Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλε γεματο διευθυνσεις ειναι αυτο το τοπικ.......μπαρκας, αφοι μαμμωνα, newman, καψιανης.........το θεμα ειναι ποσα κομματια θες και αν τα χουν ετοιμοπαραδοτα.........

 

Στην ΝΤΙΒΑ θα βρεις σιγουρα χαντρες.......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία έχω δει σε πολλούς γάμους και βαπτίσεις εκτός από μπομπονιέρα να δίνουν και βαζάκι με γλυκό κουταλιού από το εργαστήριο Συνταγή Γιαγιάς.

 

Έψαξα και βρήκα ότι συνεργάζονται με πολλά καταστήματα λιανικής σε όλη την Αθήνα. Μέχρι στιγμής τη χαμηλότερη τιμή την έχω βρει στο ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ (www.olatougamou.gr) και συγκεκριμένα εδώ: http://www.olatougamou.gr/index.php?tp=4&id=101&pg=1&lg=1.

 

Μάλιστα στο ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ τα έχουν πιο φτηνά από την τιμή που τα δίνει το ίδιο το εργαστήριο, κάτι που με παραξένεψε. Επικοινωνήσα μαζί τους και μου είπαν ότι τα έχουν φθηνά επειδή τα παίρνουν χοντρική και έχουν μεγαλύτερες πωλήσεις από το ίδιο το εργαστήριο.

 

Συνεχίζω την έρευνα μήπως τα βρω και φθηνότερα. Αν τα βρείτε αλλού φθηνότερα, πείτε μου μέχρι το τέλος του μήνα παρακαλώ.[/url]

Link to comment
Share on other sites

Γενικά επισκέυτηκα όλες τις σελίδες που βρήκα σε αυτή τη κατηγορία , όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά ούτε ποικιλία , ούτε τιμές , ούτε τίποτα. :(:( . Όμως ο Θεός με φώτησε και είδα ένα μήυμα στο φορουμ για ένα site που πρότεινε μια κοπέλα .

αφαιρέθηκε ο σύνδεσμος λόγω αυτοδιαφήμισης edit admin

 

Βρήκα τόση ποικιλία , άριστη εξυπηρέτηση .... Αξίζει πιστεύω να ειπωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά επισκέυτηκα όλες τις σελίδες που βρήκα σε αυτή τη κατηγορία , όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά ούτε ποικιλία , ούτε τιμές , ούτε τίποτα. :(:( . Όμως ο Θεός με φώτησε και είδα ένα μήυμα στο φορουμ για ένα site που πρότεινε μια κοπέλα . http://invitations.webtype.gr/shop

Βρήκα τόση ποικιλία , άριστη εξυπηρέτηση .... Αξίζει πιστεύω να ειπωθεί.

 

Συγνώμη αλλά θα κάνω μια παρατήρηση! Τα βότσαλα (μάρτζιπαν) του Χατζηγιαννάκη τα έχει 25 ευρώ? :shock::shock:

Το elxisdoro τα έχει 12 ευρώ! :shock::shock::shock::shock:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γενικά επισκέυτηκα όλες τις σελίδες που βρήκα σε αυτή τη κατηγορία , όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά ούτε ποικιλία , ούτε τιμές , ούτε τίποτα. :(:( . Όμως ο Θεός με φώτησε και είδα ένα μήυμα στο φορουμ για ένα site που πρότεινε μια κοπέλα .

αφαιρέθηκε ο σύνδεσμος λόγω αυτοδιαφήμισης edit admin

Βρήκα τόση ποικιλία , άριστη εξυπηρέτηση .... Αξίζει πιστεύω να ειπωθεί.

 

Συγνώμη αλλά θα κάνω μια παρατήρηση! Τα βότσαλα (μάρτζιπαν) του Χατζηγιαννάκη τα έχει 25 ευρώ? :shock::shock:

Το elxisdoro τα έχει 12 ευρώ! :shock::shock::shock::shock:

 

Δεν ξέρω πόσο τα έχει ο καθένας και δεν νομίζω ότι θα μπώ σε αυτή τη διαδικασία. Σημασία φυσικά έχει και η ποιότητα έτσι; Η Φρεσκότητα των κουφέτων , να μην είναι ληγμένα αλλά ίσως και να είναι έτσι όπως το λές. Πάντως , εγώ προσωπικά που πήρα τα φρουτάκια και τα smarties για τη βάπτιση του γιού μου ήταν φρεσκότατα και η τιμή που τα πλήρωσα σε αυτό το on-line κατάστημα ήταν 50% κάτω των τιμών που βρίσκω εδώ στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Περί ορέξεως "Κολοκυθόπιττα"......

