Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Kοριτσια βοηθεια....Για να φτιαξω προσκληση βαφτισης,σε κουτακι plexi glass,τι διασταση κουτι πρεπει να χρησιμοποιησω και που θα βρω τα κουτακια αυτα?(και σε τι τιμη ,περιπου).Εχω κοιταξει σε δυο καταστηματα υλικων συσκευασιας και εχουν μονο τα τετραγωνα που γινονται μπομπονιερες.

Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΛΕΞΗ...."ΜΑΜΑ"!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρόμβης (Μαμμωνάς κλπ)

Λεωχάρους (diva)

Xαβρίου (deris metal και άτλας-πακέτο)

Θησέως (newman και Καψιάνης)

Πραξιτέλους (Διονυσόπουλος-χαρτιά),

Πιο μακριά, κοντά στην πλατεία Κουμουνδούρου):Σαρρή (Κυριακού)

και στην πλατεία Κουμουνδούρου ο Μπάρκας.

 

να συμπληρωσουμε και τον Ταξιαρχη στη Μιλτιαδου

κοπέλες απο αυτους ποιοι δίνουν λιανική?????μη τρεχω τζαμπα στο κέντρο...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσια βοηθεια....Για να φτιαξω προσκληση βαφτισης,σε κουτακι plexi glass,τι διασταση κουτι πρεπει να χρησιμοποιησω και που θα βρω τα κουτακια αυτα?(και σε τι τιμη ,περιπου).Εχω κοιταξει σε δυο καταστηματα υλικων συσκευασιας και εχουν μονο τα τετραγωνα που γινονται μπομπονιερες.

Δες στο site της adorex kai sto elxisdoro νομίζω οτι εχει τετοια κουτια

Link to comment
Share on other sites

κοπέλες απο αυτους ποιοι δίνουν λιανική?????μη τρεχω τζαμπα στο κέντρο...

Ευχαριστώ

 

Έχω ψωνίσει απ' όλα λιανική. (Απλά π.χ. στην diva από όσο ξέρω δεν μπορείς να πάρεις μεμονωμένα κομμάτια, ανάλογα με το μέγεθος υπάρχει κάποια ελάχιστη ποσότητα. Είχα πάρει μεταλλικές άγκυρες μικρές για να κρεμάσω στα προσκλητήρια και η ελάχιστη ποσότητα που είχε μέσα το σακουλάκι ήταν 40 τεμάχια. Στα μεγάλα στολίδια η ελάχιστη ποσότητα ήταν μικρότερη από 5 περίπου και πάνω, δε θυμάμαι όμως καλά, γιατί δεν έψανα κάτι μεγάλο. Και στο Μαμμωνά για παράδειγμα που πήρα υλικά για μπομπονιέρες, οι κορνιζούλες που ήθελα πωλούνταν σε πακετάκι ανά 8άδα, οπότε αν εγώ αν ήθελα 50, θα έπαιρνα 7 πακέτα δηλαδή 56 κορνιζούλες).

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα, τον Ιουνιο βαπτιζω την κορη μου,αν γνωριζει καποια για πολυ καλες τιμες σε μπομπονιερες και ρουχα ας μου κανει πμ σας παρακαλω. μενω θεσσαλονικη

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

εμεις πηραμε τα βαφτιστικα απο το καταστημα Φιλημων στο Κολωνακι, και εχει επισης πολύ ωραια στην Κηφισια που αν θυνηθω το ονομα θα το γραψω. Επίσης, γλυκά από τον Κωνσταντινιδη και Saveur, φωτογραφος ο Γαβριηλ στα Πατησια και μπομπονιερες από [email protected] .στολισμος ηταν αρκετα λιτος στον Πετριδη Στην Κηφισια. και για τραπεζι ειναι ενα πολυ καλο με φαγητο απιστευτο στον αγιο Στεφανο κοντα το οποιο παλι δεν θυμαμαι!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Ηθελα να ρωτήσω κατι σχετικά με το adorex. Παράγγειλα κουτιά ζελατίνας για να βάλω μέσα την πετσέτα μπομπονιέρα για τη βάφτιση του γιου μου. Πλήρωσα το ποσό στις 22/3, πήρα τηλέφωνο μετά απο 11 μέρες μήπως με ξέχασαν και μου είπαν ότι τα κουτιά ετοιμάζονταν και θα τα έστελναν τότε. Πέρασε μία εβδομάδα και φαίνεται η "ετοιμασία" καλά κρατεί!! Οσες έχετε ψωνίσει από εκεί,καθυστέρησαν και σε σας? Δεν πιστεύω να μην τα στείλουν και καθόλου ε??

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!! Ηθελα να ρωτήσω κατι σχετικά με το adorex. Παράγγειλα κουτιά ζελατίνας για να βάλω μέσα την πετσέτα μπομπονιέρα για τη βάφτιση του γιου μου. Πλήρωσα το ποσό στις 22/3, πήρα τηλέφωνο μετά απο 11 μέρες μήπως με ξέχασαν και μου είπαν ότι τα κουτιά ετοιμάζονταν και θα τα έστελναν τότε. Πέρασε μία εβδομάδα και φαίνεται η "ετοιμασία" καλά κρατεί!! Οσες έχετε ψωνίσει από εκεί,καθυστέρησαν και σε σας? Δεν πιστεύω να μην τα στείλουν και καθόλου ε??

