Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι, γενικώς εχει πολύ ομορφες κατασκευές και οι τιμές του ειναι καλες (πχ το μαρτυρικό με την παραμανα και την πεταλούδα που μου αρεσε εμενα ειχε 30 ευρώ τα 50 τμχ)

εδω στο φορουμ το ανακαλυψα κι εγω το σαιτ

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στον Νικολή κοίταξες??

Και σε έναν Ταξιάρχη επίσης.

 

Ο Νικολής έχει διάφορα συμπαθητικά. Στον Ταξιάρχη πρέπει να εγγραφείς ως έμπορος για να δεις το σάιτ...

NLOdp3.png?XyVO1AM4
Link to comment
Share on other sites

Το deris metal πού αλλού μπορώ να το βρω; Διεύθυνση, τηλέφωνο ίσως;

 

Διευθ. Παπαρρηγοπούλου 13 Αθήνα (είναι κάθετη της Σταδίου) και το τηλ είναι 210-3233512

Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες: αυτόν που δείχνει, αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Νικολής έχει διάφορα συμπαθητικά. Στον Ταξιάρχη πρέπει να εγγραφείς ως έμπορος για να δεις το σάιτ...

 

 

Ο Νικολής πρέπει να είναι ακριβός,ενώ στον Ταξιάρχη έχει καλές τιμές,ίσως τις καλύτερες.Μια φίλη μου από το φόρουμ πήρε τα πάντα από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ edit admin ΣΤΗΝ Ν ΙΩΝΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΗΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ.

ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ.

ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

edit admin

:D

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ edit adminΣΤΗΝ Ν ΙΩΝΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΗΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ.

ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ.

ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

edit admin

:D

 

???????????????????????????????????????????????????

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ : ΜΠΟΥΤΛΑΣ, ΠΑΡΙΣΗΣ, ELXIS DORO, ADOREX

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ : PROVOLEAS, POLYGRAFOS

ΣΟΥΠΛΑ: PROVOLEAS THESSALONIKI ΤΑ ΣΦΗΝΟΤΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ : YUMMI-YUMMI - ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ (ΚΑΙ CUPCAKES KAI ΜΠΙΣΚΟΤΑ)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΥΛΑΩ 180ΤΜΧ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΦΕΤΑ ΠΙΑ) ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΚΑΙ 250 ΜΕΤΡΑ ΚΑΡΟ ΡΟΖ-ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ Δ Ω Ρ Ο !!!!ΤΙΣ ΠΗΡΑ 1,90? (ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE) ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΝΩ 0,80? ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ.(ΑΠΟ 950ΤΜΧ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 250ΤΜΧ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΑ 70) ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΤΑΓΟ! ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ!

http://img690.imageshack.us/img690/3369/img0926i.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΥΛΑΩ 200ΤΜΧ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΦΕΤΑ ΠΙΑ) ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΚΑΙ 250 ΜΕΤΡΑ ΚΑΡΟ ΡΟΖ-ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ Δ Ω Ρ Ο !!!!ΤΙΣ ΠΗΡΑ 1,90? (ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE) ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΝΩ 0,80? ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ.(ΑΠΟ 950ΤΜΧ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 250ΤΜΧ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΑ 50 σε κοπέλα που τα ήθελε για κέρασμα στο μαιευτήριο) ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΤΑΓΟ! ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ!

 

να οι φωτο

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/208/img0926sv.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/851/img0949an.jpg/

Link to comment
Share on other sites

πάντως για όσες έχουν άνεση με υπολογιστη ή έστω βοήθεια στο amazon / ebay βρίσκεις απίστευτα πράγματα και το σύνολο σου βγαίνει πολύ πολύ οικονομικό :) και μην το φοβάστε καθόλου. είναι εξωφρενικές οι τιμές στην αγορά μας. κι εγώ ξεκίνησα από το μηδέν θαυμάζοντας όλα όσα είδα που φτιάξατε για τα παιδάκια σας και κάνω το ίδιο.. μόνη μου τα περισσότερα και σε πολύ χαμηλές τιμές και ας έχω και περίεργο θέμα, βρήκα άπειρο υλικό.

Να σας ρωτήσω μπισκοτάκια με ζαχαρόπαστα που θα βρω νόστιμα όμως; Έχει μείνει κάποιος ευχαριστημένος από κάπου να μου προτείνει; Και τι τιμές παίζουν περίπου; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημέρα κορίτσια. είμαι καινούργια στο parents και δεν ξερω πως δουλεύει. και κάπου αλλού έγραψα ότι χρειάζομαι βοήθεια, αλλά δεν βρήκα κάποια απάντηση. Βαπτίζω τη κόρη μου το καινούργιο χρόνο και θα χρειαστώ τη βοήθειά σας. που μπορώ να δω προηγούμενες συζητήσεις? γιατί από οτι κατάλαβα εδω δίνετε η μια στην άλλη ιδεες και για να τα φτιαξουμε μόνες μας και το τι βρήκατε στην αγορά..

σας παρακαλώ οποια μπορει να με βοηθήσει.

σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
πάντως για όσες έχουν άνεση με υπολογιστη ή έστω βοήθεια στο amazon / ebay βρίσκεις απίστευτα πράγματα και το σύνολο σου βγαίνει πολύ πολύ οικονομικό :) και μην το φοβάστε καθόλου. είναι εξωφρενικές οι τιμές στην αγορά μας. κι εγώ ξεκίνησα από το μηδέν θαυμάζοντας όλα όσα είδα που φτιάξατε για τα παιδάκια σας και κάνω το ίδιο.. μόνη μου τα περισσότερα και σε πολύ χαμηλές τιμές και ας έχω και περίεργο θέμα, βρήκα άπειρο υλικό.