 

Απλά παρατηρώ ότι γενικότερα έχει "τσιμπημένες" τιμές σε όλα!

 

Ο καθένας είναι ελεύθερος να επιλέξει ότι και από όπου θέλει!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Περί ορέξεως "Κολοκυθόπιττα"......

 

Απλά παρατηρώ ότι γενικότερα έχει "τσιμπημένες" τιμές σε όλα!

 

Ο καθένας είναι ελεύθερος να επιλέξει ότι και από όπου θέλει!

 

Κι όμως εγώ συνάντησα πολύ μεγάλες διαφορές. Άσε που μου στείλανε δώρο το καλάθι που μοίρασα τις μπομπονιέρες και επίσης δεν πλήρωσα καθόλου έξοδα αποστολής που επίσης είναι πολύ σημαντικό. Τη συγκεκριμένη μπομπονιέρα που διάλεξα την έβρισκα 2,80 από Αθήνα και τη βρήκα από εκεί 1,60 και με όλα όσα ανάφερα πιο πάνω. Αλλά όπως είπες κι εσύ , περί ορέξεως ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΤΑ! Άσε δε που βρήκα και προσκλητήριο γάμου για την αδερφή μου με 0,30/τεμάχιο και η εκτύπωση μέσα που δεν υπάρχει περίπτωση να βρώ αυτή τη τιμή ΠΟΥΘΕΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

Γενικά επισκέυτηκα όλες τις σελίδες που βρήκα σε αυτή τη κατηγορία , όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά ούτε ποικιλία , ούτε τιμές , ούτε τίποτα. :(:( . Όμως ο Θεός με φώτησε και είδα ένα μήυμα στο φορουμ για ένα site που πρότεινε μια κοπέλα . http://invitations.webtype.gr/shop

Βρήκα τόση ποικιλία , άριστη εξυπηρέτηση .... Αξίζει πιστεύω να ειπωθεί.

 

Τι λες βρε παιδι μου? Τετοιο δραμα ε? :roll:

 

Πωπωωωωωωωωωω...........κι αλλοι αυτοδιαφημιζονται εδω αλλα δεν κανουν κι ετσι!!!!! :shock:

 

Εχεις πλακα αλλα να ξερεις πως τετοιου ειδους συμπεριφορα λειτουργει δυσφημιστικα!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Γενικά επισκέυτηκα όλες τις σελίδες που βρήκα σε αυτή τη κατηγορία , όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά ούτε ποικιλία , ούτε τιμές , ούτε τίποτα. :(:( . Όμως ο Θεός με φώτησε και είδα ένα μήυμα στο φορουμ για ένα site που πρότεινε μια κοπέλα . http://invitations.webtype.gr/shop

Βρήκα τόση ποικιλία , άριστη εξυπηρέτηση .... Αξίζει πιστεύω να ειπωθεί.

 

Συγνώμη αλλά θα κάνω μια παρατήρηση! Τα βότσαλα (μάρτζιπαν) του Χατζηγιαννάκη τα έχει 25 ευρώ? :shock::shock:

Το elxisdoro τα έχει 12 ευρώ! :shock::shock::shock::shock:

 

Δεν ξέρω πόσο τα έχει ο καθένας και δεν νομίζω ότι θα μπώ σε αυτή τη διαδικασία. Σημασία φυσικά έχει και η ποιότητα έτσι; Η Φρεσκότητα των κουφέτων , να μην είναι ληγμένα αλλά ίσως και να είναι έτσι όπως το λές. Πάντως , εγώ προσωπικά που πήρα τα φρουτάκια και τα smarties για τη βάπτιση του γιού μου ήταν φρεσκότατα και η τιμή που τα πλήρωσα σε αυτό το on-line κατάστημα ήταν 50% κάτω των τιμών που βρίσκω εδώ στην Αθήνα.

