Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

tzazoni να εισαι καλα...

ακριβα αλλα υπεροχα πραγματα....παραμυθενια....

ευχαριστουμε...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σε ολους,

ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα τη βοηθεια σας.ειμαι 4,5 μηνων μανουλα και τον Νοεμβριο βαφτιζουμε την ζουζουνα μας.Δεν εχω πολυ χρονο να ψαξω και πρεπει να βιαστω.Εχω βρει τα προσκλητηρια και ειναι σε σχημα πεταλουδας.Θελω αν ξερετε μαγαζια στη Θεσσαλονικη για μπομπονιερες και τα περαιτερω με αυτο το θεμα.Και οποια επιπλεον ιδεα δεκτη.

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Βασω! Την αλλη Κυριακη γινομαι νονα ! Ολα τα πηραμε απο την Πωρρα.Ειναι στους Αμπελοκηπους.Εχει πολυ ωραια πραγματακια!!!!!!

ry6tp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρακαλω!Με το καλο να γινει η βαφτιση!:-D:grin::-D

Σημερα θα ξεκινησω το ψαξιμο με την αδερφη μου(νονα).Ελπιζω να γινουν ολα τελεια.Εισαι η πρωτη που επικοινωνω.Εχθες γραφτικα και αυτο τυχαια.Το Διδυμακι81 σημαινει κατι?Αν θελεις απαντας.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα στον Πειραια, με είδη συσκευασίας, κορδέλες, τούλια, κουτιά και πολλά είδη βάφτισης στην οδο Καραολή-Δημητρίου και Κολοκοτρώνη. Interpack λέγεται.

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Βασω! Την αλλη Κυριακη γινομαι νονα ! Ολα τα πηραμε απο την Πωρρα.Ειναι στους Αμπελοκηπους.Εχει πολυ ωραια πραγματακια!!!!!!

συμφωνω και επαυξανω!!

απο εκει πηρα το νυφικο μου

αχ,παλια μου γειτονια:-)

 

με το καλο η Βαπτιση σας Διδυμακι81!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα τις μπομπονιέρες για τη βάπτιση της μπέμπας από τον Ναρλή. Χθες το πρωι μου τηλεφώνησαν ότι τις στέλνουν, σήμερα το πρωι ήταν στην πόρτα μου, όμορφες και άθικτες παρά τη μεταφορά Καβάλα- Αθήνα. Τα μεταφορικά για 250 μπομπονιέρες ήταν 18 ευρώ (δεν ξέρω κιλά) με speedex. Ακόμα και με τα μεταφορικά βγαίνει 0,92 η μια, δηλαδή επιβάρυνση 0,07 του ευρώ ανά μπομπονιέρα. Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα! Και δεν έχω κανένα παράπονο από την εξυπηρέτηση!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώωωωωωωωωωω! Κατόπιν συννενόησης δεν μου έδεσαν το τούλι με τα κουφέτα για να μη γίνει καμιά στραβή και τα δένω εγώ. Και το χαίρομαι! Αυτό ήθελα άλλωστε! Έχω πάρει και καλάθι (praktiker) πήρα και τούλια και τώρα έχει γεμίσει ΟΛΟ το σπίτι με μπιχλιμπίδια!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώωωωωωωωωωω! Κατόπιν συννενόησης δεν μου έδεσαν το τούλι με τα κουφέτα για να μη γίνει καμιά στραβή και τα δένω εγώ. Και το χαίρομαι! Αυτό ήθελα άλλωστε! Έχω πάρει και καλάθι (praktiker) πήρα και τούλια και τώρα έχει γεμίσει ΟΛΟ το σπίτι με μπιχλιμπίδια!

 

Δηλ. πήρες μόνο τις μπουμπουνιέρες χωρίς τα κουφέτα και τις φτιάχνεις εσύ με δικά σου υλικά? Αν έτσι, σου μείωσε την τιμή ανα μπουμπουνιέρα σε σχέση με τις τιμέσ του καταλόγου?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώωωωωωωωωωω! Κατόπιν συννενόησης δεν μου έδεσαν το τούλι με τα κουφέτα για να μη γίνει καμιά στραβή και τα δένω εγώ. Και το χαίρομαι! Αυτό ήθελα άλλωστε! Έχω πάρει και καλάθι (praktiker) πήρα και τούλια και τώρα έχει γεμίσει ΟΛΟ το σπίτι με μπιχλιμπίδια!