 

 

δεν εχω ψωνισει απο εκει, αλλα αφου εχεις αποδεικτικο πληρωμης, δεν χρειαζεται να ανησυχεις

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ agapoulini! Απλώς διάβασα εκ των υστέρων κάποια αρνητικά για το συγκεκριμένο, αλλά έιχα ήδη παραγγείλει! Από την προηγούμενη Παρασκευή μου έιπαν ότι ετοιμάζονται και έχουμε Σάββατο! Ευτυχώς που δε βιάζομαι!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ agapoulini! Απλώς διάβασα εκ των υστέρων κάποια αρνητικά για το συγκεκριμένο, αλλά έιχα ήδη παραγγείλει! Από την προηγούμενη Παρασκευή μου έιπαν ότι ετοιμάζονται και έχουμε Σάββατο! Ευτυχώς που δε βιάζομαι!

 

τους εχεις ενημερωσει για ποτε ειναι η βαφτιση;

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν τους έχω ενημερώσει γιατί αν τους έλεγα ότι είναι σε 3μησι μήνες θα ήταν ακόμα πιο χαλαροί!!

Εκτός απο το adorex παράγγειλα στις 12 Μαρτίου απο το elxis 4 δειγματάκια καράβια για στολισμό τραπεζιών(ήθελα βασικά να δω το ύψος) και ήρθαν στις 4 Απριλίου! Αφού πρώτα έστειλα ένα λίγο πιο αυστηρό μέιλ! Δεν είχε απόδειξη μέσα και πλήρωσα και λίγα παραπάνω!

Για το έλξις είχα διαβάσει αρνητικά, αλλά σκέφτηκα ότι επειδή δεν θέλω κανονική παραγγελία θα έρθουν γρηγορότερα!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν τους έχω ενημερώσει γιατί αν τους έλεγα ότι είναι σε 3μησι μήνες θα ήταν ακόμα πιο χαλαροί!!

Εκτός απο το adorex παράγγειλα στις 12 Μαρτίου απο το elxis 4 δειγματάκια καράβια για στολισμό τραπεζιών(ήθελα βασικά να δω το ύψος) και ήρθαν στις 4 Απριλίου! Αφού πρώτα έστειλα ένα λίγο πιο αυστηρό μέιλ! Δεν είχε απόδειξη μέσα και πλήρωσα και λίγα παραπάνω!

Για το έλξις είχα διαβάσει αρνητικά, αλλά σκέφτηκα ότι επειδή δεν θέλω κανονική παραγγελία θα έρθουν γρηγορότερα!

 

 

πιεσε τους λιγο, γιατι εγω ειχα παραγγελει κατι μπαλονια και δεν ηρθαν ποτε!!! θα μου πεις μπαλονια ειναι, αλλα...

Link to comment
Share on other sites

πιεσε τους λιγο, γιατι εγω ειχα παραγγελει κατι μπαλονια και δεν ηρθαν ποτε!!! θα μου πεις μπαλονια ειναι, αλλα...

 

Ποτέ δεν ήρθαν?Και τα είχες πληρώσει δηλαδή? Απλώς νευριάζω γιατί εγώ αγχώθηκα να παω αμέσως να τα πληρώσω στην τράπεζα και ποιο το αποτέλεσμα? Είναι σχεδόν 20 μέρες πληρωμένα! Τελοσπάντων, θα κάνω λίγη ακόμα υπομονή:-D!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν ήρθαν?Και τα είχες πληρώσει δηλαδή? Απλώς νευριάζω γιατί εγώ αγχώθηκα να παω αμέσως να τα πληρώσω στην τράπεζα και ποιο το αποτέλεσμα? Είναι σχεδόν 20 μέρες πληρωμένα! Τελοσπάντων, θα κάνω λίγη ακόμα υπομονή:-D!

 

δεν τα ειχα πληρωσει απλα τα ειχα παραγγειλει γιατι δεν ειχαν τυπωμενα ονοματα,αλλα δεν ηρθαν ποτε!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

χαλόου! ο πιο ωραιος και προσεγμενος καταλογος για γαμο & βαφτιση που εχω δει edit admin και μπορεις να τον κατεβασεις σε pdf edit admin μόνο που δεν εχει τιμες, ισως γιατι εχουν και λιανικη και χονδρικη αλλα απαντανε αμεσως με e-mail αν τους στειλεις κωδικους για αυτα που θες. ειχα παει με την κολλητη μου απο το καταστημα για να φτιαξουμε μπομπονιερες και θηκες για δωρακια για το γαμο της και με λιγο φαντασια και δημιουργια το αποτελεσμα ηταν τελειο! τωρα θα ξεκινησουμε να ριχνουμε ιδεες για τη βαφτιση που ειναι το φθινοπωρο.. πηγα απτο καταστημα στη θησεως εδωσα το e-mail αι μου εστειλαν τα inks. δεν ξερω για εσας, εμένα παντως με εχει βολεψει πολυ ! :cool::idea:

line_line01_beg_boy07_time_1275105600_text_6d796f6e6c796f6e6520266c743b33.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...