Πως μας λες πως δεν θα μπεις σε αυτή τη διαδικασία (πόσο τα'χει ο καθένας) kritikoi, ενώ μας γράφεις ότι δεν έμεινες ευχαριστημένη από την ποικιλία & τις τιμές στις σελίδες που βρήκες :?:

Λίγο περίεργο δεν είναι αυτό που λες, την στιγμή που η artemis αναφέρει πως έχει την διπλάσια τιμή στα κουφέτα :?::?::?::shock:

Όσο για την... :roll: "Φρεσκότητα" των κουφέτων , είναι ένα θέμα, αλλά δεν μπορεί να δικαιολογήσει τα 25€ - τιμή εξωπραγματική ακόμα και για μαγαζιά με ακριβά βαπτιστικά είδη!!!

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παντως αυτα που εφαγα σημερα με 12 ευρω ηταν νοστιμοτατα και φρεσκοτατα!!!!!! Ημαρτον αν πρεπει να τα πληρωσουμε διπλα για να τα φαμε φρεσκα!!!!!

Στο λαιμο να τους κατσουν (αυτων που τα πουλανε διπλα και κοροιδευουν τον κοσμο! :evil: )

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Γενικά επισκέυτηκα όλες τις σελίδες που βρήκα σε αυτή τη κατηγορία , όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά ούτε ποικιλία , ούτε τιμές , ούτε τίποτα. :(:( . Όμως ο Θεός με φώτησε και είδα ένα μήυμα στο φορουμ για ένα site που πρότεινε μια κοπέλα .

αφαιρέθηκε ο σύνδεσμος λόγω αυτοδιαφήμισης edit admin

Βρήκα τόση ποικιλία , άριστη εξυπηρέτηση .... Αξίζει πιστεύω να ειπωθεί.

 

Τι λες βρε παιδι μου? Τετοιο δραμα ε? :roll:

 

Πωπωωωωωωωωωω...........κι αλλοι αυτοδιαφημιζονται εδω αλλα δεν κανουν κι ετσι!!!!! :shock:

 

Εχεις πλακα αλλα να ξερεις πως τετοιου ειδους συμπεριφορα λειτουργει δυσφημιστικα!!!!

:lol::lol::lol:

vera συμφωνείς πως η ατάκα κλειδί είναι το : Όμως ο Θεός με φώτισε και είδα ένα μήνυμα... ? :lol:

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Πως καρφωνεται ο ανθρωπος!!!!! :lol:

 

Και αντε να διαφημισει το μαγαζι της...........αλλα δυσφημιζοντας τους αλλους παει πολυ!!! Εχασα πασα ιδεα για το σαιτ της.......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γενικά επισκέυτηκα όλες τις σελίδες που βρήκα σε αυτή τη κατηγορία , όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη γενικά ούτε ποικιλία , ούτε τιμές , ούτε τίποτα. :(:( . Όμως ο Θεός με φώτησε και είδα ένα μήυμα στο φορουμ για ένα site που πρότεινε μια κοπέλα . http://invitations.webtype.gr/shop

Βρήκα τόση ποικιλία , άριστη εξυπηρέτηση .... Αξίζει πιστεύω να ειπωθεί.

 

Τι λες βρε παιδι μου? Τετοιο δραμα ε? :roll:

 

Πωπωωωωωωωωωω...........κι αλλοι αυτοδιαφημιζονται εδω αλλα δεν κανουν κι ετσι!!!!! :shock:

 

Εχεις πλακα αλλα να ξερεις πως τετοιου ειδους συμπεριφορα λειτουργει δυσφημιστικα!!!!

:lol::lol::lol:

vera συμφωνείς πως η ατάκα κλειδί είναι το : Όμως ο Θεός με φώτισε και είδα ένα μήνυμα... ? :lol:

 

 

Διακρίνω ειρωνία αλλά δεν πειράζει, δές στη σελίδα 5 του forum το τελευταίο μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν διαφημίζει το συγκεκριμένο σαιτ (δεν είναι τυχαίο που είναι και από το ίδιο μέρος) αλλα θα σας πω ότι είδα σχεδόν όλα τα προιντα που που πουλάει και τα έχει πάνω από την 2πλή τιμή χονδρικής!

 

πχ τα σμαρτις που δεν είναι του χατζηγιαννάκη αλλα του adorex εχουν 4,00+ φπα και στο σαιτ τα πουλάνε 9,60!!!

