Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ CLEAR BLUE


Recommended Posts

Katerinaki,

 

Ta psifiaka test ta opoia einai k kainouria stin agora mexri stigmis thewrountai perissotero aksiopista apo ta idi iparxonta. Eimai tis gnwmis oti piges nwris k ekanes tin xwriaki k isws gia ayto na min edeikse kati. Kalitera pigaine otan tha exeis kathisterisi. Sou euxomai k to pistevw oti eisai alla parola ayta opoiodipote arnitiko gegonos den mas ptoei, antitheta mas kanei pio dinates gia na proxwrisoume parakatw. Euxomai se liges meres na pareis sta xeria sou tin xara pou perimeneis. Filakia!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΟΝΑΔΟΤΡΟΠΙΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΗΦΙΑΚΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΚΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ! ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ (ΙΣΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ)!ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΕΣ! ΩΣΤΟΣΟ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!

 

 

2010.pngMake a pregnancy ticker

Link to comment
Share on other sites

Καρερινακι μου γλυκο κ εγω το εκανα τωρα το απογευμα κ τι καταλαβα?απλα προσθεσα αλλο ενα θετικο τεστ στη συλλογη...Οσο γι'αυτο με το τσιγαρο παντα ελεγα οτι μολις δω ενα θετικο τεστ το κοβω την ιδια στιγμη εδω δει 4 θετικα αλλα η ρουφιανα η χοριακη με εχει κανει κ καπνιζω πιο πολυ απο πριν...παλι το μεσημερακι μ'επιασαν πονακια χαμηλα μια που εσερνα τα επιπλα του σπιτιου αλλα κ παλι περιοδος δεν φανηκε....Ας περιμενουμε μεχρι την δευτερα κ κανουμε μαζι ενα τεστακι παλι κ οτι βγει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παντως τα ειχα ολα εκανα πρωτα 2 clear blue το πρωτο ηταν θετικοτατο κ το δευετρο που το εκανα απογευμα ηταν πιο αχνο κ τωρα το ψηφιακο 2-3 εβδομαδες....Αλλα μην ξεχνιομαστε χοριακη 0.1..

Link to comment
Share on other sites

μενα μου ειχε βγει λανθασμενα θετικο τεστ πρεντικτορ αλλα την αλλη μερα εκανα ενα σελφ κλιαρ κ ηταν αρνητικο εκανα κ χοριακη αρνητικη 1 θετικο λαθος οχι 3.

Link to comment
Share on other sites

Ενα τι να σου κανει το ενα εγω εχω 3 για να μην πληττω...Να σου πω την αληθεια την χοριακη δεν την αμφισβητω,απλα αυτο που με κανει κ σκεφτομαι για εγκυμοσυνη ειναι το οτι απ'τις 29/01 μεχρι κ τωρα με πιανουν κατα διαστηματα πονακια χαμηλα κ νιωθω πολυ υγρη αφου καθε φορα λεω να το επιτελους αδιαθετησα αλλα καθε φορα τιποτα...τωρα τι να πω εχω μεγαλο κυκλο μπορει να εγινε αργα η συλληψη μπορει να μην υπαχει κ συλληψη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ γω εχω σκατα κυκλοα ποτε 30 ποτε 32,34,36 μεχρι κ 38 για αυτο το λογο κανω αργα ωορηξια πανω απο την 17 μεχρι κ την 23 αστο σου λεω βαρας κ αν το πετυχεις το πετυχες μηπως να εκανες κ αλλου χοριακη?μηπως λεω γιατι αν εχει ανεβει απο το 0.1 κ εχει παει λεω εγω τωρα 200 κ στο κατω κατω μην κανεις πλουσιο μονο τον φαρμακοπειο κανε κ τον μικροβιολογο

Link to comment
Share on other sites

Χαχα αυτο το ενδεχομενο με τον μικροβιολογο δεν το ειχα σκεφτει...αλλα αν βγει παλι αρνητικη μηπως με περασουν για τρελη?Ρε γαμω το δεν χωραει αμφισβητηση,σημερα επιασα κ βρηκα το ημερολογιο της περιοδου που κραταω απο 12/08 εως 12/09 ακριβως 32-33 μερες οποτε κ εγω δεν ξερω ποτε κ αν κανω ωορηξια,εεε του δωσαμε κ καταλαβε λιγο παραπανω τωρα τι να πω,μπορει να τα παιξαν κ οι ορμονες μου,εδω εγω δεν παω καλα αυτες θα πηγαιναν?

