου πριν να στην πει η φωνή μου

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας.

Η αλήθεια είναι πως πολύ φοβάμαι οτι ίσως έχουν κοπει τα Σάββατα.

Αυτό που πρέπει να κάνω είναι να πάρω σβάρνα τα δημαρχεία :)

Κρίμα που δεν υπάρχει κάποια που να έχει παντρευτεί προσφατα Σάββατο, να ελπίζω τουλάχιστον ...

Link to comment
Share on other sites

2006 παντρευτκαμε το πρωι ημερα πεμπτη κ οσο περιμεναμε τους μαρτυρες πηγαμε υπογραψαμε κ μετα μας ρωτησαν αν δεχομαστε...οτι να ναι...

γιατι δεν παιρνεις ενα τηλ στο καθενα??? για να γλυτωσεις το τρεξιμο...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...