Να σας ρωτήσω μπισκοτάκια με ζαχαρόπαστα που θα βρω νόστιμα όμως; Έχει μείνει κάποιος ευχαριστημένος από κάπου να μου προτείνει; Και τι τιμές παίζουν περίπου; Ευχαριστώ

χαιρεται και χρονια πολλα ! κοιτα, θεωρω πως μπορει να τυχει να βρεις πολυ καλα πραγματα σε ονλαιν καταστηματα, ομως αν δεν τα δεις εσυ η ιδια, και μαλιστα για τα βαφτισια του παιδιου σου, πως μπορεις να ξερεις οτι ειναι 100 % καλα ? ειναι λιγο ρισκο..

Link to comment
Share on other sites

Αν τα προμηθευτείς από άτομο που έχει κάνει πολλές πωλήσεις κ θεωρείται αξιόπιστο δεν είναι κ τόσο ρίσκο.Φυσικά κάποιες φορές αλλιώς δείχνει στην φωτό κ αλλιώς από κοντά.Αλλά υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα στο ebay για όσες ξέρουν να το χειρίζονται

Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες: αυτόν που δείχνει, αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...
Καλό μήνα κοριτσια

αν και εχω καιρο να μπω στο site , εμενα που εκανα την βαπτιση του γιου μου ,μου πηγε το κομματι τησ βαπτισης κοντα στα 340ευρω κομλπε-

υπαρχει στα Σπατα ενα πρατηριο οπου σου φτιαχνει χειροποιητο κουτι και λαμπαδα ,πολυ φινο! με οτι θεμα θελεις,εχει να σου προτεινει πολλες λυσεισ και πολυ μεγαλη ποικιλια σε ρουχα βαπτιστικα

Μου εκανε θεμα τον ανεμομυλο και βγηκε πολυ ομορφη η βαπτιση του μωρου μου

 

Καλησπέρα! Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που βρίσκεται αυτό το πρατήριο στα Σπάτα ή να μου δώσεις κάποιο τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα! Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που βρίσκεται αυτό το πρατήριο στα Σπάτα ή να μου δώσεις κάποιο τηλέφωνο?

 

Γεια σας,

συγνωμη αλλα αργησα λιγες μερες να μπω,

λοιπον το τηλ ειναι 210 6630110 και αν γνωριζεις καθολου απο Σπατα ειναι κοντα στον Βασιλοπουλο

πολλα φιλια ,ελπιζω να βρεισ αυτο που ψαχνεις!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

συγνωμη αλλα αργησα λιγες μερες να μπω,

λοιπον το τηλ ειναι 210 6630110 και αν γνωριζεις καθολου απο Σπατα ειναι κοντα στον Βασιλοπουλο

πολλα φιλια ,ελπιζω να βρεισ αυτο που ψαχνεις!

 

Ευχαριστω πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσια εχω 2 ερωτησεις:τι περιλαμβανουν τα βαπτιστικα (εκτος απο τα ρουχα,λαδοπανα,πετσετες κτλ.) μια λιστα δηλαδη θα ηθελα με ο,τι σας ερχεται στο μυαλο και δευτερον, αν μπορω να τα αγορασω απο διαφορα μαγαζια , απο αλλου δηλαδη τα εσωρουχα , απο αλλου τη λαμπαδα κτλ...γινεται αυτο;η πανε ολα πακετο;

wCzlp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω 2 ερωτησεις:τι περιλαμβανουν τα βαπτιστικα (εκτος απο τα ρουχα,λαδοπανα,πετσετες κτλ.) μια λιστα δηλαδη θα ηθελα με ο,τι σας ερχεται στο μυαλο και δευτερον, αν μπορω να τα αγορασω απο διαφορα μαγαζια , απο αλλου δηλαδη τα εσωρουχα , απο αλλου τη λαμπαδα κτλ...γινεται αυτο;η πανε ολα πακετο;

 

Πάμε από την αρχή

ΡΟΥΧΟ

ΠΑΠΠΟΥΤΣΙ (ΚΑΛΤΣΕΣ)

ΛΑΔΟΠΑΝΟ

ΛΑΔΟΣΕΤ

3 ΚΕΡΑΚΙΑ

ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ

ΚΟΥΤΙ

ΛΑΜΠΑΔΑ

Δεν νομίζω να πάνε όλα πακέτο απ΄όπου θες τα παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ πήρα του μικρού από τα ladopano. Μαρτυρικά δεν είχε το σετ. Ίσως επειδή για να μην πληρώσει ένα κάρο λεφτά ο νονός σκέφτηκα να μην πάρω το κουτί και να φτιάξουμε ένα μόνοι μας. Πάντως για τα guy laroche που ήθελα εγώ εκεί βρήκα τις καλύτερες τιμές

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πηρα σετ βαπτισης ΚΟΜΠΛΕ 260εεε!!!! απο πρωην μαγαζι που εκλεισε και τα εχει σπιτι της και μαλιστα ASLANIS.....εχει και guy laroche.....ολα ξεκινανε απο 260ε...αναλογα αν θες καπελιερα η δερματινη τσαντα.....ειναι στη πετρουπολη....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πηρα σετ βαπτισης ΚΟΜΠΛΕ 260εεε!!!! απο πρωην μαγαζι που εκλεισε και τα εχει σπιτι της και μαλιστα ASLANIS.....εχει και guy laroche.....ολα ξεκινανε απο 260ε...αναλογα αν θες καπελιερα η δερματινη τσαντα.....ειναι στη πετρουπολη....

 

 

Aν ειναι εύκολο στείλε μου πμ!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...