Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

διαγραφή από facebook.....


arleta

Recommended Posts

γίνεται να διαγραφείς από το facebook;;;;;;

 

κάπου το έχω δει αλλά ψάχνω και ψάχνω και τίποτα.....

 

θυμάται κανείς;;;;

 

και μετά μπορείς να ξαναγραφτείς αν θες;;;;

 

ή διαγραφεσαι για πάντα;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Ναι μπορείς να διαγραφείς από το Facebook! Με την επιλογή Edit my Profile που βρίσκεται κάτω από την φωτογραφία σου στo Profile σου.

Σίγουρα μπορείς να ξαναγραφτείς! Δεν είμαι σίγουρη αν θα πρέπει να το κάνεις με άλλο e-mail αλλά έχω την εντύπωση πως όχι.

Link to comment
Share on other sites

φυσικά και μπορείς,

πατας το βελακι στο Λογαριασμός,

και επιλέγεις ρυθμισεις λογαριασμού,

μπανεις εκει και επιλεγεις

Απενεργοποιηση λογαριασμού,

μετα σου λεει εκει τι να κανεις,

μαιλ νομιζω δινεις και σε ρωταει αν εισαι σιγουρος να διαγραφεις κλπ,

ειχε διαγραψει ο μια φιλη το λογαριασμό προσφατα κ ψιλοθυμαμαι

διαγράφεσαι οριστικα, τωρα για μετα αν θες να ξαναγραφτεις δε ξερω:roll:

αν θα δεχεται το ιδιο ονομα και μαιλ, αλλα γιατι οχι?

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α!!!! και κάτι αλλο....

 

οταν ξανακάνεις εγγραφή μπορείς να αλλάξεις στοιχεία σου;;;;; η θα έχεις πάλι τα ίδια;;;;

 

καλε ο καθενας βαζει ονοματεπωνυμο κάτι αρλούμπες,

φυσικα και μπορεις να το κανεις αυτό νομιζω,

αλλα αν ειναι μονο για αλλαγη στοιχειων και το ονομα σου στην ουσια παραμεινει το ιδιο αυτό μπορεις να το κανεις και από τις ρυθμισεις λογαριασμού,

όπως επισης αν κολλας για το αν μπορεις να ανοιξεις λογαριασμό με το ιδιο μαιλ, μπορεις να εχεις ενα 2ο μαιλ για το facebook,πολυ το κανουν για να μη φορτωνονται sto το μαιλ τους ειδοποιησεις από το face

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

πρωτα θα φτιαξεις ενα καινουριο μαιλ,

και οταν ενεργοποιηθει και ειναι οκ θα κανεις καινουριο λογαριασμο στο face με το καινουριο μαιλ!!

πολυς κοσμος εχει παραπανω από ενα μαιλ,κ συγκεκριμενα κ δυο φιλες που επειδη ενημερωνονται για τα παντα από το face εχουν 2ο για μη μπερδευονται τα μυνηματα τους με το επαγγελματικο μαιλ

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

α καινουριο μαιλ ρωτησες....

μπες στη hotmail

ή windows live ή Υαhoo

η οποια αλλη εταιρεια θες και ακολουθησε οδηγιες για να φτιαξεις καινουριο

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

α καινουριο μαιλ ρωτησες....

μπες στη hotmail

ή windows live ή Υαhoo

η οποια αλλη εταιρεια θες και ακολουθησε οδηγιες για να φτιαξεις καινουριο

 

 

σε ευχαριστω παρα πολύ για τη βοηθεια!!!!!!!

 

βλεπεις για χρονια υποτιμουσα τη τεχνολογια.... και να που μου χρειαζεται!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω παρα πολύ για τη βοηθεια!!!!!!!

βλεπεις για χρονια υποτιμουσα τη τεχνολογια.... και να που μου χρειαζεται!!!!!

 

το θεό φιλενάδα, το θεό, που ησουν τοσο τυχερη σημερα, που επεσα πάνω στο θέμα και σου έδωσα τις πολυτιμες γνωσεις μου

εμοτικόν κορδομένο σα κόκορας:lol: :lol: :lol:

 

τίποτα καλέ χαιρομαι που βοηθησα:D

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

το θεό φιλενάδα, το θεό, που ησουν τοσο τυχερη σημερα, που επεσα πάνω στο θέμα και σου έδωσα τις πολυτιμες γνωσεις μου

εμοτικόν κορδομένο σα κόκορας:lol: :lol: :lol:

 

τίποτα καλέ χαιρομαι που βοηθησα:D

 

είναι η τυχερή μου μέρα!!!!!!!!

τώρα μένει να κανω πράξη όλα τα καινούρια κι όμορφα πράγματα που έμαθα σήμερα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να αφήσω ίχνη έτσι ξέμπαρκα;;;;;

 

μας φάγανε μετά πατριώτη!!!!!