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε σε καπιο αλο μικροβιολογικο καλητερα αυριο κιολας κ αν βγει κ εκεινη το ιδιο τοτε ηρεμησε κ θα αδιαθετησεις κ παμε γιατον επομενο μηνα

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι εισαι εγκυος γλυκια μου! Αυτο το τεστ που εκανες και σου εβγαλε και της εβδομαδες ειναι απο τα πλεον αξιοπιστα! Απλα χοριακη <5 την θεωρουν αρνητικη! Αλλα ομως δεν σε ρωτουν ποσες μερες πριν την καθυστερηση εχεις παει να την κανεις! Διοτι αν εχεις παει 4-5 μερες πριν την περιοδο και βγει ας πουμε 3 ε τοτε δεν ειναι αρνητικη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

GEIA SOU KORITSAKI MOU...ISTORIA MOU AMARTIA MOU!!!XAXAXA

LOIPON PHGA SHMERA NA PARW THN ARNHTIKH MOU XORIAKH KAI MOU LEEI ADIATHETHSES LEW OXI,MOU KANEI TEST OYRWN THETIKOTATO KAI MOU KSANAKANEI XORIAKH MHPWS EGINE LATHOS KAI ME PAIRNEI META KAI MOU LEEI TON ARITHMO 1390!!!!!!!!!!ASE POU ME TROMAKSE MOU LEEI MHPWS EINAI EKSWMHTRIO APLA HTHELE NA KALIPSEI TH MAKAKIA POU KANANE!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΣ! ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΤΕΣΤ! ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΣΑΜΠΑ ΑΓΧΩΘΗΚΕΣ? ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ, ΚΟΨΕ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΜΗ ΧΑΘΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!

 

 

 

 

2010.pngMake a pregnancy ticker

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια katerina 22!!!!!!! απ'οτι φαινεται ηταν νωρις για τη χοριακη κ το χαμηλο αποτελεσμα το θεωρησαν αρνητικο-οπως ακριβως με τη φιλη μου-σου ευχομαι να πανε ολα καλα κ να χαιρεσαι το μωρακι σου!:D

line_line_typew6_beg_d_typew5_time_1251000000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

καλημερα επαναφερω το θεμα,

περιμενω να αδιαθετησω αυριο εκανα σημερα το πρωι το συγκεκριμενο τεστ και μου εβγαλε εγκυος 1-2 εβδομαδες ειναι αξιοπιστο ή να το παραβλεψω?

τι προτεινετε κοριτσια????

qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα επαναφερω το θεμα,

περιμενω να αδιαθετησω αυριο εκανα σημερα το πρωι το συγκεκριμενο τεστ και μου εβγαλε εγκυος 1-2 εβδομαδες ειναι αξιοπιστο ή να το παραβλεψω?

τι προτεινετε κοριτσια????

 

μπράβο καλή μου!!!!!!!!!!

συγχαρητήρια!!!!!!!!!!

και βέβαια να μην το παραβλέψης, μια χαρά αξιόπιστο είναι!!!!!!!!!!!!!!!

όλα να πάνε καλά σου εύχομαι!!!!!!!!!!!!:-D

LzEcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα !!!!!!!!!!! Τρέξε γρήγορα για χοριακή...........συγχαρητήρια :P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p, μπράβο κορίτσι μου τα τέστ δυσκολα κάνουν λάθος ειδικά αν είναι ΘΕΤΙΚΑ.........τέλεια !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...