Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κλείσιμο καταστήματος


Recommended Posts

Καλημέρα! Έχω ένα κατάστημα και λόγω του ερχομού του τρίτου παιδιού θα πρέπει να το κλείσω γιατί δεν υπάρχει κάποιος να με βοηθήσει αλλά ούτε και η δυνατότητα για πρόσληψη υπαλλήλου. Γνωρίζει κάποιος-α ποια είναι η διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσωκαι πόσο καιρό τραβάει όλο αυτό?

Νεφέλη:1-1-08 Άλκηστις:1-4-09 Ίριδα:17-6-10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Έχω ένα κατάστημα και λόγω του ερχομού του τρίτου παιδιού θα πρέπει να το κλείσω γιατί δεν υπάρχει κάποιος να με βοηθήσει αλλά ούτε και η δυνατότητα για πρόσληψη υπαλλήλου. Γνωρίζει κάποιος-α ποια είναι η διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσωκαι πόσο καιρό τραβάει όλο αυτό?

γιατι δεν περνεις καποιον απο τον οαεδ που σε επιδοτουν κιολας για να τον προσλαβεις εαν θελεις να κρατησεις το μαγαζι σου?

κ να το αναλαβεις μετα απο 2 χρονια ?

Link to comment
Share on other sites

για το κλεισιμο μιας επιχειρηση τα περισσοτερα παντα τα κανει ο λογιστης....

γιατι δεν μπαινεις στη διαδικασια να πουλησεις την επιχειρηση???

 

Έχω πάρει επιδότηση από τον οαεδ η οποία λήγει τον Ιούνιο, οπότε μέχρι τότε δεν μπορώ να κοινοποιήσω οτιδήποτε για πωλητήριο κι εγώ τέλη Ιουνίου γεννάω. Αδυνατώ να πληρώνω ενοίκιο από τον Ιούλιο και μετά με το μαγαζί κλειστό περιμένοντας πότε θα βρεθεί αγοραστής.

Νεφέλη:1-1-08 Άλκηστις:1-4-09 Ίριδα:17-6-10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι δεν περνεις καποιον απο τον οαεδ που σε επιδοτουν κιολας για να τον προσλαβεις εαν θελεις να κρατησεις το μαγαζι σου?

κ να το αναλαβεις μετα απο 2 χρονια ?

 

Δε θέλω να κάνω τόσο μακροπρόθεσμα σχέδια. Τι θα γίνει αν σε αυτά τα δύο χρόνια η επιχείρηση δεν πάει καλά? Η αγορά έχει πέσει πολύ!!!

Νεφέλη:1-1-08 Άλκηστις:1-4-09 Ίριδα:17-6-10

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να κάνω τόσο μακροπρόθεσμα σχέδια. Τι θα γίνει αν σε αυτά τα δύο χρόνια η επιχείρηση δεν πάει καλά? Η αγορά έχει πέσει πολύ!!!

 

ε τοτε την κλεινεις ασε να περασει πρωτα η επιδοτηση σου που εχεις παρει μην σου ζηταν λεφτα πισω

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Αναρωτιέμαι τι μπορεί να έκανες τελικά Δ+Β???????????????????

Είμαι ανάλογη περίπτωση,έχω υπάλληλο αλλά δεν μπορώ άλλο να την πληρώνω και...τσουπ μόλις ήρθε και το τρίτο!

Για πώληση τώρα...τέτοιο καιρό...σχεδόν ούτε λόγος!

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...