Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μεχρι τι ωρα ειναι φυσιολογικο να μενει εξω το βραδυ ενα αγορι 16 χρονων?


Recommended Posts

Οχι δεν ειναι πρωτο εγγονι.

koufetaki μια φορα το εκανε αυτο ο μεγαλος.Τα εδωσε τα μισα στον μικρο κ παει η πεθερα μου κ τα παιρνει απο τα χερια του μικρου κ λεει "Αν ειναι να τα παιρνει ο μικρος που δεν τα χρειαζεται καλυτερα να τα παρω πισω".Αλλα ο μικρος ευτυχως δεν δειχνει οτι στεναχωριεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι δεν ειναι πρωτο εγγονι.

koufetaki μια φορα το εκανε αυτο ο μεγαλος.Τα εδωσε τα μισα στον μικρο κ παει η πεθερα μου κ τα παιρνει απο τα χερια του μικρου κ λεει "Αν ειναι να τα παιρνει ο μικρος που δεν τα χρειαζεται καλυτερα να τα παρω πισω".Αλλα ο μικρος ευτυχως δεν δειχνει οτι στεναχωριεται.

ε οχι ρε αυτο ειναι απιστευτο.εγω θα βαζα τον αντρα μου μπροστα και θα την κατσαδιαζε χωρις να δει το παιδι φυσικα.παλι καλα που δεν στεναχωρεθηκε το παιδι....μα το φερνω στο μυαλο μου και σβουριζω.τι ειναι αυτη καλε?!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι πρωτο εγγονι.

koufetaki μια φορα το εκανε αυτο ο μεγαλος.Τα εδωσε τα μισα στον μικρο κ παει η πεθερα μου κ τα παιρνει απο τα χερια του μικρου κ λεει "Αν ειναι να τα παιρνει ο μικρος που δεν τα χρειαζεται καλυτερα να τα παρω πισω".Αλλα ο μικρος ευτυχως δεν δειχνει οτι στεναχωριεται.

αισχος η πεθερα..ελεος..εγω καθε φορα που ηταν να τους δωσει χαρτζιλικι,θα της τα επεστρεφα και θα της ελεγα οχι ευχαριστω τα παιδια μου δεν εχουν αναγκη ουτε απο λεφτα ουτε απο διακρισεις..γιατι στην ουσια αυτο κανει..διακρισεις..

 

 

Link to comment
Share on other sites

μήπως θα επρεπε να κάτσεις και να κάνεις μια καλή συζητηση με το παιδι σου αντι να περιμένεις να σε <<συμβουλευσουν>> οι άλλοι. Η συζήτηση λύνει πολλά προβλήματα ή απορίες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ 100% ΝΙΚΙ81 ......ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ 5-6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑΛΟΓΟ 2 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΝΤΕ 1 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΗΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΟΝΟ . ΕΓΩ ΣΤΩ 18 ΕΒΓΑΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 12 ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΜΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΗΓΑ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ, ΕΒΓΑΙΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ .........

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...