Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αλλαγή γιατρού!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Μετά από τη 2η αποβολή μου αποφάσισα να πάω να δω και άλλον γιατρό, μήπως και μου πει κάτι που ο δικός μου δεν έχει σκεφτεί!

 

Σκέφτομαι να πάω στον κύριο Σκλαβούνο, απ'ότι είδα ασχολείται με αποβολές. Είδα ότι 3 κοπέλες τον έχουν γιατρό. Μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας;

 

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αστεράκι καλησπέρα ! Εγώ έχω παει σε δύο γιατρούς ! Ο πρώτος μετά απο τις δυο αποτυχημένες προσπάθιες τα έβλεπε όλα μαύρα (δεν θα αναφέρω το ονομά του... δεν αξίζει ούτε καν να αναφερθώ γιατι πέρασα πολλά άσχημα μαζί του) και έτσι αποφάσισα να παω αλλού! Μην στα πολυλογω τα μωράκια μου τα απέχτησα στην κλινική του Θάνου Παράσχου οπου τον βρήκα μέσω ιντερνετ και εγω! http://www.ivf-embryo.gr/

 

Υ.Γ Μιας που μου δίνετε η ευκαιρία θα ήθελα να τον ευχαριστήσω μέσα απο την καρδιά μου που μου χάρησε τις δυο αγάπες της ζωής μου!!! Να τον έχει καλά ο θεός!!!

Με Υπομονή και Επιμονή όλα θα τα καταφέρεις!![/b] :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...