Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πολύ αίμα...


Recommended Posts

Καλημέρα magdoula, είναι πολύ λογικό να ανησυχείς και να μην μπορείς να απολαύσεις την χαρα! Έχω ακούσει από πάρα πολύ κόσμο να έχει περίοδο και να κυοφορεί κανονικά! Λέγεται ψευδοπερίοδος αν δεν κάνω λάθος! Ο γιατρό σου είναι αυτός που θα σε κατευθύνει καλύτερα! Κάνε υπο΄μονή μέχρι αύριο, ξεκούραση σήμερ και όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα madline, σε ευχαριστω που μου εγραψες...σημερα πηγα για την δευτερη χοριακη, αλλα οχι στο μητερα , σε αλλο κεντρο κοντα στο σπιτι μου και οι μοναδες σημερα ηταν 133,απο 195 που ειχα την δευτερα.Μιλησα με γιατρο μου και μου ειπε οτι πρεπει να παω στο μητερα να κανω την χοριακη γιατι το καθε κεντρο εχει τις δικες του μετρησεις..βεβαια οπως καταλαβαινεις εγω κλαιω συνεχεια, γιατι περιμενα σημερα να εχει ανεβει και με προσγειωσε πολυ αποτομα το 133, ευτυχως που ηρθε ο αντρας μου απο την δουλεια και εμεινε μαζι μου, γιατι ημουν σε φαση λιποθυμιας..ειμαι και απειρη με το θεμα, γιατι ηταν η πρωτη φορα που μου ειπαν..εισαι εγκυος και μεσα σε 2 μερες ολο αυτο μου γκρεμιστικε. Ας παω και αυριο στο μητερα οπως μου ειπαν και ισως, γινει κανενα θαυμα..αλλιως τι να κανω, προχωραω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρα!

Σε νιώθω! Εγώ είχα μία παλλίνδρομη στην 8η εβδομάδα τέλη γενάρη και ειλικρινά ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο!

Βέβαι μην προτρέχεις! Κάτσε να δεις και τα αποτελέσματα από το μητέρα και το συζητάς μετά το αρνητικό ενδεχόμενο!

Είναι όντως αλήθεια ότι διαφορετικά εργαστήρια μπορεί να χρησιμοποιούν διαφορετικές τιμές οπότε μην προεξοφλείς!

θα χαρώ να μάθω νέα σου εύχομαι να είναι ευχάριστα! Αν όχι, έχει ο θεός, και θα σου δώσει άλλο αγγελούδι!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και παλι madline,πηγα τελικα σημερα στο μητερα και εκανα χοριακη και εδειξε 189!! και μου εκαναν και υπερηχο και ειδαν οτι μεσα στη μητρα υπαρχει κατι...μου ειπε ο γιατρος να κανω και αλλη χοριακη το σαββατο γιατι ολα ειναι πιθανα στην ιατρικη και μπορει μια πολυ υψηλη χοριακη να μη βγει σε κατι καλο και μια μεσαια να εξελιχθει σε καλη εγκυμοσυνη..τελοσπαντων το θεμα ειναι οτι απο κει που πηγα απλα να μου επιβεβαιωσουν οτι ολα τελος και παμε για επομενη προσπαθεια, τωρα αντε παλι μου εδωσαν λιγες ελπιδες και θα αναμενω μεχρι σαββατο.Ειμαι βεβαια οσο πιο ξαπλα μπορω και ευτυχως το αιμα μου τελειωσε..τι να πω δεν ξερω, τελικα πολυ ψυχοφθορο το ολο θεμα, ειλικρινα δεν το περιμενα, ας ελπισουμε στο καλυτερο και φυσικα να ευχηθω και σε σενα οτι καλυτερο να σου συμβει συντομα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΟΠ ΜΕΝΑ. 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΤΩΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 15 ΜΑΙΟΥ. ΟΥΤΕ 15 ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ 16 (ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΡΓΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΜΕΡΑ-ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ. 17 ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ, ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ (ILLA TEST-ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ?-Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ-ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!!!!!) ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. 18 ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΚΟΚΚΙΝΟ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ Η ΡΟΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΡΟΗ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ? ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΒΟΛΗ!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...