Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Αρα το ξεχνάω κι αυτό!Πολύ φοβάμαι οτι αυτό που ψάχνω δε θα το βρώ φθηνά!

 

 

Ρώτησε καλού κακού...Πότε είναι η βάφτιση???Κάποια από αυτές τις μέρες που θα κατέβω στο κέντρο,θα περάσω αν θέλεις να τα δω από κοντά και να σου πω αν αξίζουν και πόσο έχουν.Αυτά που είναι γυάλινα σαν μουράνο δεν ψάχνεις??Πες μου και πόσα κομμάτια χρειάζεσαι.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρώτησε καλού κακού...Πότε είναι η βάφτιση???Κάποια από αυτές τις μέρες που θα κατέβω στο κέντρο,θα περάσω αν θέλεις να τα δω από κοντά και να σου πω αν αξίζουν και πόσο έχουν.Αυτά που είναι γυάλινα σαν μουράνο δεν ψάχνεις??Πες μου και πόσα κομμάτια χρειάζεσαι.:)

Cristina τώρα μπορεσα να γράψω!Λοιπόν ψαχνω τα κερασάκια τα γυαλινα για 100 κομμάτια!Αν περάσεις από κει και δεν σου κάνει κόπο δες πόσο τα έχουν!

Και πάλι ευχαριστώ!φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μολις τώρα ειδα το μειλ που έστειλαν οι χάντρες του κόσμου!Μου είπαν 25 ευρώ τα 100 τεμάχια και μου γραφουν να κάνω εγγραφή για να βλέπω τις τιμές χονδρικής!

 

Πολύ καλή τιμή!Σούπερ θα έλεγα!Το θέμα είναι θα μου τις δώσουν χωρίς ΑΦΜ:confused::confused::confused:

Η αποστολή δε με απασχολεί τόσο!Πόσο να είναι το κούριερ 10 ευρώ???

Θα επανέλθω γιατι κλαιει η μπέμπα!

Link to comment
Share on other sites

Οι χάντρες του κόσμου δεν είναι μαγαζί χοντρικής.Δίνουν και μία χάντρα μόνο(τουλάχιστον πριν 6 χρόνια που πήγα για πρώτη και τελευταία φορά!),άρα δεν χρειάζεσαι ΑΦΜ.Η τιμή πάντως που σου είπαν είναι πολύ καλή!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μολις τώρα ειδα το μειλ που έστειλαν οι χάντρες του κόσμου!Μου είπαν 25 ευρώ τα 100 τεμάχια και μου γραφουν να κάνω εγγραφή για να βλέπω τις τιμές χονδρικής!

 

Πολύ καλή τιμή!Σούπερ θα έλεγα!Το θέμα είναι θα μου τις δώσουν χωρίς ΑΦΜ:confused::confused::confused:

Η αποστολή δε με απασχολεί τόσο!Πόσο να είναι το κούριερ 10 ευρώ???

Θα επανέλθω γιατι κλαιει η μπέμπα!

 

Καλά βρε παιδιά , δεν καταλαβαίνω! Στο site Mpomponieracenter βλέπω και το έχει 0,21/τμχ, εμένα γιατί μου είπαν 1,40???? Μήπως μιλούσα για άλλο κωδικό>>??????

:confused::confused::confused::confused: Κάνε ένα κόπο κοπέλα μου και ρώτα αύριο , μη σε πάρω και στο λαιμό μου, πάντως πολύ καλή τιμή για κρεμαστό λαιμού! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη!:P:p:p:p

Εκανα την παραγγελία απο το μπομπονιερα σεντερ!!!zoumpoulia teλικά 0,21 ήταν η τιμή για τα κερασάκια!!!!!!!!!Πήρα κ κορδελα σύνολο για 105 τμχ με εξοδα αποστολής + αντικαταβολή 33 ευρω:-D:grin::-D

Θα τα στειλουν μετα τις 7/01 μου είπαν!θα σας ενημερώσω όταν τα παραλάβω!

Cristina οι χαντρες του κόσμου ήθελαν ελάχιστη παραγγελία 50 ευρώ κ έξοδα αποστολής κ 0,25/τμχ οπότε δεν με σύμφερε!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τη βοήθεια!!!!!!!Θα σας ξαναχρειαστώ για τα υπόλοιπα κ φυσικά θα σας ενημερώσω γ τις εξελίξεις!!!!!!!

Φιλια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη!:P:p:p:p

Εκανα την παραγγελία απο το μπομπονιερα σεντερ!!!zoumpoulia teλικά 0,21 ήταν η τιμή για τα κερασάκια!!!!!!!!!Πήρα κ κορδελα σύνολο για 105 τμχ με εξοδα αποστολής + αντικαταβολή 33 ευρω:-D:grin::-D

Θα τα στειλουν μετα τις 7/01 μου είπαν!θα σας ενημερώσω όταν τα παραλάβω!

