Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Έγκυος ξυλοκοπήθηκε και απέβαλε.....


vasdeli

Recommended Posts

Δεν μπορούμε να ελέγξουμε τις αντιδράσεις μας σε πολλές περιπτώσεις. Το περιστατικό δείχνει αυτή την πραγματικότητα.Όπως σας είπαμε χτες ένας άντρας ξυλοκόπησε μια έγκυο γυναίκα, αλλά και τον άντρα της, επειδή όταν σταμάτησαν τα αυτοκίνητά τους στο φανάρι, τον ενοχλούσε η μουσική. Ο διαπληκτισμός...

 

τους έφερε στα χέρια, με αποτέλεσμα η γυναίκα να οδηγηθεί στο νοσοκομείο, όπου διαπιστώθηκε ότι έχασε το βρέφος που κυοφορούσε. Τραγικό.

 

Από το τροκτικό...

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξερω τι να πω αλλα δεν μου το πειτρεπει η αγωγη μου γιατι οι γονεις μου μου μαθανε να αγαπαω την ζωη και αυτον που την προσφερει αλλα και αυτον που την κιοφορει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω ρε παιδι μου πια... Τοσο πολυ εχει σαλταρει ο κοσμος??

Δεν παμε καλα... Δεν παμε ΚΑΘΟΛΟΥ καλα..........!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει χαθεί κάθε έννοια μέτρου, σεβασμού, ο καθένας ό,τι να΄ναι, όπου να'ναι, για οποιονδήποτε λόγο, για κανένα λόγο. Όπως του'ρθει, επειδή είναι μάγκας, είναι άντρας, ό,τι σκ@#τά κουβαλάει στην ψυχή και στο κεφάλι του.

Σιχάθηκα αυτές τις ειδήσεις και μαζί και το ανθρώπινο είδος. Αυτά που πραγματικά σκέφτομαι δεν είναι γι' αυτό το φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Τς τς τς... Απίστευτες καταστάσεις... Πλέον όταν θα βγαίνουμε από το σπίτι θα πρέπει να ευχόμαστε μην πέσουμε πάνω στον λάθος άνθρωπο με τη λασκαρισμένη βίδα...

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το θεωρώ πιο "έντιμο" να σκοτώσεις άνθρωπο πάρα Αυτό!!!

Ελλάδα έγινε;

 

ναι,καλή μου....:(

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...