Παντως αποσο ξερω ο λογαριασμος δεν διαγραφεται, απλα απενεργοποιειται, και αν θες μετα τον ξανα ενεργοποιεις. Και ολα σου τα δεδομενα ειναι εκει μεσα.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

το ειπα και θες σε αλλο θεμα.. δε διαγραφετε το fb απλα απενεργοποιητε! νομιζω το λεει καπου και μια κοπελα. το πιο σημαντικο ειναι οτι ουτε η φωτογραφιες σβηνοντε! αν καποιος κρατησει το ling που εχετε τις φωτο και να τις σβησετε μετα αρκει ναχει καποιος to ling και να κανει κλικ......

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!πριν κατι μηνες απενεργοποιησαμε το φεις του αντρα μου!απλα απενοργοποιειται,δεν διαγραφετε!!!λιγο καιρο μετα,μπηκε φεις,πατησε τον κωδικο κ το μειλ του κ ξαναμπηκε,ειδοποιωντας τον οτι ο λογαριασμος του ενεργοποιηθηκε κ πλαι!!φυσικα ολα ηταν στη θεση τους,μνμ,φωτος,ολα!!!απλα τοσο καιρο που ηταν απενεργοποιημενος δεν τον εβρισκαν στην αναζητηση,ουτε μπορουσε κανεις να γραψει στον τοιχο του,αφου δεν υπηρχε πουθενα!!!σβηστηκε κ απ'τις σελιδες των φιλων του!!μολις τον ενεργοποιησε παλι,ηταν ολα οπως πριν!!!

''Κ όταν ξυπνάς κάθε πρωί,τον ήλιο σαν κοιτάξεις,στην αγκαλιά του πρωινού ποτέ να μην ξεχάσεις,να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

ΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΙΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνω συχνά αποσύνδεση ο λογαριάσμός υπάρχει κανονικά τον βλέπουν όλοι η φίλοι και αφίνουν μυνήματα.

Επειδή και εγώ είμαι άσχετη αν ήθελα για κάπιο λόγο να διαγράψω τον λογαριάσμό και να κάνω καινούργιο....... πιο εύκολο θα μου ήταν να διαγράψω μυνήματα τοίχου, φότο, φίλους και να αλάξω όνομα.

http://as1ce6u0g410010MzQzfDAwMDY0MjJsfHdlIGFyZSB0b2dldGhlcg.gif

Link to comment
Share on other sites

άλλο η αποσύνδεση άλλο η διαγραφή.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

άλλο η αποσύνδεση άλλο η διαγραφή.

 

AΚΡΙΒΩΣ! δεν νομιζω να υπαρχει κανονικη διαγραφη για εναν χρηστη. απλα οποιος θελει το απενεργοποιει και μετα κανει καινουργιο λογαριασμο. καλο θα ειναι να σβησει και οτι εχει μεσα. ειναι λιγες οι πιθανοτητες καποιος νακανε το κολπο που λεω παραπανω οποτε τουλαχιστον να μην υπαρχουν αλλα στοιχεια

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει εγώ διαγραφή από το φατσοβιβλίο.

Ο λογαριασμός μου σβήστηκε, αλλα στα δικά τους αρχεία υπάρχει. Αυτό σημαίνει πως εκτός του ότι εκείνοι έχουν πρόσβαση, παρόλο που ο λογαριασμός μου δεν υφίσταται (τυπικά έστω), άμα θελήσω να τον επανανεργοποιήσω ξαναβάζω το ίδιο mail και κωδικό με πρίν και μπαίνω δίχως να 'χει χαθεί κάτι.

Σα να κάνω δηλαδή κανονικά επανασύνδεση.

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει εγώ διαγραφή από το φατσοβιβλίο.

Ο λογαριασμός μου σβήστηκε, αλλα στα δικά τους αρχεία υπάρχει. Αυτό σημαίνει πως εκτός του ότι εκείνοι έχουν πρόσβαση, απρόλο που ο λογαριασμός μου δεν υφίσταται (τυπικά έστω), άμα θελήσω να τον επανανεργοποιήσω ξαναβάζω το ίδιο mail και κωδικό με πρίν και μπαίνω δίχως να 'χει χαθεί κάτι.

Σα να κάνω δηλαδή κανονικά επανασύνδεση.

 

ετσι ακριβως εκανε κ ο αντρας μου!!!ολα ηταν οπως κ πριν κ μπηκε κανονικα!!!

''Κ όταν ξυπνάς κάθε πρωί,τον ήλιο σαν κοιτάξεις,στην αγκαλιά του πρωινού ποτέ να μην ξεχάσεις,να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

ΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΙΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Γεια σας κοριτσια.Εγω εχω κανει διαγραφη απο το fb.Οχι απενεργοποιηση .Πατηστε αυτο το link https://www.youtube.com/watch?v=9bByW0IMq-s. Αν σε 14 μερες δεν ξαναμπεις ο λογαριασμος σου διαγραφεται.Ελπιζω να βοηθησα!!!Φιλακια!!!

Oλα γινονται για καποιο λογο... :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...