Cristina οι χαντρες του κόσμου ήθελαν ελάχιστη παραγγελία 50 ευρώ κ έξοδα αποστολής κ 0,25/τμχ οπότε δεν με σύμφερε!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τη βοήθεια!!!!!!!Θα σας ξαναχρειαστώ για τα υπόλοιπα κ φυσικά θα σας ενημερώσω γ τις εξελίξεις!!!!!!!

Φιλια σε όλες

 

Χαίρομαι πολύ κοπέλα μου ! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! Θέλω να δώ έτοιμη την μπομπονιέρα σου οκ? Περιμένω !!!!!! Καλά Χριστούγεννα σε όλες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ada,χαίρομαι που βρήκες αυτό που ήθελες και στην καλύτερη δυνατή τιμή!!Πάντως βρε κορίτσια,με την σημερινή οικονομική κατάσταση δεν θα έπρεπε να βάζουν περιορισμούς στις παραγγελίες.Τί θα πει από 50 ευρώ και πάνω?Αν εγώ θέλω κάτι που στοιχίζει 30 θα αναγκαστώ να ψάξω αλλού και αυτοί θα χάσουν.Και μετά γκρινιάζουν που δεν έχουν δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Koritsia χωρίς τη βοηθειά σας δεν θα τα κατάφερνα!:wink:;-)

Εννοείται πως θα ανεβάσω φωτό οταν θα είναι έτοιμα!

Προς το παρόν ευχομαι σε όλες σας Καλά Χριστούγεννα με υγεία πάνω απ όλα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με νεα!παρελαβα (ο αντρας μου δηλ γιατι εγω ειμαι στο χωριο) τα κερασακια κ την κορδελα μου ειπε οτι ειναι πολυ ωραια!!η παραδοση εγινε 5 μερες μετα την παραγγελια η οποια εγινε μεσω ιντερνετ κ με αντικαταβολη!αψογοι!!!!!

Εχω κ ενα ερωτημα ομως:θελω να βρω κοκκινο καρω υφασμα για τα βαζακια με το γλυκο (το οποιο θα φτιαξει η μαμα μου τελικα) εχει παρει το ματι σας πουθενα????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια!!! τον μαή κάνω τον γάμο μου και τη βάπτιση της κόρης μου(έχει προηγηθεί πολιτικός). παραθέτω λοιπόν την έρευνά μου.... τά πάντα, πέραν του νυφικού που το πήρα απο τη Μαρία Μπάμπαρη, κατέληξα να τα κάνω σ'ένα καινουργιο μαγαζί στο κορυδαλλό.Πήγα αρχικά να κάνω έρευνα για μπομπονιέρες, αλλα διαπίστωσα οτι έχει τα πάντα και όπως τα θέλω αφου η κοπελα,Εβίτα τη λένε, είναι διακοσμήτρια και μπορει να σου κάνει ότι θές, φέρνει και τα σέτ βάπτισης του ασλανη, που δεν τα βρήκα και ακριβά και τα προσκλητήρια του! Τελικα αποφάσισα να μου κάνει και το στολισμό.....και σε αρκετα καλές τιμές! έμεινα πολύ ευχαριστημένη! edit admin

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα τις μπομπονιερες της κορης μου σε κατάστημα της θεσσαλονικης σε πολυ καλη τιμη. Γενικα η εξυπηρετηση ηταν πολυ καλη και εμεινα ευχαριστημενη, εχει τα παντα. βασικα μου αρεσε γιατι καθησαμε με την κοπελα και διαλεξαμε μαζι αυτο που ηθελα να κανω, με βοηθησε παρα πολυ μου εδειξε αρκετα σχεδια και τελικα απο πολυ ωρα καταληξαμε. το καταστημα ειναι η ωρα η καλη στην θεσσαλονικη περιοχη μαρτιου. σας στελνω το site:-edit admin-

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν είχαμε καθόλου χρόνο γιατί και η γυναίκα μου δούλευε και τελικά βρήκαμε μία κοπέλα πολύ ευγενική και ενημερωμένη που ήρθε από το σπίτι και κουβάλησε μαζί της το μισό μαγαζί σε δείγματα καταλόγους κλπ. είχε τα πάντα και βόλεψε πολύ. Δεν μας πίεσε και καθόλου και τελικά κάναμε έτσι τη δουλειά μας. Δεν ξέρω αν θέλετε να γράψω ποιά είναι, έχει πάντως ηλεκτρονικό κατάστημα και μας την είχε συστήσει γνωστή. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα (σαν άντρας γλύτωσα και τον ποδαρόδρομο).