 

Πόσο πήγε το καλαθάκι απο το Praktiker???

 

.. δεν είναι πολύ όμορφο να φτιάχνεις εσύ τις μπομπο??? εγώ έχω ψοφίσει αλλά το αποτέλεσμα πιστεύω θα με δικαιώσει!! :D

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

.. κι επίσης, πόσες περίπου μπομπο χωράει??

thanks ;)

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Όχι Μελίτα, τα κουφέτα ήταν κανονικά έτοιμα στο τουλάκι με την κορδελίτσα απλά εγώ τα έδεσα με φιογκάκι πάνω στις κρεμαστρούλες. Επειδή το έψαξα, δεν με συνέφερε να τα αγοράσω μόνη μου αυτά τα υλικά. Καλάθι 10 ευρώ (9,90) αλλά χωράει καμιά 120αρια. Έπρεπε να χω πάρει ακόμα ένα αλλά ευτυχώς έχω διάφορα μικρο-μεσαια καλάθια στο σπίτι και θα τα βολέψω.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nice :D thanks για την γρήγορη απάντηση!! :D

θα επισκευθώ το Σ/Κ το Praktiker για να εφοδιαστώ με 2 μιας κι εγώ έχω περίπου 200 μπομπο .. ;)

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες..παρακαλώ πολύ, μπορει κάποια μανούλα, να με βοηθησει να βρω προμηθευτες χονδρικης για μπομπονιερες και ειδη βαφτισης για γάμου? Σκέφτομαι να ανοιξω μαγαζί με μπομπονιερες. Όποια παρακαλώ γνωρίζει ας μου απαντήσει, δεν εχω βγαλει καμια ακρη απο την μεχρι τωρα ερευνα.......και απογοητευτηκα λιγο

Link to comment
Share on other sites

εάν κάνεις ένα ψάξιμο στο σχετικό θρέντ μπορείς να βρείς πάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάρα πολλά καταστήματα/αποθήκες με είδη γάμου/βάπτισης .. εγώ τουλάχιστον με καλό ξεψάχνισμα ΟΛΩΝ των σχετικών θεμάτων βρήκα τα δικά μου υλικά!!

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

http://www.activanet.gr/index.php?target=categories&category_id=342

αγορασα την σειρα baby party απο εδω και εκανα ενα welcome table φανταστικο!!!!!!!!!

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

καλά έ!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ σάιτ!!! :D

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Μήπως ξέρετε κανένα καλό κατάστημα με μπομπονιέρες βάπτισης στο Παγκράτι? Ρωτώ εκ μέρους μιας φιλενάδας μου που έχει κάποιο πρόβλημα & δεν μπορεί να μετακινηθεί εύκολα έτσι ψάχνει κάτι κοντά στο σπίτι της. Βασικά νομίζω οτι ψάχνει για όλο το πακέτο προσκλητήρια, μπομπονιέρες, στολισμό, ρουχαλάκια κλπ. Ευχαριστώ εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα τις μπομπονιέρες για τη βάπτιση της μπέμπας από τον Ναρλή. Χθες το πρωι μου τηλεφώνησαν ότι τις στέλνουν, σήμερα το πρωι ήταν στην πόρτα μου, όμορφες και άθικτες παρά τη μεταφορά Καβάλα- Αθήνα. Τα μεταφορικά για 250 μπομπονιέρες ήταν 18 ευρώ (δεν ξέρω κιλά) με speedex. Ακόμα και με τα μεταφορικά βγαίνει 0,92 η μια, δηλαδή επιβάρυνση 0,07 του ευρώ ανά μπομπονιέρα. Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα! Και δεν έχω κανένα παράπονο από την εξυπηρέτηση!

Μιλώντας για εξυπηρέτηση, κι εγω κορίτσια απο το Ναρλή ψώνισα όλο το πακέτο βάφτισης σε απίστευτη τιμή, ( σχεδόν η μισή απο οτι στα μαγαζιά:D:D)

και πολύ καλή συμπεριφορά γενικά! Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες,στη διάθεση σας.

4XDDp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...