 

τα rondo bebe εχουν 6,50+φπα και στο σαιτ 14,30!

 

χώρια ότι αυτές οι εταιρίες παίρνουν ποσότητες που σημαίνει ότι έχουν εκπτώσεις των αρχικών!!!!

 

και στα υπόλοιπα είδη (υλικά για μπομπονιέρες μια από τα ίδια ισχύει)

.png
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω!! εγω πηρα τα "Σόκο Φυστίκι με γέμιση σοκολάτα γάλακτος και ολόκληρο καβουρδισμένο φυστίκι, Εταιρίας Χατζηγιαννάκη" που λεει 17,44? μονο 8,5? από τον Μαμώνα στη Ρομβης!!

 

και ηταν και φρεσκοτατα (μου τα εφερε μετα απο παραγγελια) και ληγουν το 2009!!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην συγχιστώ με τον Κριτίκαρο! και συμπαθώ και πολύ τους Κριτικούς!

Μπορεί να θέλεις να κάνεις διαφήμιση αλλά κάνε ρε φίλε και λίγο "κράτει"! Αφού βλέπεις ότι η πραγματικότητα σε διαψεύδει..... άστο καλύτερα! Εμείς για κάθε επιχείριση αναφέρουμε και τα θετικά και τα αρνητικά! Και ο καθένας αναλόγως επιλέγει! Εσείς κανένα αρνητικό δεν έχετε? Μόνο Θετικά? Τι να πω?

 

Λοιπόν κορίτσια, έφτιαξα κολοκυθόπιττα.... θα σας στείλω να δοκιμάσετε.... :P:P

Να στείλω και στην ΚΡΗΤΗ? :D:D Θα φάει κανένας? :lol::lol::lol::lol:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

να στείλεις, να στείλεις :wink::wink::wink:

και εάν δεν προλαβαίνεις να μου την δώσεις να την

πάω εγώ αύριο γιατί κατεβαίνω Χανιά για τετραήμερο :lol::lol::lol:

και εγώ συγχύστηκα πολύ.......

εδώ προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο για να έχουμε ένα ωραίο και οικονομικό αποτέλεσμα και όχι να παραπλανούμε για δικό μας συμφέρον.........ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ :evil::evil::evil:

as1cCp90g411210MDAwNTExMWR8MDAwMTg3MGR8T3VyIGxpdHRsZSBwcmluY2UgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

να στείλεις, να στείλεις :wink::wink::wink:

και εάν δεν προλαβαίνεις να μου την δώσεις να την

πάω εγώ αύριο γιατί κατεβαίνω Χανιά για τετραήμερο :lol::lol::lol:

και εγώ συγχύστηκα πολύ.......

εδώ προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο για να έχουμε ένα ωραίο και οικονομικό αποτέλεσμα και όχι να παραπλανούμε για δικό μας συμφέρον.........ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ :evil::evil::evil:

 

Έχεις δει την ταινία με τον Βεγγο που είναι σε ένα ζαχαροπλαστείο και παίζουν τουρτοπόλεμο? Που πάει ένας κύριος και λέει " Εγώ θέλω μια τούρτα για το σπίτι!" και του λέει ο Βέγγος "Δεν πειράζει, θα την φάτε εδώ!" :lol::lol::lol: Και "την έφαγε"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ο νοών νοήτω!!!!!!! (καλέ το έγραψα σωστά?) :?

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

και τουρτα εαν εχετε μπορω να την παω :wink:

ή μηπως να την αγορασω απο εκει για να ειναι

φρεσκια - φρεσκια :lol::lol::lol:

 

Εννοείται να είναι φρέσκια για να απλώνετε και εύκολα! :lol::lol: και μαζί θα σου στείλω και την κολοκυθόπιττα, για να αλλάξει και η γεύση! :lol:

Μην τη βαρεθεί :lol::lol::lol::lol:

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Πω-πω!!!!

 

Κολοκύθι έγινε το κεφάλι μου με όλα αυτά τα πάμφθηνα!!!!

 

Πως την πάτησα έτσι και δεν με φώτισε ο Θεός να δω αυτό το σάιτ πιο πρίν????

 

Τώρα τα αγόρασα γμτ!!! :cry:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...