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν είχαμε καθόλου χρόνο γιατί και η γυναίκα μου δούλευε και τελικά βρήκαμε μία κοπέλα πολύ ευγενική και ενημερωμένη που ήρθε από το σπίτι και κουβάλησε μαζί της το μισό μαγαζί σε δείγματα καταλόγους κλπ. είχε τα πάντα και βόλεψε πολύ. Δεν μας πίεσε και καθόλου και τελικά κάναμε έτσι τη δουλειά μας. Δεν ξέρω αν θέλετε να γράψω ποιά είναι, έχει πάντως ηλεκτρονικό κατάστημα και μας την είχε συστήσει γνωστή. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα (σαν άντρας γλύτωσα και τον ποδαρόδρομο).

 

σε παρακαλω δωσε μας την ηλεκτρονικη διευθυνση διοτι με δυο μωρα χλωμο το κοβω και εγω να ριξω το τρεξιμο που εριξα για την κορη μου και την πρωτη βαφτιστηρα μας...

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με νεα!παρελαβα (ο αντρας μου δηλ γιατι εγω ειμαι στο χωριο) τα κερασακια κ την κορδελα μου ειπε οτι ειναι πολυ ωραια!!η παραδοση εγινε 5 μερες μετα την παραγγελια η οποια εγινε μεσω ιντερνετ κ με αντικαταβολη!αψογοι!!!!!

Εχω κ ενα ερωτημα ομως:θελω να βρω κοκκινο καρω υφασμα για τα βαζακια με το γλυκο (το οποιο θα φτιαξει η μαμα μου τελικα) εχει παρει το ματι σας πουθενα????

 

 

Άντα , πάλι θα σε παραπέμψω στο ίδιο κατάστημα , νομίζω ότι έχει τα πάντα δες τους συνδέσμους.

 

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόκαρώ12εκ0527059.html

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόκαρώ9,5εκ0527057.html

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόπουά12εκ0527060.html

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόπουά9,5εκ0527058.html

 

έχει 12 και 9,5 εκατοστά , μέτρησε το βαζάκι πρώτα. Και το πουά κόκκινο τέλειο είναι νομίζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαρίστως.. είναι το www.moments.gr Από ότι θυμάμαι την λένε Μαρία Καραγιάννη. Σε εμάς ανταποκρίθηκε πολύ γρήγορα και έφερε μαζί της παραπάνω πράγματα από ότι βλέπεις στη σελίδα της (που είναι από μόνα τους αρκετά). Να την προτιμήσεις, είναι πολύ αξιόπιστη και πολύ καλές τιμές.

 

αν και ακθυστερημενα, σε ευχαριστω παρα πολυ...θα το κοιταξω!!!

Link to comment
Share on other sites

Άντα , πάλι θα σε παραπέμψω στο ίδιο κατάστημα , νομίζω ότι έχει τα πάντα δες τους συνδέσμους.

 

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόκαρώ12εκ0527059.html

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόκαρώ9,5εκ0527057.html

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόπουά12εκ0527060.html

http://www.mpomponieracenter.gr/προϊόντα/Υλικάγιαμπομπονιέρες/ΤούλιαΚομμένα/πανάκιστρογγυλόπουά9,5εκ0527058.html

 

έχει 12 και 9,5 εκατοστά , μέτρησε το βαζάκι πρώτα. Και το πουά κόκκινο τέλειο είναι νομίζω!

Zoumpoulia γεια σου!Καλή χρονια να έχουμε!Σ ευχαριστώ για τους συνδέσμους!Τέλεια τα πανάκια!Κριμα που δεν το ειχα δει νωρίτερα!Τωρα θα πληρώσω παλι 8 ευρώ μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Ε-SHOP γαμου,ειναι στη Θεσ\νικη και στα στελνουν αντικαταβολη και στο mpomponiera center Ηρακλειο Κρητης,αντικαταβολη επισης!!!!Εγω τα πηρα ολα απο κει,τουλια,κουφετα,χαντρες,κορδελες...Ριξε μια ματια!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στον χώρο που φιλοξενούνται τα θέματα για τη βάπτιση θα βρεις ΑΠΕΙΡΑ καταστήματα με αυτό ακριβώς που ζητάς. Το να ανοίγεις νέο θέμα για κάτι που ήδη υπάρχει και να κάνεις και up! προσφέρει μόνο εκνευρισμό...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας να κανω μια ερωτηση που θα βρω κουτια να βαλω μπομπονιερες 10*15 αλλα ρηχα οχι βαθια για θεσσαλονικη, ευχαριστω.

 

Απ'ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ STANDARD ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ. EXEIS BREI KOYTI TETOIO>>? ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΗ. ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΤΙΝΟ? ΔΙΑΦΑΝΕΣ? ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ? ΠΛΕΞΙ ΓΚΛΑΣ?>

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...