Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

το νεο μας δωματιο!!!


Recommended Posts

Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας το καινουργιο δωματιο της κορης μου!!!!

Μου το ζωγραφισε ενας συναδελφος μου, που στον ελευθερο χρονο του ζωγραφιζει καταπληκτικα...

Με γλυτωσε απο αρκετα λεφτα και απο κοπο....!!μου εδειξε πολλα σχεδια αλλα στην κορη μου της αρεσαν οι πριγκιπισσες!!!

 

40708_101847239876071_100001523858342_11069_6585274_n.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελειοοοοοοοοοοο!!!!!

Ευχομαι να περναει δημιουργικες κ ευχαριστες ωρες εκει μεσα........

Μηπως ο συναδελφος σου να το κανει επαγγελμα κ να ερθει καμια βολτα κ σε εμας???

χαχαχαχα!!!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστουμε πολυ...!!!! Η μικρη εχει καταενθουσιαστει...Δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο αληθινες φαινονται οι πριγκιπισσούλες....!!

Ρώτησα για ταπετσαρια, αλλα δεν συμφερει καθολου....τα διπλασια λεφτα....να φανταστειτε...

Λοιπον, ο Χρηστος (ετσι λεγεται ο συναδελφος-καλλιτεχνης..) μενει Μεσολογγι αλλα κανει δουλειες κ στην Αθηνα!!!

Εχει και Facebook: edit admin

 

Ευχαριστω και παλι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.....και προς Θεου δεν παιρνω ποσοστα.....που διαφημιζω τον συναδελφο....απλα με εχει ενθουσιασει πολυ η δουλεια του και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας....!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια ευχαριστουμε πολυ...!!!! Η μικρη εχει καταενθουσιαστει...Δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο αληθινες φαινονται οι πριγκιπισσούλες....!!

Ρώτησα για ταπετσαρια, αλλα δεν συμφερει καθολου....τα διπλασια λεφτα....να φανταστειτε...

Λοιπον, ο Χρηστος (ετσι λεγεται ο συναδελφος-καλλιτεχνης..) μενει Μεσολογγι αλλα κανει δουλειες κ στην Αθηνα!!!

Εχει και Facebook: edit admin

 

Ευχαριστω και παλι...

 

στειλε μου σε παρακαλω σε πμ τα στοιχεια του,τη σελιδα στο φεις και ποσο σου κοστισε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...